Author Topic: Странични въпроси  (Read 128985 times)

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
Re: Странични въпроси
« Reply #1640 on: 08.10.2017, 15:47:43 »
Колеги, как да се отърва от една стара готварска печка и фризер? Работят, но не правя зимнина, а печката е доста ретро. Ще е доста грозно да ги зарежа на улицата. Чета, че има фирми за събиране на такава техника, ама не знам колко мога да се доверя.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #1641 on: 08.10.2017, 15:54:26 »
Колеги, как да се отърва от една стара готварска печка и фризер? Работят, но не правя зимнина, а печката е доста ретро. Ще е доста грозно да ги зарежа на улицата. Чета, че има фирми за събиране на такава техника, ама не знам колко мога да се доверя.

В OLX има раздел "Подарявам". Пускаш обява и който е на зор идва и си ги прибира.

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1642 on: 08.10.2017, 16:43:54 »
Може да ги подариш на Рето Надежда - това е наркокомуна, която се издържа с различни дейности. Преди няколко години им се обадих и взеха от нас стара готварска печка, хладилник и пералня, както и 2 чувала със стари дрехи.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
« Reply #1643 on: 11.10.2017, 18:37:56 »
Имам една стара педалетка с магнето, което изглежда както на снимките. Проблемът ми е че то е на вероятно 40 години и е започнало да се предава. Нисковолтовата бобина(по-малката и открита), която захранва светлините е прекъсната и не индуцира почти никакво напрежение. От друга страна и високоволтовата вероятно е на път към същото, макар че все още успява да захрани свещта, но годините са му толкова много, че е напълно несервизируемо освен ако не намеря кой да ми пренавие бобините и точно до това се отнася въпросът ми. Бихте ли могли да ме насочите към електротехник, който да се заеме и да ми свърши работа качествено?

Offline pepi1997

• Нямам спирка
  • 9060
    • View Profile
    • Email
« Reply #1644 on: 11.10.2017, 22:19:56 »
Имам една стара педалетка с магнето, което изглежда както на снимките. Проблемът ми е че то е на вероятно 40 години и е започнало да се предава. Нисковолтовата бобина(по-малката и открита), която захранва светлините е прекъсната и не индуцира почти никакво напрежение. От друга страна и високоволтовата вероятно е на път към същото, макар че все още успява да захрани свещта, но годините са му толкова много, че е напълно несервизируемо освен ако не намеря кой да ми пренавие бобините и точно до това се отнася въпросът ми. Бихте ли могли да ме насочите към електротехник, който да се заеме и да ми свърши работа качествено?
Разходи се по Симеон и Козлодуй и питай в някоя от работилниците за стартери и алтернатори.

Offline V.Peichev

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1645 on: 12.10.2017, 12:05:23 »
На 14.10 ще има ден на отворените врати в строящото се бюро жалби на ул."Л. Кошут" и би трябвало да се изясни кога ще бъде завършено и осветено и Негово Високопреподобие архимандрит Исахак Похосян ще започне да приема жалби там.  :) Всички заинтересувани са поканени. :) :fan: