Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Пътна инфраструктура / Re: Паркиране
« Last post by ozzy on Today at 00:35:27 »
Със сигурност трябва да има няколко дежурни паяка през нощта и уикенда, защото като свърши работното време на зоните и настава пълна анархия. Лошото е, че единственият им стимул за работа е печалбата, а не контролиране на трафика и преместване на неправилно паркирани коли.
2
Вечерта имаше Конекто Г по 42, вероятно е сменил 1723.
3
Да върнем темата към същината и. Утре от 10 часа в хотел "Експо", компанията "БУСЕ" Бланско ще представи проекта "Информационна система за София", както и новости в своята продуктова гама.
4
На първата рекламна картичка се вижда мотриса №47, която външно е аналогична на двуосните Шарлероа, а втората е малкопознат кадър с участието може би на някоя загадъчна марка трамвай . Източник:  http://www.stampcircuit.com/stamp-Auction/darabanth-co-ltd/6993478/lot-21576-postcards-worldwide-postcards-bulgaria-darabanth-co

http://www.stampcircuit.com/stamp-Auction/darabanth-co-ltd/6993478/lot-21578-postcards-worldwide-postcards-bulgaria-darabanth-co
5
Разни / Re: Таксиметрови превози в София
« Last post by dan on Yesterday at 22:53:01 »
Нормално е да не ви приемат поръчки тип "пресичане на булеварда"! Такситата не са обществен транспорт.
Моят случай не беше поръчка тип "пресичане на булеварда", а за разстояние от над 3 км. В крайна сметка дойде кола, която празна измина още толкова за да стигне до мен. Другото, което ми направи впечатление е, че понеже плащах с карта ми закръглиха сумата още преди да кажа гък.
6
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« Last post by $h@IdEr on Yesterday at 22:16:09 »
^Втората е много добра!!!!
7
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« Last post by Т8М-301 България 1300 on Yesterday at 22:13:54 »
2020:

2037:

2156:

2164:

2252:

2256:

3106:

3282:

3606:

8
Разни / Re: Таксиметрови превози в София
« Last post by $h@IdEr on Yesterday at 21:40:58 »
Нормално е да не ви приемат поръчки тип "пресичане на булеварда"! Такситата не са обществен транспорт.

Относно помпите – дърпаш шнура и му казваш така: "А си гъкнал, а те удуших с шнура", и без пари ще те закара. Действа безупречно.

Относно отказаните поръчки – от приятел таксиджия знам, че могат да ти спрат ефира за определено време.
9
В "Капитал" са публикували карта с малко по-добра видимост на отсечката към Слатина. За съжаление останалите разширения не са отразени.

http://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2017/12/11/3095308_metropoliten_podgotvia_proekt_za_metroto_do_slatina_i/
10
Местят се в бюджета за следващата година. Не отиват в джоба на Фандъкова или Фандъкова не ги изгаря в камината, както разни НГО-та се опитват да ни внушат.
То, това и оставаше, да си ги прибират... Макар че ще си ги приберат, като започне строителството от схемите с комисионни и подкупи... А и реално прибират и заплати за нищоправене...

И в този контекст, от списъка по-горе, трябва да се премахне Дондуков, защото ремонтът и на кота не се реализира такъв, какъвто уж беше планиран и одобрен от гражданите...
Pages: [1] 2 3 ... 10