Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 131117 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
Хайде стига си се излагал. Първо ти не знаеш дали и той не е наказан и според установените правила никой от модераторите не ти е длъжен да ти изнася такава информация и второ все едно не знам как и защо си развалихте отношенията с него, заради същите такива глупости Икарус vs. О 305. Аз мога да ти кажа, че в моя приятелски кръг има повече хора, които не харесват Икарусите, а аз ги харесвам, но това не ми пречи да си поддържам добри отношения с тях само че очевидно ти си способен да пренебрегнеш живия човек заради даден модел возила.

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
  • RIP ex-GVB 349 (1986 – 2013)
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 359945577
    • MSN Messenger - dilly-m@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - dillyan96
    • View Profile
    • Рекламни концепции на бургаски Солариси
    • Email
...ама "живият човек" се опитва да напада хора, които не харесват марка, която той харесва, а тва бие на психическо отклонение, а иначе мене ме нарича "психопат", смешникът. Тая няма да я бъде, още повече, когато човекът, когото напада, ми е авер. Отделно дава "компетентни" мнения, все едно се занимава професионално с фотография и с нея си вади хляба. Какво като снима от 10 години, тук има хора, които правят 10 пъти по-интересни откъм композиция и качество снимки, а се занимават от по-малко време с ГТ фотография...
« Last Edit: 18.11.2017, 21:37:41 by $h@IdEr »
FORUM.GTBURGAS.EU
Автобуси DAF SB201 Hainje
A7804AM – любим DAF/Hainje
A4475KH – любим TEDOM
355, 2500 – любими MB O305G
1641, 2523 – любими Heuliez O305G

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
С този тон, ако обичаш, се обръщай към твоите авери в Бургас. В този форум сме се събрали уж културни хора и се опитваме да избягваме уличния език. Защо не бъдеш честен и не копираш в темата цялата кореспонденция между вас с Никола. Много е удобно да копираме само това, което ни изнася. Правилно ти го е казал. Първо се заяждаш и разпалваш дразги, после като получиш ответна реакция идваш да се жалваш на модераторите. И си спести мнението за това кой от кое село бил дошъл, защото и ти не си голям гражданин.

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Аз задавам въпрос до админите и модераторите, в същия момент разни обикновени потребители скачат да защитават кривия. Защо е крив? Защото ме заплашва, а според "правилника", трябва да му се вдигне процентът за заплаха и заяждане. На моето наказание давността би трябвало да е изтекла, но пък още ми стоят процентите. Иначе още не ми е казал на ЛС къде и кога ще се разберем като мъже..... :rolleyes:
С този тон, ако обичаш, се обръщай към твоите авери в Бургас. В този форум сме се събрали уж културни хора и се опитваме да избягваме уличния език. Защо не бъдеш честен и не копираш в темата цялата кореспонденция между вас с Никола. Много е удобно да копираме само това, което ни изнася. Правилно ти го е казал. Първо се заяждаш и разпалваш дразги, после като получиш ответна реакция идваш да се жалваш на модераторите. И си спести мнението за това кой от кое село бил дошъл, защото и ти не си голям гражданин.
"Всичко, далече от морето, е дълбока провинция" – Хемингуей; така че напалвай и не ми говори на мен колко съм гражданин, пичага. ;) Да не би да очакваш, че няма да отвърна на заплахата?
Психопат, ако имаш някакъв проблем, давай да се разберем по мъжки, ама не си познал така да ми се заяждаш в темите.  При следващото заяждане ще бъдеш наказан, а пък си "джафкай" колкото искаш. Дреме ми на шапката  :rolleyes:
Аре накажи ме, мухъл селски, нещо май заплахи се опитваш да ми отправяш, обаче бъркаш човека. :)
А психопат можеш да викаш на някой роднина  или колега от тия, фанатиците на Казанус, като теб.
« Last Edit: 19.11.2017, 00:59:28 by $h@IdEr »
FORUM.GTBURGAS.EU
A4475KH – любим TEDOM

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
"Всичко, далече от морето, е дълбока провинция" – Хемингуей;
Значи Никола е гражданин колкото теб. Не защитавам никого, изразявам несъгласие със заядливия ти тон и уличния език. И даже Хемингуей да е прав, от прочетеното до тук не оставам с впечатление, че си гражданин.

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Крайно време е администрацията да започне да изпраща в краткосрочен отпуск по разголещилите се участници за охлаждане на страстите !
И вземете махнете най-накрая тея лайкове, че някои форумци само си ги мерят и се дразнят!
Когато мирогледа на човек се свие до една точка , той казва : Това е моята гледна точка !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
...ама "живият човек" се опитва да напада...
Ти го нападна първи. Аз не го защитавам, че ти е отвърнал нито го осъждам, но ако той е фанатик на тема Икарус, то ти беше фанатик на тема О 305 след като се бракуваха автобусите Икарус и затова прекъснахте отношенията си, така че не се пиши на света вода ненапита. Помня ви 2015 г. как ходехте да снимате заедно и гонехте Икаруси по двойка и се понасяхте до момента, в който ти реши, че няма да общуваш с човек, който харесва Икарус и престани вече с тъпият спор, защото става нелепо и се трупа спам.

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Припомням, че за диалози между двама потребители има лични съобщения, както и безброй други чат платформи - Messenger, Viber, What's Up и т.н. За докладване на друг участник (вкл. лично съобщение) също е предвиден бутон "Информирай модератор".

На въпроса, отнасящ се до администратора и модераторите:
И втори въпрос - 55-те ми процента догодина по това време ли ще ми бъдат махнати по давност?

Наказанието от 19.07.2017 гласи: "Заплахи и грубо отношение към потребители. Последно предупреждение!" Както се забелязва, това не са 5, 10 или 20%, чиято давност изтича за 2 месеца, а последно предупреждение. Все пак не е логично на всеки 2 месеца да има последно предупреждение, нали? При това положение процента го намалява наложилият го админ или мод. Но след този анонс:
Просто искам маняка да си получи наказанието, иначе и на живо ще се разправям с него, няма спор. Тая работа единият да си прави квото си иска, а на другия да му качват процентите нЕма да стане :)
да се иска отмяна на последното предупреждение е странно, нали?
« Last Edit: 19.11.2017, 15:21:49 by blagun »

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
@Blagun, Добре де, той иска разбиране "като мъже", аз поисках дата и час на разбирането да ми бъде изпратено на ЛС. Кое не е ясно? Предполага се, че всички тук можем да четем. Би следвало потребителят вече да е с качен процент, ама явно е нечий човек, или се бъркам аз отново.. :rolleyes:?  ;/
« Last Edit: 20.11.2017, 01:17:33 by $h@IdEr »
FORUM.GTBURGAS.EU
A4475KH – любим TEDOM

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
@$h@IdEr, вече имаш прекалено много наказания, така че давност няма и ще си с 55% докато трайно не поправиш отношението си във форума. Както се вижда, към момента такава тенденция няма. Ако искате се бийте, но не занимавайте целия форум с това.

GANZ щеше да получи наказание, ако и ти не му беше отвърнал със същото. Ако реша да го наказвам, трябва да накажа и теб, а това значи да спреш да пишеш поне за исвестно време, така че ще ви го спестя за сега. Трябва да пораснете и да спрете да провокирате и да отговоряте от своя стрна на провокации.

Също така темата за снимките не следва да бъде използвана, за да спорите кои тролеи са по-хубави. Също така няма смисъл от повтарящи се снимки, които не носят някаква информация или художествена стойност.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София