Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 131114 times)

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Модераторския екип си запазва правото да вдига процентите колкото сметне  :help:
Да

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Съжалявам, но това как по-точно е аргументация за вдигането на процентите?
...
Също, на какъв принцип се определя с колко да бъдат вдигнати процентите, или пак Модераторския екип си запазва правото да вдига процентите колкото сметне  :help:

Ами как да бъде? Нали не си представяш че има ценоразпис на прегрешенията. Всичко се свежда до това до колко сериозно е нарушението, доколко повлича след себе си оффтопик и дали е в условията на рецидив. На база това се взима еднолично и субективно решение за това с какви проценти да се вдигне нивото на предупреждение. Давността също е различна според горните условия, но в общия случай ако до месец след събитието, потребителя няма други наказания, процентите се махат по давност.

Offline KRAKOMOBILA

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
А ако през ден мрънкаш за едно и също и повличаш полемики след това... както правиш на последък... не си помагаш с процентите.

НЕ НА КИЧА ПО ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА В ГТ!!!

Offline wolf_rusi

• Наистина съм луд
    • View Profile
А ако през ден мрънкаш за едно и също и повличаш полемики след това... както правиш на последък... не си помагаш с процентите.
Може ли да се аргументираш, защото в противен случай го считам за абсолютна клевета. :)

Offline KRAKOMOBILA

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
Аргумента ми е чисто лично мнение на база наблюдения в последно време. Разбирай го както искаш.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Може ли да се аргументираш, защото в противен случай го считам за абсолютна клевета. :)
Аз ще дам аргументи - постоянното мрънкане води до постоянно дразнене на всички във форума, а когато почнеш да дразниш много - получаваш предупреждение. Ако и след това продължиш да дразниш по същия начин е много вероятно да получиш и забрана за писане.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
  • RIP ex-GVB 349 (1986 – 2013)
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 359945577
    • MSN Messenger - dilly-m@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - dillyan96
    • View Profile
    • Рекламни концепции на бургаски Солариси
    • Email
Давността също е различна според горните условия, но в общия случай ако до месец след събитието, потребителя няма други наказания, процентите се махат по давност.
Ми аз на свой ред да питам тогава, като съм с 55 от 3 месеца, кога ще ми се махнат "заради давност"??
FORUM.GTBURGAS.EU
Автобуси DAF SB201 Hainje
A7804AM – любим DAF/Hainje
A4475KH – любим TEDOM
355, 2500 – любими MB O305G
1641, 2523 – любими Heuliez O305G

Offline KRAKOMOBILA

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
Ами ако прочетеш хубаво мнението... явно не попадаш в общият случай.

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
Имам добронамерено питане:
Какви са съображенията да преместите новата тема "нови тролейбусни трасета" от раздел "Тролейбуси" в раздел "Идеи". Това няма нищо общо с "Идеи" а е реалност. Да, не е имало нови трасета през годините, но мисля, че е редно да има такава тема - още повече ще можем да проследим строителството на това трасе в отделна тема. А не просто да се спомене в обща тема от раздел "Идеи".
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Online ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Според мен е добре да е отделна тема, но в раздел "Пътна инфраструктура", тъй като няма раздел "Тролейна инфраструктура", а става дума за изграждане на ново тролейно трасе. В раздел "Тролейбуси" обсъждаме подвижния състав, и не е подходящо да е там.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Аз ти отговорих и на мейла: Засега трасето все още е на книга. Като тръгне реалното изпълнение, поемам ангажимента да обособя нова тема, като събера де що видя за този проект по темите.
Наистина трябва да е към "Инфраструктура". Тъй като откакто е създаден този форум, а и от по-рано тролейна инфра в София не се е изграждала, разделът е "Трамвайна инфра" и трябва да стане "Трамвайна и тролейна инфра". То и сега в тема ККМ се обсъжда и тролейната ККМ, ако и разделът да е Трамвайна инфра.
« Last Edit: 17.10.2017, 15:38:00 by blagun »

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Почти съм убеден, че потребителите lok45111 и Iskar са един и същи човек. А това е нарушение на правилата на форума.
мур

