Author Topic: Снегопочистване  (Read 40452 times)

Offline stankos

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Re: Снегопочистване
« Reply #360 on: 22.03.2018, 21:01:37 »
Е нали имат ABS...

Тези електронни системи са помощни и ефективни само при определени условия ! Трябват си зимни гуми макар и те в лед да не се справят добре !
Когато мирогледа на човек се свие до една точка , той казва : Това е моята гледна точка !

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #361 on: 23.03.2018, 11:46:22 »
И кой ще плати по-късите интервали?

Кой плаща за "зеления" билет?
Как виждате тези по-къси интервали? Има ли шофьори за тези интервали? Няма! Всеки ден остават открити коли! Вие до 25- ти ще сте почивали 9 дни, шофьорите са почивали по 3- 4 дни .
 По баира на Опълченска имаше ли паркирали, по Цариградско имаше ли паркирали, на моста Чавдар имаше ли паркирали, на моста в Левски имаше ли паркирали. Нямаше. Това,че пътноподдържащата фирма не е съобразила,че ще има заледяване е друг въпрос. При интензивен снеговалеж няма как да има редовен транспорт ,при положение, че е хаос, откъдето и да го погледнеш.
« Last Edit: 23.03.2018, 11:48:25 by София 70 »

Offline btr95

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • Email
« Reply #362 on: 25.03.2018, 17:59:14 »
И как виждаш стриктен контрол за паркирането по всички булеварди МГТ?
Ако съм си спрял колата на голям булевард, защото живея в близост и ми се забрани паркираните, дали ще избера ГТ или ще изляза с колата, за да не ми я премахнат принудително?
Тм депо:Банишора
Тм мотриса: 713
Тм линия: 4

Offline blagun

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #363 on: 26.03.2018, 13:57:53 »
И как виждаш стриктен контрол за паркирането по всички булеварди МГТ?
Ако съм си спрял колата на голям булевард, защото живея в близост и ми се забрани паркираните, дали ще избера ГТ или ще изляза с колата, за да не ми я премахнат принудително?
Ако почнат да махат коли принудително при снеговалеж, ще свършат някъде през август месец. Още при соца си спомням пълната невъзможност, и то при коли с пъти по-малко, да се следи изпълнението на "Паркирането забранено"+"снежинка". Винаги е опирало до паркирани коли по Дондуков, Ботев, Смирненски и другаде. Даже единични бройки нарушители да има, процесът на снегопочистване не компрометира, а и в труднопроходимите улици паяците едва ли са най-добрите участници в трафика.
Наистина е тъпо липсата на конструктивни идеи да се замени със "засилване на контрола". По популистки подбуди това се прави и от управляващи, и от опозиция, и от НПО.
« Last Edit: 26.03.2018, 14:01:35 by blagun »