Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 153045 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Хайде стига си се излагал. Първо ти не знаеш дали и той не е наказан и според установените правила никой от модераторите не ти е длъжен да ти изнася такава информация и второ все едно не знам как и защо си развалихте отношенията с него, заради същите такива глупости Икарус vs. О 305. Аз мога да ти кажа, че в моя приятелски кръг има повече хора, които не харесват Икарусите, а аз ги харесвам, но това не ми пречи да си поддържам добри отношения с тях само че очевидно ти си способен да пренебрегнеш живия човек заради даден модел возила.

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 359945577
    • MSN Messenger - dilly-m@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - dillyan96
    • View Profile
    • Рекламни концепции на бургаски Солариси
    • Email
...ама "живият човек" се опитва да напада хора, които не харесват марка, която той харесва, а тва бие на психическо отклонение, а иначе мене ме нарича "психопат", смешникът. Тая няма да я бъде, още повече, когато човекът, когото напада, ми е авер. Отделно дава "компетентни" мнения, все едно се занимава професионално с фотография и с нея си вади хляба. Какво като снима от 10 години, тук има хора, които правят 10 пъти по-интересни откъм композиция и качество снимки, а се занимават от по-малко време с ГТ фотография...
« Last Edit: 18.11.2017, 21:37:41 by $h@IdEr »

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
С този тон, ако обичаш, се обръщай към твоите авери в Бургас. В този форум сме се събрали уж културни хора и се опитваме да избягваме уличния език. Защо не бъдеш честен и не копираш в темата цялата кореспонденция между вас с Никола. Много е удобно да копираме само това, което ни изнася. Правилно ти го е казал. Първо се заяждаш и разпалваш дразги, после като получиш ответна реакция идваш да се жалваш на модераторите. И си спести мнението за това кой от кое село бил дошъл, защото и ти не си голям гражданин.

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Аз задавам въпрос до админите и модераторите, в същия момент разни обикновени потребители скачат да защитават кривия. Защо е крив? Защото ме заплашва, а според "правилника", трябва да му се вдигне процентът за заплаха и заяждане. На моето наказание давността би трябвало да е изтекла, но пък още ми стоят процентите. Иначе още не ми е казал на ЛС къде и кога ще се разберем като мъже..... :rolleyes:
С този тон, ако обичаш, се обръщай към твоите авери в Бургас. В този форум сме се събрали уж културни хора и се опитваме да избягваме уличния език. Защо не бъдеш честен и не копираш в темата цялата кореспонденция между вас с Никола. Много е удобно да копираме само това, което ни изнася. Правилно ти го е казал. Първо се заяждаш и разпалваш дразги, после като получиш ответна реакция идваш да се жалваш на модераторите. И си спести мнението за това кой от кое село бил дошъл, защото и ти не си голям гражданин.
"Всичко, далече от морето, е дълбока провинция" – Хемингуей; така че напалвай и не ми говори на мен колко съм гражданин, пичага. ;) Да не би да очакваш, че няма да отвърна на заплахата?
Психопат, ако имаш някакъв проблем, давай да се разберем по мъжки, ама не си познал така да ми се заяждаш в темите.  При следващото заяждане ще бъдеш наказан, а пък си "джафкай" колкото искаш. Дреме ми на шапката  :rolleyes:
Аре накажи ме, мухъл селски, нещо май заплахи се опитваш да ми отправяш, обаче бъркаш човека. :)
А психопат можеш да викаш на някой роднина  или колега от тия, фанатиците на Казанус, като теб.
« Last Edit: 19.11.2017, 00:59:28 by $h@IdEr »

Offline Sofia

• Нямам спирка
    • View Profile
"Всичко, далече от морето, е дълбока провинция" – Хемингуей;
Значи Никола е гражданин колкото теб. Не защитавам никого, изразявам несъгласие със заядливия ти тон и уличния език. И даже Хемингуей да е прав, от прочетеното до тук не оставам с впечатление, че си гражданин.

