Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
1654 - ТБ11
2
Велико Търново / Re: Снимки
« Last post by Hakkinen on Today at 13:32:24 »
Аа, това с текста не е мое дело. :) Междудругото, преди година край Стражица бях видял един Чавдар 11Г5, ремонтиран в "Кента" преди доста години. Трябва да е бивш на "Пътнически превози", а тогава изпълняваше специалиазиран превоз. Обаче беше вечерта, бях в движение и нямаше как да го снимам дори с телефон.
3
Велико Търново / Re: Снимки
« Last post by It_s_Real on Today at 13:15:30 »
https://transportvt.blogspot.com/2017_11_12_archive.html

Може и да не си бил ти, ама като каза, че ти си го снимал :)
4
Разни / Re: ПОЛИТИКА=?
« Last post by V.Peichev on Today at 12:36:47 »
Служителите на Арменска Апостолическа Църква са винаги готови да приемат жалби. В Османската Империя арменските архимандрити и епископи са имали сериозно влияние и често са помагали на българите - спасявали са революционери от бесилка, помагали са на заточеници, Арменската Патриаршия е помогнала на българите в борбата за независима църква. :)
5
« Last post by ooleg on Today at 12:27:10 »
Онези дето си имат радиостанция за отговаряне на въпроси ли? Където и IKAR е работил - т.е. тръпнел от щедростта им?
6
Други градове / Re: Пазарджик
« Last post by marto_pz on Today at 12:15:14 »
От сайта на Хебър Бус. И на двете снимки зад маршрутките се виждат зелените рена и VDLите.
7
« Last post by V.Peichev on Today at 12:15:01 »
И в Канада и в САЩ не достигат компетентните служители за разглеждане на жалби - в Канада има само в Монреал, Торонто, Ванкувър и Кембридж, в повечето щати има само по няколко, има и щати без такива.  България е далеч по-добре осигурена - в София, Пловдив, Варна, Русе, Пазарджик има постоянни служители, в Шумен, Добрич, Ямбол, Стара Загора има гостуващи в неделя и на големи празници.  :)
8
Представяне / Re: Сайтът на ЦГМ
« Last post by TheBulgarianRail on Today at 12:13:46 »
На мен ми изписва "Critical System Error", по - рано пишеше, че страницата не може да се зареди и да опитам отново по-късно. Явно има някакъв срив отново, не е за пръв път.

П.с - разписанията отново са достъпни!
9
« Last post by ivaylostoenchev on Today at 11:27:31 »
Писах им във фейсбук страницата и казаха, че знаят за проблема и работят.
До тогава да ползваме "До къде ще пътувате", което не знам по какъв начин замества "Разписания и маршрути", но дано го оправят скоро
10
« Last post by ooleg on Today at 11:00:46 »
Няма връзка с MySQL-a им.
Pages: [1] 2 3 ... 10