Author Topic: Какво сънувахте?  (Read 48042 times)

Offline ivan krastev

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Re: Какво сънувахте?
« Reply #20 on: 15.04.2009, 20:14:53 »
Аз по принцип не си помня сънищата, само в много редки случаи. Но тази вечер сънувах някакви змии, беше ужасен сън.

Offline sharkb

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #21 on: 15.04.2009, 21:04:21 »
Аз по принцип не си помня сънищата, само в много редки случаи. Но тази вечер сънувах някакви змии, беше ужасен сън.
И аз съм така. Разказаха ми за човек, който много искал да си помни сънищата. Затова си приготвил касетофон до леглото и легнал да спи. Сепнал се по някое време от съня си, и полусънен записал какво е сънувал докато спомените му са още пресни. После блажено заспал отново. Събудил го приятел и нашият герой решил да му се похвали със съня си. Пуснал му записа и се чуло: "Абррр дрввв, игрм бзрв! Трабсвф мнигрр комндсс. Глипрр дралл прррак ..."  :D

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #22 on: 25.04.2009, 10:52:01 »
Бях си в Младост и се бях запътил към Центъра. Обаче имаше бомбени заплахи за София, някой искаше да ни взриви. Та как да е - дойде някакъв автобус и на Плиска ни казаха, че Цариградско шосе е затворено. Един огромен! камион беше спрял напречно на двете платна, за да не преминават никакви превозни средства. Имаше много полицаи, които арестуваха разни хора и ги водеха нанякъде, но не разбрах къде. На Плиска имаше и футболни фенове!  :D :D Аз естствено веднага тръгнах леко встрани от тълпата, заедно с един приятел, покатерихме се върху ремаркето на големия камион, което сигурно беше високо повече от 10 метра(по-голямо ПС от това не съм виждал никога, дори в други сънища). Как да е - успяхме да го прескочим и тръгнахме да вървим пеша към Орлов мост и СУ въпреки бомбените заплахи. По едно време решихме да се връщаме, но знаехме, че ако вървим по Цариградско, полицията ще ни хване - ей така, безпричинно. Затова тръгнахме по Евлоги Георгиев и после по Драган Цанков. След известно ходене се озовахме някъде в квартал Изток, в някаква изоставена сграда, от която имаше видимост към Хотел Плиска. По едно време се чу много силен гръм и небето бе озарено от ярка светлина, оказа се някакъв голям фойерверк. Реших да позвъня на майка ми да я успокоя, че съм добре. Като и разказах какво става, тя беше много учудена, защото никой нищо не знаел за тези бомбени заплахи. Докато си говорихме по телефона, се чу още един много силен гръм и 2-3 секунди след това Плиска се срина пред очите ми. Уникален момент. Следващите минути се срутиха още няколко големи сгради, аз почнах да бягам с моя приятел, за да се отдалечим от сградите, които можеше също да рухнат. След известно време всичко се обезлюди. Хората явно бяха избягали вече, а може би и да са умрели, но не разбрах. Влезнахме в една изоставена сграда и почнахме да се лутаме. Беше като лабиринт, на много етажи с мнгоо коридори и още повече стаи. Как да е - успяхме да се измъкнем от тази сграда след като мина достатъчно време от последните гърмежи. По това време вече започнах да се усещам, че сънувам. Казах на приятеля, че сънувам и след малко ще се събудя, така че няма страшно. След известно време се качих на някаква кола и я подкарах към вкъщи. Цариградско вече беше пуснато, строежите при Окръжна болница вървяха с пълна пара, но Метрополитан го нямаше, на негово място имаше много жълтурчета и докато взимах завоя за Младост, се събудих.

Това обаче с прибирането към Младост ми се стори, че се развиваше няколко години след самите взривове, доста странно беше. Сутринта като се събудих, веднага разказах. Просто уникален и достатъчно страшен сън!

Offline martin4o

• View Profile
    • Email
« Reply #23 on: 25.04.2009, 11:36:08 »
Това се казва сън на ужасите!

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email
« Reply #24 on: 25.04.2009, 14:10:21 »
Йеее, от това може да стане страхотен филм :P

Моя сън беше по-тривиален - отивах към полицията да си извадя лична карта, и в двора гледам обезкостен О345Г - 3577. Помолих полицаите да си взема волана, те ми разрешиха. Точно докато го откачах, воланът се смали, стана в мащаб 1:24 и се зарадвах, че мога да го използвам за макетите си, и в тоя момент се събудих.

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #25 on: 26.04.2009, 09:41:36 »
Аз пък миналата нощ сънувах че съм шофьор по 79. Неприятна история...