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Крайно време е администрацията да започне да изпраща в краткосрочен отпуск по разголещилите се участници за охлаждане на страстите !
И вземете махнете най-накрая тея лайкове, че някои форумци само си ги мерят и се дразнят!
Когато мирогледа на човек се свие до една точка , той казва : Това е моята гледна точка !

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
...ама "живият човек" се опитва да напада...
Ти го нападна първи. Аз не го защитавам, че ти е отвърнал нито го осъждам, но ако той е фанатик на тема Икарус, то ти беше фанатик на тема О 305 след като се бракуваха автобусите Икарус и затова прекъснахте отношенията си, така че не се пиши на света вода ненапита. Помня ви 2015 г. как ходехте да снимате заедно и гонехте Икаруси по двойка и се понасяхте до момента, в който ти реши, че няма да общуваш с човек, който харесва Икарус и престани вече с тъпият спор, защото става нелепо и се трупа спам.

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Припомням, че за диалози между двама потребители има лични съобщения, както и безброй други чат платформи - Messenger, Viber, What's Up и т.н. За докладване на друг участник (вкл. лично съобщение) също е предвиден бутон "Информирай модератор".

На въпроса, отнасящ се до администратора и модераторите:
И втори въпрос - 55-те ми процента догодина по това време ли ще ми бъдат махнати по давност?

Наказанието от 19.07.2017 гласи: "Заплахи и грубо отношение към потребители. Последно предупреждение!" Както се забелязва, това не са 5, 10 или 20%, чиято давност изтича за 2 месеца, а последно предупреждение. Все пак не е логично на всеки 2 месеца да има последно предупреждение, нали? При това положение процента го намалява наложилият го админ или мод. Но след този анонс:
Просто искам маняка да си получи наказанието, иначе и на живо ще се разправям с него, няма спор. Тая работа единият да си прави квото си иска, а на другия да му качват процентите нЕма да стане :)
да се иска отмяна на последното предупреждение е странно, нали?
« Last Edit: 19.11.2017, 15:21:49 by blagun »

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
@Blagun, Добре де, той иска разбиране "като мъже", аз поисках дата и час на разбирането да ми бъде изпратено на ЛС. Кое не е ясно? Предполага се, че всички тук можем да четем. Би следвало потребителят вече да е с качен процент, ама явно е нечий човек, или се бъркам аз отново.. :rolleyes:?  ;/
« Last Edit: 20.11.2017, 01:17:33 by $h@IdEr »

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
@$h@IdEr, вече имаш прекалено много наказания, така че давност няма и ще си с 55% докато трайно не поправиш отношението си във форума. Както се вижда, към момента такава тенденция няма. Ако искате се бийте, но не занимавайте целия форум с това.

GANZ щеше да получи наказание, ако и ти не му беше отвърнал със същото. Ако реша да го наказвам, трябва да накажа и теб, а това значи да спреш да пишеш поне за исвестно време, така че ще ви го спестя за сега. Трябва да пораснете и да спрете да провокирате и да отговоряте от своя стрна на провокации.

Също така темата за снимките не следва да бъде използвана, за да спорите кои тролеи са по-хубави. Също така няма смисъл от повтарящи се снимки, които не носят някаква информация или художествена стойност.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline Emperor

• Защо пиша толкова много?
  • Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
Мисля, че е крайно време темата за табели да бъде архивирана.
Изчерала се е дискусията, няма какво да се коментира повече.
Водят се постоянни спорове за глупсоти от които форума няма нужда.
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline Sofia

• Нямам спирка
    • View Profile
А къде се очаква да се публикуват новини свързани с табелите? Все пак точно в момента табелите търпят доста развитие. Моето мнение е, че който има проблем с определена тема, може просто да не я чете. Който иска, да дискутира, нали за това е форумът.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Трябва да се направи организирано прочистване на темата и всички спорове за и против идеите на Емо и безсмисленото плюене срещу допълнителните табели да изчезне. Това е безполезен спам.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
И защо трябва да се направи това? Емо е нещо повече от другите и трябва да е забранено да се критикува ли?

