Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
1373 в момента на 11,посока Гео Милев.
2
Русе / Re: Русе - обща тема
« Last post by mad_devil_k5 on Today at 16:23:59 »
Какво като мене колега ,аз не решавам нищо, то ако имаше идейни проекти , дори за Мотриси втора употреба щеше да се знае, а що се отнася до договорите на Автобусните Фирми , и там нищо??!!...Новата транспортна схема поне варианти можеха да се предложат и покажат,както беше в Плевен с новите мрежи...Тука нищо...Старите Тролейбуси някои са вече пред тотален разпад , не само външно но и като ходова част...Лошо е че интересът към продължаването на традицията да има електрофициран транспорт , евтин и екологичен може и да не намери одобрение...ДАНО НЕ СЪМ ПРАВ...
3
Варна / Re: Тролейбусна ККМ
« Last post by Mammoth on Today at 15:37:44 »
То и сега е абсурдна промяната.Поръчани с агрегат, а ходят до бензиностанцията...

Иначе няма повод да махат мрежата.Ремонти се правят и на други места с мрежа, но се съобразяват.
Много ми е интересно да чуя, как ще махнеш половината стълбове без да свалиш мрежата?
4
На 8-ми февруари 2018 г. осъществихме преместването в София на четвъртия тролейбус - Skoda 9 Tr от кампанията ни „Историческите тролейбуси на България“. Снимки можете да видите в линка по-долу. Благодарим на всички, помогнали за откупуването и преместването му в София.
След Шкодата сега насочваме всичките си усилия към последния тролейбус за откупуване – канадския GMC-BBC HR150G – с инв. № 152.
Следете сайта на кампанията - http://trolleybus.bgtransport.org

http://trolleybus.bgtransport.org/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%85%D0%BC%D0%B5-%D0%B2-%D1%81%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F-%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B1%D1%83%D1%81-skoda-9-tr/

5
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« Last post by emo on Today at 14:51:35 »

6
Снимки / Re: Снимки (тролейбуси)
« Last post by emo on Today at 14:50:08 »
 :P

7
Снимки / Re: Снимки (трамваи)
« Last post by emo on Today at 14:48:47 »
Невероятни снимки на страхотните мотриси, които превзеха линия 11.

8
Поздравления за титулярката на 1613 - тръгна, но видя, че едно дете си е забравило якето, спря и го извика да му го върне  :)
9
Да, помня пренасочването на МД3 към Вазов. Преди това в ОУП 2009 при старото трасе на МД3, беше планиран трамвай по Вазов. Просто преди време дочух от едни колеги че Левски-В и Г са били проектирани с мисъл да бъдат заселени предимно с кремиковски. Затова се чудих защо не са предвидили пряка връзка на тези квартали с комбината, защото Ботевградско е отдалечено от тях.
10
2107 - 5
Pages: [1] 2 3 ... 10