Author Topic: Мнение за форума  (Read 248079 times)

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
Re: Мнение за форума
« Reply #1980 on: 09.05.2018, 00:50:54 »
$h@IdEr въобще не липсва във форума. Предлагам ако някой е решил да приеме неговата роля, да се откаже. Меко казано не е добър модел за подражание.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
« Reply #1981 on: 09.05.2018, 10:05:04 »
Iskar, това е наистина последното ми предупреждение към теб. Пиши си какво си направил по табелите и не занимавай целия форум със заговорите, които са само в твоята глава.
Накзанието от вчера ти го наложих аз и наистина не беше справедливо, но спрямо екипа на форума и другите потребители, защото след всички обиди заслужаваше да е по-голямо. И преди не търпяхме това твое поведение, и сега няма да го търпим. Ако не ти харесва форума, си свободен да спреш да го посещаваш, но ако го правиш, ще спазваш правилата и поведението които са приети тук!
Следващо изказване, съдържащо обиди, квалификации или споменаване на заговори ще доведе до нови санкции. Ако отговориш на написаното от мен тук, предполагам, че ще се съдържа едно от гореописаните, за това ако искаш да продължаваш да си член на форума ти препоръчвам да запазиш мълчание и да започнеш да се държиш като част от обществото, което е този форум, а не като борец за свобода на словото.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1982 on: 09.05.2018, 10:09:11 »
Iskar, това е наистина последното ми предупреждение към теб. Пиши си какво си направил по табелите и не занимавай целия форум със заговорите, които са само в твоята глава.
Накзанието от вчера ти го наложих аз и наистина не беше справедливо, но спрямо екипа на форума и другите потребители, защото след всички обиди заслужаваше да е по-голямо. И преди не търпяхме това твое поведение, и сега няма да го търпим. Ако не ти харесва форума, си свободен да спреш да го посещаваш, но ако го правиш, ще спазваш правилата и поведението които са приети тук!
Следващо изказване, съдържащо обиди, квалификации или споменаване на заговори ще доведе до нови санкции. Ако отговориш на написаното от мен тук, предполагам, че ще се съдържа едно от гореописаните, за това ако искаш да продължаваш да си член на форума ти препоръчвам да запазиш мълчание и да започнеш да се държиш като част от обществото, което е този форум, а не като борец за свобода на словото.

Да, ще отговоря, колкото и да не ти е приятно!

Не съм съгласен, защото обидите към мен, квалификациите и откритото заяждане останаха подминати, но в момента, в който изказах мнението си спрямо така дискутираните "парцали" на един потребител тук, бях наказан. Ако трябва да сме обективни, след като не е наложено наказание на другия участник в спора, такова не следва да бъде налагано и на мен. Иначе се получава точно двойния стандарт, за който споменах.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1983 on: 09.05.2018, 10:31:23 »
Коментарът "Re: Снимки (трамваи)" от mgt е докладван от Iskar в раздел, в който си модератор:

Темата: http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=8643.msg100178814#msg100178814
Раздел за модерация: http://forum.gtsofia.info/index.php?action=moderate;area=reports;report=2008

Докладващият е направил следния коментар:
Защо изтрихте мнението, в което човека пита що за безобрази е превозно средство с ел. табели(и то не толкоз проблемни) да кара с пластмасов боклук?! Май нещо някому неудобно питане?! Нещастници!

Изключително е нагло да казваш "отношението ти към мен е тенденциозно, неправомерно и обидно". Няма двоен стандарт. Който и да ни нарече "нещастници" ще получи същото наказание, и вероятно който и друг от форума да е модератор, включително и ти, ще накаже човека, който изръси подобно нещо.
Друг е въпроса, че mgt въобще не пита това, което ти явно четеш между редовете, не се оплаква, че мнението е било изтрито, а и както се разбра и от модератора на темата за снимките си има съвсем неконспиративно обяснение. За сметка на това ти веднага нападна екипа, че се държи тенднциозно, въпреки че търпим грубите ти изказвания от доста време без санкции.

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1984 on: 09.05.2018, 10:40:27 »
Само дето "Нещастници " не е за екипа, но явно вие четете между редовете. Щом сте го разбрали гриша, ок, извинявам се.

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1985 on: 09.05.2018, 11:10:00 »
Би ли обяснил тогава за кого се отнася?

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #1986 on: 09.05.2018, 11:23:47 »
 :neznam:ш
Би ли обяснил тогава за кого се отнася?

Да, отнася се до хората, отговорни за безхаберието с 2057, избеснях, защото се плащат грешни пари на частна фирма, която бъкел понятие няма от табели и резултата е видим. А става дума за един прост flash чип.
« Last Edit: 09.05.2018, 11:32:57 by Iskar »

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
« Reply #1987 on: 09.05.2018, 11:43:12 »
На много хора тук им е омръзнало от цялото това драматизиране. Да, много неща не са наред, много хора не си вършат работата, но непрекъснатото „помпане“ на тази тема ми действа изключително дразнещо. Успокой малко топката и по възможност се опитай да проумееш, че не може всички потребители тук да реагират като теб и да са напълно съгласни с теб, защото колкото повече го правиш толкова повече се дискредитираш.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #1988 on: 09.05.2018, 15:00:30 »
Използването на всякакви обидни думи, независимо към участник във форума или друг води до наказания.
Преди няколко месеца получих от админа следното съобщение:
До emo, AGENT 006 и Iskar - спрете да се заяждате един с друг, както и да коментирате табелките на другия. Най-добре въобще не коменирайте мненията на другата страна. Мисля, че минахте всякакви граници на търпение и на никой не му се четат вашите спорове. Следващият път, когато някой от вас не спази това, ще получи накзание и почивка.

Мисля, че спазих написаното от него, но дали Iskar спря? Колко пъти пряко или косвено ме обиждаше, а аз мълчах. Колко пъти ми се споменаваше името, вкл. и вчера без изобщо да съм писал по конкретна тема. Нужно ли е целия форум да бъде занимаван с неговата огромна омраза към мен. Ако има нещо да ми казва - да се видим на кафе или бира и да си изясним отношенията. Ясно е, че имаме различни възгледи в някои проблеми, но в други сме на единно мнение. За мен все пак е хубаво да се запази някаква култура на постовете във форума и да се избягват всякакви лични нападки и обиди.
мур