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
И защо трябва да се направи това? Емо е нещо повече от другите и трябва да е забранено да се критикува ли?
Ако желанието ти е да спра да пиша във форума, веднага ще го изпълня.
мур

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
Продължавам „дискусията“, възникнала в темата за електонните табели...

Изключително грозно е, че лични спорове се упражняват върху возилата. Донякъде е хубаво човек де е инициативен, ама всяко нещо си има граници. Така както сме тръгнали, утре мога да реша да закача коледни лампички на любимия си автобус, а пък някой друг да сложи ароматизатори в метрото. Емо, държа още от сега да кажа, че не искам да обиждам и нападам лично никого. Останал съм с впечатлението, че си интелигентен човек и трябва да се съгласиш, че не може всеки да променя вида на превозните средства. В качеството си на какъв правиш табели и ги раздаваш на водачите? Служител ли си на някой от гаражите, член ли си на организация, която сътрудничи на ЦГМ или просто си достатъчно настойчив и използваш лични познанства и приятелства с служители на ниско ниво? Тази задача възложена ли ти е от някой началник, имаш ли разрешение поне? Ако не, с колкото и добри чувства да го правиш, дейността ти гранични с вандализма. Имаш правото да пишеш жалби, а явно и в случая с инвентарните номера си бил прав, защото си е имало изискване за големината на цифрите. Въпреки, че личното ми мнение е, че по-малките инвентарни номера са много по-добри и, че наистина в повечето случаи не е необходимо да са големи. Но по принцип не е честно гръмогласното малцинство да надделее над мнозинството, само защото е много настойчиво.

В интерес на истината, част от това, което се върши по електронните табели също ми звучи по-скоро самоцелно (примерно прословутото слонче, бутиковият проект за информационната система на 4***, не ми се проверява номера и тн) – но в случая доколкото разбирам момчетата са наети с тази цел и съгласуват проектите си с ръководството. Донякъде се вслушват и в мнението на съфорумците. Също така и не мога да оспоря приносът към това в много повече возила да има работещи електронни табла. Но в рамките на това противопоставяне между Еми и „ИБИС екипа“ поведението и на двете страни е грозно. Постоянно се вадят едни и същи аргументи, създават се провокации само и само едната страна да подразни другата. Демонстративното изхвърляне/горене на табели не помага никому. Призовавам и двете страни да се държат като разумни и възпитани хора, а не деца. Вместо да критикувате и атакувате личността на другия, използвайте аргументи.

Ето, отново пример за липса на конструктивност. Защо считаш, че след като хората не са съгласни с идеите ти, то или трябва да не те кририкуват, или ти да спреш да пишеш във форума? В доста от случаите си бил убеждаван, че не си прав. И тогава ли не е трябвало хората да изложат аргументите си?

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Защото тези спорове не носят положителна информативност за зрителя и са преповтаряни отново и отново десетки пъти из всички страници. Нещо неясно има ли?

