Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Хайде честито,от утре ТМ23 делник и празник на 1-1-1-0.Красота,ЦГМ стимулира транспорта!
2
Други градове / Re: Габрово
« Last post by Sixkiller on Today at 23:28:52 »
то като за начало можеха varnatraffic да им го направят в интернент за без пари още сега.

Още през 2009 година всички автобуси на общинската фирма бяха оборудвани с GPS-и. От тогава до сега можеха да направят тази информация публична, за да не се налага да откриват топлата вода сега, 8 години по-късно.

В крайна сметка от 42 нови автобуса се оказа, че ще бъдат едва 14, като половината (по всяка вероятност) ще са бусове с дължина 7-8 метра.

Според мен от общината се вълнуват повече да ремонтират подлезите, предгаровия площад и преустрояването на сп. Рачо Ковача в джоб, отколкото да свършат някаква реална работа за подобряване на обществения транспорт.
3
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xTD3g4M1E6M" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=xTD3g4M1E6M</a>
Велика песен!
4
Трамваи / Re: Дюваг
« Last post by btr95 on Today at 22:49:15 »
И е по-добре да си останат в резерв, ни хляб искат, ни вода, а място за 3-4 трамвая все ще се намери.
5
Поне от 2 години мисля. Но не се спазва, возих се в една краставица там, която се опита да вдигне трета космическа скорост в участъка, беше интересно изживяване.
6
Не знам дали вече има смисъл да се позоваваме на нещо, което ежедневно бива мачкано от мафията, която ни управлява не 28, а 72 години.
Сакън, че сега ще дойдат защитниците на "онеправданите"  :D
Във този форум има автобусни шофьори или ватмани. Нека те кажат, дали ако закъснееш и ти остават 2-3 минути почивка, първо да си починеш ли, да се изп*каеш ли или да провериш салона за забравен багаж?
Нека направим компромис все пак.
Както каза във видеото шофьора" аз съм станал в 3 часа да си гледам работа, а някакъв тук дошъл да ме снима".
Вижда се още едно нарушение на шофьора, а именно, че не носи вратовръзка.
Това, което си изтърсил, не можеш да повярваш каква глупост е. Значи на автобуса е залепен надпис "Пушенето забранено!", обаче шофьорът е над закона и може да си чади? Ами аз, като непушач, не искам, докато пътувам, да ставам пасивен пушач! Или автобусът си е личен такъв на шофьора, следователно той определя правилата, а мене кучета ме яли!?  Аз компромиси със здравето  си не ща да правя!
Или иначе казано - на шофьорите да ми се регулират почивките, да им се осигурят тоалетни, а те самите да не се правят на тарикати!
7
1213:

2031:

2253 на три различни линии:

2156:

2160:

2908:

9105:
8
Минаха повече от две седмици от предложението на ЦГМ за увеличение на дългите автобуси по 111 от два на шест. Но все още нямат одобрение от по-горните инстанции.
Няма и да имат.
21 ноември 1117 - линия 102.
9
20 ноември автобус 1102 прибран с аварийна от 11 линия.
10
Актуална информация / Re: ПТП и инциденти
« Last post by tm0 on Today at 21:35:18 »
20 ноември: автобус 1225 с линейка на Център по хигиена.
Pages: [1] 2 3 ... 10