Author Topic: Други градове  (Read 72566 times)

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
Re: Други градове
« Reply #360 on: 20.09.2017, 15:46:50 »
Да, туристическа обиколка през старата част на града и се връщат през главния път. Електрически са, с доста дървено окачване. Но пък са приятни за обиколката, имат найлонени прегради, които ги спускат при дъжд.
Обикновено 1 електробус се движи, като втория излиза на другия ден. Най-често могат да се забележат вечерно време, като тръгват от мястото на снимката, тоест от централния площад. Нощуват в паркинга на Болницата.

Offline skin

• Наистина съм луд
    • View Profile
Търсих Ловеч, но не намерих.Та, Ловеч се сдоби с O405NÜ.

Offline ivan3275

• Маниак
  • Почитател на автобуси: Икарус и Чавдар.
    • View Profile
    • Email
Аз така като гледам това е някакво тролейбусно депо къде точно е това на снимката,защото се забелязват прекрасно боядисани стълбове в синьо и нова мрежа.Така по спомени знам,че стълбовете в този цвят са на Пазарджик,ако не са пребоядисани и в друг град,а в Ловеч не знам да има тролейбусно депо въпреки,че е имало проект ако не се лъжа.

Offline dst1123

• Приятел на ГТ
  • Един прост пътник
    • View Profile
    • Email
Аз така като гледам това е някакво тролейбусно депо къде точно е това на снимката,защото се забелязват прекрасно боядисани стълбове в синьо и нова мрежа.Така по спомени знам,че стълбовете в този цвят са на Пазарджик,ако не са пребоядисани и в друг град,а в Ловеч не знам да има тролейбусно депо въпреки,че е имало проект ако не се лъжа.
Във Варна доколкото си спомням преди 2 или 3 години са подменяли ККМ-то в депото :neznam:.
Против унищожаването на електротранспорта и големите интервали за движение!За закупуването на съчленени тролейбуси в Русе!

#bringback25

Offline nokia

• Маниак
    • View Profile
Във Варна доколкото си спомням преди 2 или 3 години са подменяли ККМ-то в депото :neznam:.
Във Варна е това, на тролейбусното депо миналата година му подмениха ККМ и боядисаха стълбовете.

Offline maisito

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Варна,там е гаража на Нирабус,вероятно е техен.Или са го продали.

Offline nokia

• Маниак
    • View Profile
Варна,там е гаража на Нирабус,вероятно е техен.Или са го продали.
Това си е тролейното депо, просто Нира Бус си паркират автобусите там.

Offline skin

• Наистина съм луд
    • View Profile
Re: Други градове
« Reply #367 on: 19.10.2017, 11:26:00 »
Да, пропуснах да спомена, че е във Варна правена снимката.Автобусът ще изпълнява график.