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email

Най-лесно е да избягаш. Аз такова нещо няма да кажа. Просто не мога да толерирам протекции те върху който и да било потребител. Щом и а критики нека да се изкажат.
А относно Агента: за теб има повече неясноти отколкото за мен.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
А относно Агента: за теб има повече неясноти отколкото за мен.
За какво му е на един външен, случайно заинтересовал се от форума да чете личните спорове на Емо с други потребители. Във връзка с това харесах мнението на hitar_potter, защото смятам, че не трябва да се стига до такива конфликти в рамките на форума и затова не съм на 100% съгласен с реакциите на Емо. Не с номерата или с табелите, а с това, че отделя прекалено много време и емоции да отговаря на опоненти, на които не им „дреме“ особено за него и защото с факта, че прави контраакции на тях сам се поставя в положение, в което не иска, защото те не искат да приемат нищо произхождащо от него, иначе 1869 примерно беше с по-голям от стандартните досегашни инвентарни номера от 2016 г. и беше почти същият, както новите номера, но никой не протестираше. Никой не протестираше по този начин, по който се протестира срещу номерата, за които се твърди, че са по инициатива на Емо, за пръсканите извращения, които се правят обичайно в „Земляне“, когато някой от 18-та серия претърпи ПТП с щети по предния капак и се наложи неговото възстановяване, с което старият номер се губи и трябва да се постави нов, който обикновено беше изпръскан по отвратителен начин на мястото, където най-малко трябва да бъде поставен. Разбира се аз не мога да си сдържа критиката към опонентите на Емо, но и той, както и те се поддават на едно и също заслепение и това е причината аз всячески да избягвам темата за табелите. Ако трябва да съм точен никога не съм я зачитал освен някакви откъслечни мнения, просто не мога да понасям дискусия водеща се по този начин, но без значение от това не мисля, че за един новоотворил форума зрител и евентуален бъдещ регистриран потребител, ще представлява особен интерес да чете тази тема във вида, в който се води в момента и не обвинявай Емо, защото всеки, може да прозвучи грубо, но всеки, който е участвал в споровете там е виновен еднакво, без значение, че Емо е в центъра на вниманието. Ами да не би табелите на Емо или допълнителните табели по возилата въобще да са новост и да не е спорено за тях тук? Просто през 2016 г. някои хора имаха за цел да въведат полемиката за ненужността на табелите на Емо и допълнителните табели по возилата въобще, като основен стоящ въпрос и от самото начало целта им беше да се работи срещу Емо, само че Емо не е случаен човек, има много познанства и десетилетия като транспортен ентусиаст зад себе си. Затова обвиненията ми за жалката картинка във форума в момента са насочени главно към тези хора, защото те знаеха как Емо ще реагира, но искаха да го предизвикат. Ми разбира се че като го предизвикате той ще отговори, вие какво си мислите? И накрая разточихте цялата тази гряз до две години. Не, не е нормално. И аз, както вече споменах, не съм на 100% съгласен с някои от действията и реакциите на Емо, само че когато се изразява несъгласие то трябва да се изразява тактично и „професионално“, а не така, както го правят повечето в темата за табелите - Емо е върховният злодей на градския транспорт в София, който по цял ден се занимава да съсипе де що има годно останало в него. Това отношение е смешно, жалко, детинско и хората, които са го прилагали си просят нещо и отдавна щяха да са си го получили ако Емо беше злобен скандалджия, какъвто не е. И в общи линии особено в последните месеци в темата за табелите се говори само по този начин - Емо е ненормален идиот, злодей, демон и дявол за градския транспорт в София. И за капак на всичко се продължава със споренето в този тон във все повече теми и се пропускат наистина ценните неща за един транспортен фен/ентусиаст. По същия начин както се говореше за мен, когато публикувах големи постинги със снимки. В този форум не можеш свободно да изразяваш мнението си, защото всичко по-различно от мнението на масите бива оплювано и неуважено и ти ми казваш, че има причина тази конфронтация да остане. Не го намирам за нормално. И да, претендирам толкова много да се свърши с тази жалка история не защото съм активен участник в нея, а защото имам визия за начинът, по който трябва да съществува форума и виждам как реалното развитие на ситуацията е точно обратното и това ме кара да се чувствам потиснат, но не защото съм сторил някакво зло на някого, а защото просто не съм като всички останали. Е редно ли е това, кажете ми? Редно ли е аз или който и да е друг да бъдем съдени само защото не „вървим по свирката“ на „избраните“? Искаме качествен градски транспорт, хубав град, говорим за висока цивилизация и колко много я искаме, а всъщност в съзнанието си сме на точно противоположната крайност - разделение, мракобесие и лов на вещици.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile

Най-лесно е да избягаш. Аз такова нещо няма да кажа. Просто не мога да толерирам протекции те върху който и да било потребител. Щом и а критики нека да се изкажат.

Агента го е написал добре. просто идва момент, в който на мен ми писва да отделям от личното си време да отговарям на всякакви провокации и заяждания, каквото имаше и от твоя страна в темата за табелите.

А на Хотър_потър ще отговоря при първа възможност, защото наистина задава много хубави въпроси.
мур