Poll

Какъв фаст фууд предпочитате?

KFC
23 (22.5%)
McDonald's
27 (26.5%)
Happy
6 (5.9%)
Пица на парче; хот дог; сандвичи на скара
12 (11.8%)
Баници
10 (9.8%)
Дюнери
24 (23.5%)

Total Members Voted: 102

Author Topic: Фаст фууд  (Read 27247 times)

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
Re: Фаст фууд
« Reply #180 on: 10.09.2017, 17:49:31 »
Дюнерите ги избягвам, доста са мазни и хигиената е съмнителна. За мен един от най-добрите фаст-фууд брандове у нас е GoGrill http://gogrill.bg/, обикновено ги има на паркингите на Лидл, и не само. Скарата пред магазините на Кауфланд също е доста добра.
Иначе наскоро открих една доста добра скара на автогара Юг, малко е скрита зад останалите будки, напоследък си взимам оттам.
Къде се намира точно тази скара?

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #181 on: 11.09.2017, 10:40:29 »
Препоръчвам ви някой път да опитате истински телешки бургер, в София вече има доста места, където правят. Няма нищо общо с фаст фууда. Вярно, че са по-скъпи, но разликата е огромна.

Като например?
Дето се вика - още утре отивам, пробвам и споделям мнение. :)

PS: Всъщност, най-лошият бургер, който някога съм ял беше в Raffy-то на Витошка. 8 лева на боклука...  :crazy:
Има на Алабин едно Fresh Bar Kitchen, което ми харесва. Често в Грабо има ваучери за шопска салата, картофи на грил и бургер, но шопската им салата обикновено е застояла. Бургерите, обаче са им много вкусни. Имаше една каравана Street Chefs на Ангел Кънчев и Парчевич. Там също съм пробвал веднъж и ми харесаха, но са си наистина скъпички.
Аз не мога да разбера какъв е проблемът, че се е изпикал на гумата?
О.о

Offline зетко

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #182 on: 11.09.2017, 14:09:39 »
Препоръчвам ви някой път да опитате истински телешки бургер, в София вече има доста места, където правят. Няма нищо общо с фаст фууда. Вярно, че са по-скъпи, но разликата е огромна.

Като например?

Може да пробваш BOOM!, Скапто-веригата или Street Chefs. На мен първите са ми фаворити, но един бургер там не ми стига, а цените са им двуцифрени. В общи линии си заслужава, но в ценово отношение са по-близо до нормален ресторант, отколкото до фаст фууд ;)

Offline NULL

• Маниак
  • Keep Walking
    • View Profile
    • Email
« Reply #183 on: 12.09.2017, 23:22:10 »

Като например?

PS: Всъщност, най-лошият бургер, който някога съм ял беше в Raffy-то на Витошка. 8 лева на боклука...  :crazy:
Има на Алабин едно Fresh Bar Kitchen, което ми харесва. Често в Грабо има ваучери за шопска салата, картофи на грил и бургер, но шопската им салата обикновено е застояла. Бургерите, обаче са им много вкусни. Имаше една каравана Street Chefs на Ангел Кънчев и Парчевич. Там също съм пробвал веднъж и ми харесаха, но са си наистина скъпички.

Да, пробвал съм бургерите във Fresh-а, ама не ми харесаха. Много жилки имаше в кюфтето, грилованите им картофи бяха гадни. Абе, не ми беше особено вкусно.

Може да пробваш BOOM!, Скапто-веригата или Street Chefs. На мен първите са ми фаворити, но един бургер там не ми стига, а цените са им двуцифрени. В общи линии си заслужава, но в ценово отношение са по-близо до нормален ресторант, отколкото до фаст фууд ;)

Ще го пробвам скоро и ще драсна.

Впрочем - някой да знае кога ще отварят Pizza Lab-а на Гарибалди?
От толкова много време ми изглежда готов за отваряне, но все си стои затворен...
If you change nothing, nothing will change.

Полезно: Почивни дни 2017 | Обменни бюра София | Фиксинг на БНБ

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #184 on: 12.09.2017, 23:33:28 »
Предполагам че нямат служители. Така беше и с новия доминос, изчакаха няколко седмици, докато наберат персонал, след което пуснаха ресторанта.

Offline New_Passenger

• Напредващ
    • View Profile
« Reply #185 on: 19.09.2017, 21:35:26 »
В Мега Мол пък отскоро има Pizzio.

На Бъргър Кинг куца ли им мениджмънта? Понеже срещу Макдоналдса на Витоша/Алабин вече е закрит и се нанася някаква друга бургер верига.

Online ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #186 on: 19.09.2017, 23:51:22 »
Къде се намира точно тази скара?
На бул. Самоков, малко по-навътре, до бившата жп линия. Малко по-ниско от булеварда се пада и затова не се вижда лесно, отпред има будка за дюнери и сандвичи.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline NULL

• Маниак
  • Keep Walking
    • View Profile
    • Email
« Reply #187 on: 29.09.2017, 23:19:31 »
Предполагам че нямат служители. Така беше и с новия доминос, изчакаха няколко седмици, докато наберат персонал, след което пуснаха ресторанта.

Мне, погрешно ти е предположението.
Днес ги питах и ми казаха, че ресторантът е получил всички разрешителни, за да отвори врати, но срещу него имало подадена някаква жалба, която трябва да бъде отхвърлена първо, за да отворят врати.  :crazy:
If you change nothing, nothing will change.

Полезно: Почивни дни 2017 | Обменни бюра София | Фиксинг на БНБ

Offline bonbon

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #188 on: 05.10.2017, 22:46:46 »
Днес в Младост имаше обществено обсъждане относно строителството на Гранд Каньон и се спомена, че КФС ще правят ресторант на кръстовището Малинов/Аврамов точно до Макдоналдс. Обаче не мога да си представя къде точно има място за ресторант там, освен ако не е на мястото на детската площадка на автобусната спирка при блок 223.

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #189 on: 06.10.2017, 09:58:07 »

На Бъргър Кинг куца ли им мениджмънта? Понеже срещу Макдоналдса на Витоша/Алабин вече е закрит и се нанася някаква друга бургер верига.
Новият ресторант е на Хесбургер, която е със същия мениджмънт, като на Бъргъра... Каква им е бизнес-стратегията, да заместват единия бранд с другия, вече не знам... ;)

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #190 on: 06.10.2017, 20:39:27 »

Новият ресторант е на Хесбургер, която е със същия мениджмънт, като на Бъргъра... Каква им е бизнес-стратегията, да заместват единия бранд с другия, вече не знам... ;)
Най-странното е , защо им е два еднакви ресторанта да се намират на 5 минути пешеходно разстояние един от друг или пък на 1 спирка един от друг. :help:

Offline bonbon

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #191 on: 12.10.2017, 20:48:27 »
Хесбургер на Графа вече работи  :laugh: