Author Topic: Експлоатация АП Земляне 1990-1995, АП Дружба 1985, ФАТ Република 2000  (Read 1748 times)

Offline mitakis

• Защо пиша толкова много?
  • 2660
    • View Profile
А защо са ги писали Сл232?
Не пише СЛ232.
Явно така са си мислели, че е модела.

Offline Emperor

• Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
Двуетажния няма капацитет 100 ;) Това са къси автобуси. Ако са 4те СЛ200 не се връзва щото пише, че са 6.
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline mitakis

• 2660
    • View Profile
Не го мисли, тамън 100 места са (правостоящи почти нямат).

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
А кои автобуси визират като "Шкода 80" ?
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline mitakis

• 2660
    • View Profile
Чавдарките. 80 е приблизителен брой места.

Offline mlk

• ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
Тези планове показват тримесечието, в което се ремонтираше Сливница и 310 минаваше по Т.Александров, а 112 пееше своята лебедова песен с цели 20 коли. През юни същата година, още преди да е готово метрото до Сердика, 112 го клъцнаха и оставиха директно 309 и 310 и то с летни разписания. На спирки Орион, кафето, Оряхово и Величков хората не можеха да се качат изобщо. Беше голямо безумие.

Offline ivan3275

• Маниак
  • Почитател на автобуси: Икарус и Чавдар.
    • View Profile
    • Email
Супер си, благодаря. Направо ми се отвориха пак спомените. Половината ги бях забравил. 3277 го караше един кубинец, забравих му името.
Интересно ми е, че доставките от 1980 до 1985 включително вървят с поредни регистрационни номера. Явно са били преномерирани към 1985 г. или е имало специална серия от номера, която се е пазила за Дружба и са допълвали в нея.
Да и аз го помня кубинеца,до последно после караше 1091 СТГ 1091 (3441;3341)аз от малък до 1990 г.живеех в жк.Дружба 1,а и баща ми работеше в гараж Дружба и затова всички автобуси на гаража са ми добре познати помня ги всички.А относно ДК.номерата има нещо вярно, възможно е да са били пазени за поредна номерация,но цялостната преномерация на инв. номера започнаха от края на 1989 и началото на 1990 г.и така редът за еднакви инвентарни и ДК.номера се развали.

Offline niki88z

• Наистина съм луд
  • Извън релси!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 387296800
    • View Profile
    • Email
От последните документи ясно личи, защо „Люлин“ никога няма да спре да тъжи за 112. Дори моите очи се насълзяват като сметна, колко драстично орязани са линиите по бул. Сливница за сметка на метрото. А всички живеещи по продължението на бул. Сливница между ул. Филиповско шосе и ул. Брегалница /да речем/ са ощетени откъм транспорт, защото метрото не е в пешеходната достъпност, но въпреки това превозните средства са горе-долу наполовина... и не говоря за брой линии.  :rev: А още по-неприятното е, че много от къщичките в района вече са жилищни кооперации на поне 3 етажа  :/
« Last Edit: 14.09.2017, 20:09:12 by niki88z »

Offline mlk

• View Profile
    • Email
Поздрав за всички фенове на 104 :)

Offline Emperor

• Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
Да ви върна малко в 94та, но не с 4тото ни място на световното, а с експлоатационитте норми на ФАТ-4 Република :)

Брой коли на линия:

Интервали на движение:

ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline mlk

• View Profile
    • Email
Много приятен за гледане план :)
Добре е да се отбележи, че 0-та коли по 112 са малко подвеждащи. Просто последният курс е бил в 21 и нещо и затова се води, че вечер са нула. Малко по-късно последният курс беше в 22:30 (за 310 в 23:00) към центъра.