Author Topic: Въпроси и отговори  (Read 101509 times)

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
Re: Въпроси и отговори
« Reply #680 on: 29.07.2017, 19:40:45 »
„Иван Гешов“, „Константин Величков“ и „Скопие“ не са баш „най-центъра“ от центъра. Принципно изглежда глупаво, но пък е забавно за снимане.  :D

Offline qwerty95

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #681 on: 03.08.2017, 00:53:43 »
Направи ми впечатление днес, че един Икарус с табели 7 се беше забил на Скобелев при Прага, където е разкопано и тролеите трябва да минат на дизел, за да преминат 5-те кьошета. Съответно стигна до там и спря на аварийни. Това планирано ли е било, или е станала някаква грешка, не знам как са се развили нещата после?

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #682 on: 03.08.2017, 09:30:02 »
Вероятно грешка - миналата събота видях Шкода с табела 7 на Опълченска.  :rolleyes: Завоят от Левски към Патриарха е невъзможен за съчленен тролейбус заради стесненията съответно ТБ7 няма как да се обслужва до Одеон, по-нататъшното удължаване е нецелесъобразно поради тежките задръствания. :rolleyes:

Offline vaz2106

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #683 on: 03.08.2017, 16:39:24 »
Да, а още по-невъзможно го прави и, че самият триъгълник пред киното е заграден с ламарини. :devil:

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #684 on: 04.08.2017, 11:12:31 »
Направи ми впечатление днес, че един Икарус с табели 7 се беше забил на Скобелев при Прага, където е разкопано и тролеите трябва да минат на дизел, за да преминат 5-те кьошета. Съответно стигна до там и спря на аварийни. Това планирано ли е било, или е станала някаква грешка, не знам как са се развили нещата после?
Нали Надежда обслужва двойката с Икаруси! Да не е спрял да чака авариен камион, който да го изтегли до Гешов!? ;)

Offline qwerty95

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #685 on: 04.08.2017, 20:36:46 »
Нали за двойката минават през Цар Борис 3-ти? А този беше в задръстването на Скобелев пред 5-те кьошета. Прага е затворена, от къде да минат за Гешов? Там и място за авариен камион нямаше до оградите на Прага.