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #26 on: 05.05.2009, 11:07:07 »
Сънувах, че бяхме с майка ми и баща ми някъде по центъра. Те обаче не ми даваха да се кача в тяхната кола, така че трябваше да подкарам старата Лада  :D Някакъв катаджия се опита да ме спре, но не му се отдаде. После се озовах в Младост 4 и заливах блоковете с прясно мляко  :D На колелото на автобусите имаше някакви червени тролеи-икаруси. Как да е - стана време да си тръгваме и аз седнах на шофьорското място и трябваше да возя баща ми, майка ми, дядо ми и сестра ми. За 6-7 секунди дигнах до 90 км/ч и нашите нещо се стреснаха понеже се разсеях, а аз всъщност си гледах страничното огледало, тъй като един Икарус се опитваше да ме изпревари. И накрая успя  :D :D :D

Offline martin4o

• View Profile
    • Email
« Reply #27 on: 05.05.2009, 12:29:52 »
Току що бях постъпил като машинист в Метрополитен. Возих кмета и министъра на официалното откриване на новата отсечка на МД1. Нещо изгубих контрол над Скифа и паднахме от моста на отсечката Интерпред-Г.М.Димитров. Тамън да паднем и се събудих.

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #28 on: 06.05.2009, 13:39:18 »
Сънувах че 902 се е ударил в 916 на театър София.

Offline niki88z

• Наистина съм луд
  • Извън релси!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 387296800
    • View Profile
    • Email
« Reply #29 on: 06.05.2009, 15:42:22 »
Сънувах, че прекрасни сини тролейбуси Икарус гордо се движат по ул. Кукуш и ул. Йосиф Щросмайер между Западен парк и бул. Димитър Петков.  :blush:

Offline aleman

• Приятел на ГТ
  • Фен на Т8М-900(М) и Т8М-300
    • View Profile
    • Email
« Reply #30 on: 06.05.2009, 16:25:23 »
.
« Last Edit: 06.01.2010, 19:50:05 by aleman »
ТМ 1 Обеля-2-Ломско-Н-з Надежда-Ц. гара-Лъвов мост-Св. Неделя-Витошка-Ив. Вазов

ТМ 7 Борово-НДК-Витошка-Св. Неделя-Лъвов мост-Ц.гара-Струга

Offline tiristor

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #31 on: 30.05.2009, 11:32:37 »
По дяволите, откачих с тия преномерации на вагоните 4хх :D Тая нощ сънувах че се возя в 414 по 11, на задницата му пише 445, между геленга и трета врата номерът е 462, а като питах ватманката, тя каза че е 831 :fan:
« Last Edit: 30.05.2009, 11:34:12 by tiristor »

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #32 on: 30.05.2009, 11:33:57 »
Бил си изненадващо близко до реалността.

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #33 on: 30.05.2009, 11:39:51 »
Аз сънувах, че бях на мач. По едно време ми дадоха едно голямо знаме да вея и ми казаха да слезна на пистата пред сектора. На полувремето се озовах вкъщи за известно време, после пак тръгнах към стадиона с такси  :D

Offline vasko456

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #34 on: 30.05.2009, 14:07:54 »
Аз не съм сънувал от време оно :D

Offline sopolivko

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #35 on: 02.06.2009, 15:27:50 »
Аз пък снощи санувах че съм си във Варна _аз по принцип съм от там_ и се возя на автобусите просто така и то си плащах по левче на всяко качване. След това си изкарах карта за всички линии и се качих на следващия ре4йс който си спомням че минаваше по Аспаруховия мост и пак си платих билета. Чак след още две пътувания се сетих че имам карта и исках да я покажа а кондукторката така и не даойде при мен! Азък!  :D :D :D :D :D

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #36 on: 02.06.2009, 15:50:49 »
Сънувах, че карам една съученичка да ме вози с моята кола, само че много се блъскаше. Накрая я пребих и сам си я подкарах  :D :D :D :D

Online KRAKOMOBILA

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #37 on: 02.06.2009, 15:57:01 »
Сънувах, че карам една съученичка да ме вози с моята кола, само че много се блъскаше. Накрая я пребих и сам си я подкарах  :D :D :D :D
Браво, добре си направил.  :D

НЕ НА КИЧА ПО ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА В ГТ!!!

Offline tiristor

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #38 on: 02.06.2009, 17:16:46 »
Сънувах как ям портокал пред блока. После ме извика пощаджийката и ми даде военна призовка. няма и секунда след като го прочетох, пред блока спря чавдарка с надпис "флуорограф" и отвътре изскочиха Мария Илиева и Аня Пенчева :blink:

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #39 on: 02.06.2009, 17:19:32 »
По дяволите, откачих с тия преномерации на вагоните 4хх :D Тая нощ сънувах че се возя в 414 по 11, на задницата му пише 445, между геленга и трета врата номерът е 462, а като питах ватманката, тя каза че е 831 :fan:
Ха !Някога и аз съм сънувал подобни работи и ще ви кажа защо  -Когато размениха 305 и 302 бяха забравили да поправят номера на един от двата - от задната страна , отляво.
Та сънувал съм , че виждам София 70 със един номер отпред , друг отстрани и трети отзад.