Author Topic: Футбол  (Read 189330 times)

Offline borosport

• Нямам спирка
  • Hate users!!!
    • ICQ Messenger - 304771719
    • View Profile
    • Email
 Айде честито! От Чичо на чичовото :D
Най-дългите градски автобусни линии са:
- А111 - 50320 м двупосочно
- А83 - 37000 м двупосочно
- А11 - 32005 м двупосочно
Най-дългите крайградски автобусни линии са:
- А28 - 64540 м двупосочно
- А70 - 56645 м двупосочно
- А3 - 55870 м двупосочно
Тройната коалиция от А до Я

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 154903152
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email
нещо гредите на Армията изчезнаха  :D :D :D
НЕ на хейтърството!

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Боже, край нямат мъките с нашия любим отбор!

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
нещо гредите на Армията изчезнаха  :D :D :D
пак ли  :fan:
Иначе добър откриващ мач за втората половина направиха Локо и Сливен. Да продължават така и другите отбори

Offline Svetoslav

• Наистина съм луд
    • View Profile
Боже, край нямат мъките с нашия любим отбор!
Не знам вече, на мен ми писна да се ядосвам. Имам чувството, че от няколко години всяко ръководство управлявало и управляващо има единствено за цел да закопае клуба. То не са далавери, не са всевъзможни простотии, президент беше левскар, после най - видния далавераджия и крадец...... Ако продължават така след още няколко годинки ще успеят да го ликвидират за радост на един мустаката чичка, голям "патриот", дето играе във филма Борат.

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Някой отделя ли от времето си, та да гледа какво сътворяват някои тичащи човечета. Тези на Миньор правят доста интересни мачове с много голове и интрига, Славия също се представят доста добре от началото на пролетния полусезон. Софийски отбори тръгнаха доста добре, за разлика от пловдивските, където явно този полусезон ше бъде доста мъчителен, особено за Локо-то. Да ги видим и Черноморец и Черно море какво ще сътворят, очаква се сериозна борба за 4-5 място. Дано и Литекса да пропаднат колкото се може по-надолу в таблицата  :P

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Някой отделя ли от времето си, та да гледа какво сътворяват някои тичащи човечета. Тези на Миньор правят доста интересни мачове с много голове и интрига, Славия също се представят доста добре от началото на пролетния полусезон. Софийски отбори тръгнаха доста добре, за разлика от пловдивските, където явно този полусезон ше бъде доста мъчителен, особено за Локо-то. Да ги видим и Черноморец и Черно море какво ще сътворят, очаква се сериозна борба за 4-5 място. Дано и Литекса да пропаднат колкото се може по-надолу в таблицата  :P
Да, бе, да, баш пък за Локо(Пловдив). А за Ботев (Пловдив) какво ще кажеш? Те отиват в "Б" група, а ние сме на 10-о място. ;)
« Last Edit: 23.03.2009, 20:16:08 by troley_ lover »
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
И какво от това? Една измъчена победа срещу Сливен, лягане срещу цска и срещу нас. Да продължават така, та да си правят компания с Ботев, които отдавна са сигурно за Б група ;)

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Локо няма да се предаде толкоз лесно. Ако се предаде обаче, ще се откажа да ги гледам.  :banned:
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
За Ботев вече шансът да останат в А група е много малък ( за жалост  :( ) , но Локо все още има някакви шансове да остане. Та ако остане от есента къде ще си играе домакинските мачове, защото ТВ2/РИНГ и БФС ще дават лиценз на стадиони, които имат осветление, а Лаута май няма такова. Ето сега например Коко Динев прави ремонт на стадиона в Сандански (включително и осветление) , въпреки че Вихрен не са в никак добри позиции в момента .

mi6o

• Guest
Аз пък съм от Левски.  :P :D :)

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Ако някой залага на мачове, до 15:30 може да заложи на 2ка за Сливен-Миньор. Коефициента е 5  ;)

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Ако някой залага на мачове, до 15:30 може да заложи на 2ка за Сливен-Миньор. Коефициента е 5  ;)
И на този ли мач ще има представители на УЕФА  :devil: ;D :D

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Ти сложи 2 лева, после ще ти кажа какво има.

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Ти сложи 2 лева, после ще ти кажа какво има.
ОК. След малко, като излеза ще сложа не 2, а 5 щом си толкоз сигурен  :D

ЕЕЕ май ще се наложи да черпя  8)
« Last Edit: 06.04.2009, 17:52:45 by Ryan »

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
С колко го игра? Сега половината от печалбата сложи на миньор-цска 2ка и след 2 седмици ще ти кажа пак така какво да играеш.

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
С колко го игра? Сега половината от печалбата сложи на миньор-цска 2ка и след 2 седмици ще ти кажа пак така какво да играеш.
Реших да не се изхвърлям - само 3 кинта, а за ЦСКА и Левски не играя, откакто последния отбор ме издъни много яко един път.

Offline borosport

• Нямам спирка
  • Hate users!!!
    • ICQ Messenger - 304771719
    • View Profile
    • Email
 Защо не видях тая тема по-рано мамка му. Така преди 2 години изкарах доста парици покрай Славия :) Проблема при Миньор и ЦСКА е, юе коефициента няма да е 5 :), а със простотиите на Славич тогава коефициентите бяха все арни :) Пък е ясно, че ЦСКА ще се хвърлят здраво за да не изпуснат аванса преди по-словните мачове. Дай нчкой по-тлъст коефициент да заработиме нещичко :)
Най-дългите градски автобусни линии са:
- А111 - 50320 м двупосочно
- А83 - 37000 м двупосочно
- А11 - 32005 м двупосочно
Най-дългите крайградски автобусни линии са:
- А28 - 64540 м двупосочно
- А70 - 56645 м двупосочно
- А3 - 55870 м двупосочно
Тройната коалиция от А до Я

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Цска въобще няма да се хвърли, този мач отсега твърдя, че е двойка. Единствената въпросителна за мен е дали Миньор ще полегнат, или съдията ще се намеси (като мача със Славия) малко или много. Коефициентът обаче ще бъде нисък, но ще комбинираме с още 1-2 мача и да заработим малко парички. Като наближат мачовете пак ще пиша.