Offline dan

• Наистина съм луд
    • View Profile
Правилата мълчат по въпроса какво се случва ако забравиш стара регистрация. В случая последната публикация на единия е години преди регистрацията на другия. Има много такива потребители, които не помнят старата си и не могат да я възстановят, затова си правят нова.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Лично на мен Админът Драгон ми е помогнал как да си върна паролата. Доколкото помня - даде ми временна и така си влезнах в профила.
мур

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Да, един и същи потребител е. Направил е своята регистрация преди доста време, защото не е можел да влезе със стария си акаунт. Явно не се е сетил да ми пише тогава за този проблем. Понеже преди това не е бил накзан или изгонен, няма наказания и сега, а регистрацията не е била с някакви користни цели, мисля, че не е проблем да остане новият акаунт. За да няма неясноти съм сложил старото му име под новото, а акаунтът lok45111 е деактивиран.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Психопат, ако имаш някакъв проблем, давай да се разберем по мъжки, ама не си познал така да ми се заяждаш в темите.  При следващото заяждане ще бъдеш наказан, а пък си "джафкай" колкото искаш. Дреме ми на шапката  :rolleyes:
Бърз въпрос - в качеството си на КАКЪВ тоя от горното ЛС ме заплашва с наказание (Че и с бой??!? :D :D :D )? Да не би да се е облажил с пост на глобален модератор и ако е така, що не му се изписва под профила?
И втори въпрос - 55-те ми процента догодина по това време ли ще ми бъдат махнати по давност?
« Last Edit: 18.11.2017, 01:32:02 by $h@IdEr »
FORUM.GTBURGAS.EU
A4475KH – любим TEDOM

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
Извинявам се, че се намесвам на неправилното място, но ти не се ли палиш и не заплашваш ли непрекъснато, когато нещо или някой в този форум не ти „излиза“ на номерата? Нямам нищо против теб с изключение на това.

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Просто искам маняка да си получи наказанието, иначе и на живо ще се разправям с него, няма спор. Тая работа единият да си прави квото си иска, а на другия да му качват процентите нЕма да стане :)
FORUM.GTBURGAS.EU
A4475KH – любим TEDOM

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
Значи виж сега какво ще ти кажа. Ще прозвучи малко грубо, но си го просиш. Няма значение, че в случая е бил той. Ако не беше той щеше да е друг. Не си от вчера тук, за да не ти е ясно, че съденето на подвижния състав, особено на Икарусите, по начинът, по който ти си го правил и го направи с цитирам:
На 7-цата се появи ТРОЛЕЙ:
предизвиква епохални спорове, дразги и размяна на нападки и обиди. Народът е казал не ръчкай л***о, за да не мирише. Мога да ти кажа за няколко потребители, както и за себе си, които харесват даден подвижен състав, но това не ги опълномощава да парадират, че той е най-добрият с мнения като цитираното. Смятам също така, че ти би могъл да потвърдиш това от личен опит, тъй като се познаваме на живо и знаеш, че съм приятел с Никола, но не сме си имали спорове с теб. Цитираното мнение подразни много и мен. А и да, би трябвало да знаеш, че писането с главни букви е забранено. Намесвам се, защото модераторите все са ти криви. Ето да ти отговори един немодератор, който не е на твоя страна, да разбереш, че не е така.

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Значи когато той се заяжда с мой авер, който не харесва ония подобия на ПС на МГТ, тва не е проблем, обаче когато аз му отвърна с неговите камъни по неговата тиква, вече става проблем, така ли било?! И отгоре на това, ще си позволява да ми се прави на тежкар и да ме плаши с  бой? Е... няма как да стане тая работа, селските номерца да си ги предава в селото, от което е дошъл. :)
Очаквам от тежкаря да каже на ЛС къде и кога ще  се разбираме като мъже, а от модераторите - да реагират на репорта, който съм пуснал и да отговорят на въпроса ми по-горе. Благодаря предварително.
« Last Edit: 18.11.2017, 20:03:54 by $h@IdEr »
FORUM.GTBURGAS.EU
A4475KH – любим TEDOM