Author Topic: Молове, хипермаркети и други магазини  (Read 354820 times)

Offline bagercho

• Наистина съм луд
    • View Profile
Да отбележим тогава, че в Люлин 2 срещу пощата вече започна и строителството на вторият за квартала Лидъл.

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT Защото транспортът е нашата страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Надявам се да са оставили сурвитут за бъдещо разширение на булеварда, което е така нужно, иначе супер. Много пъти съм се питал как в „Младост“ има два и то в южната ѝ част, както и в „Надежда“, време беше и в „Люлин“ да има втори.

Offline bonbon

• Наистина съм луд
    • View Profile
Надявам се да са оставили сурвитут за бъдещо разширение на булеварда, което е така нужно, иначе супер. Много пъти съм се питал как в „Младост“ има два и то в южната ѝ част, както и в „Надежда“, време беше и в „Люлин“ да има втори.

В Младост Лидълите са 3  :D

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Люлинският „Киров“ също е затворил. Целият обект е ограден със строителна ограда, но има едно място, откъдето се вижда, че интериора на халето за сервиз е изтърбушен.
Киров са във фалит. Откакто го взеха за заложник, и бизнесът им тотално западна.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline poly911

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email

В Младост Лидълите са 3  :D
Е скоро време в Люлин ще има и четвърти т маркет

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT Защото транспортът е нашата страст
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Киров са във фалит. Откакто го взеха за заложник, и бизнесът им тотално западна.
Знам, просто отбелязвам, че са затворили и втория си обект, след този на околовръстното. Веднъж с баща ми в едно такси, точно след като даваха филма на „БТВ репортерите“ и преминавайки покрай обекта на околовръстното шофьорът предположи, че вероятно имат някакъв договор за сервиз на съответните машини и ще ги сервизират докато не изтече и затова в „Люлин“ още работят.