Author Topic: Re: Табели - електронни, пластмасови, хартиени  (Read 137 times)

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile
Не всеки знае английски.

То и не всеки може да знае отговора. Ще попита друг.

Offline Трамвай 17

• Приятел на ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
pavel75 има хора,които са срамежливи или около спирката няма наблизо хора.

Offline Metan

• Наистина съм луд
    • View Profile
Ти кога успя да направиш 30 мнения за 2 дни? Кротни се малко.

Offline Трамвай 17

• Приятел на ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Имай напредвид,че на 16 и 1/4 години и са ми любопитни много неща,и затова за 2 дни са съм направил 30 поста.

Offline The Freshmaker

• Защо пиша толкова много?
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
Имай напредвид,че на 16 и 1/4 години и са ми любопитни много неща,и затова за 2 дни са съм направил 30 поста.

Имай предвид, че на 16 години отдавна трябва да си наясно, че в българския език такова нещо като израз напредвид няма. Браво за интереса иначе...
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile

Като няма хора на близо ще попитат шофьора. Казах ти - даже и на родният ти език да е написано пак може да не се ориентираш.
През 90-те години на страничната табела на автобус 83 пишеше маршрута по следния начин: 83 СТЗ - ЗБН
Ще се ориентираш ли, въпреки че е на чист български език?
Като дойдат испанци, те също може да не знаят английски, също да са срамежливи. Защо искаш да е само на английски тогава?

Offline Трамвай 17

• Приятел на ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
И ако шофьорът не знае английски?

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile
И ако шофьорът не знае английски?

Ти бил ли си някога в чужбина?

Offline Трамвай 17

• Приятел на ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Да в Малта, Великобритания и Турция.

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile
Да в Малта, Великобритания и Турция.

Гледам си се оправил, особено в Турция, където английският не е официален.

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Емо ще му сложи една розова табела и всичко е точно  :laugh:

Offline Loko46202

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Re: Снимки (трамваи)
« Reply #11 on: 10.05.2018, 20:17:49 »
На 2057 вече тотално ли му отказа предната табела или няма кой да я настрой?

Проблемът се корени в това, че че Марио именно работеше в електротранспорта и не си свърши работата да оправи табелите на 2057, които табели имат проблем от началото на миналата година.

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Re: Снимки (трамваи)
« Reply #12 on: 10.05.2018, 20:26:29 »
На 2057 вече тотално ли му отказа предната табела или няма кой да я настрой?

Проблемът се корени в това, че че Марио именно работеше в електротранспорта и не си свърши работата да оправи табелите на 2057, които табели имат проблем от началото на миналата година.

Първо мога ли да те знам какъв си и с кое право си позволяваш да ме наричаш поименно? Второ, видимо е, че намеренията ти в този форум са да се заяждаш, пардон, да сипеш хейт, след като първото ти мнение още е насочено директно към участник във форума.

Сега, по темата: За ремонта на 2057 може да се сърдите на началника на депо "Красна поляна", който многократно бе сезиран по служебен път от мен и, който прецени, че същия ремонт ще се възложи на външна фирма. Така и не се случи.

Offline Loko46202

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Познавам те от други форуми. Поведението ти е аналогично и в този. Не исках да се регистрирам и тук, но просто се наложи след като прочетох как залъгваш хората, че вършиш някаква работа. Все друг ти е виновен. Как може да обвиняваш началника на депо Красна Поляна? Първо стигна неговото образование. Хайде да не говоря и колко оправи Шиндлерите. На повечето от първата партида не им работят я задна, че а странична табела. Видим резултат при 670, 685, 661.

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Познавам те от други форуми. Поведението ти е аналогично и в този. Не исках да се регистрирам и тук, но просто се наложи след като прочетох как залъгваш хората, че вършиш някаква работа. Все друг ти е виновен. Как може да обвиняваш началника на депо Красна Поляна? Първо стигна неговото образование. Хайде да не говоря и колко оправи Шиндлерите. На повечето от първата партида не им работят я задна, че а странична табела. Видим резултат при 670, 685, 661.

Ако искаш да си сериозен, свали картите и се представи. Иначе минаваш за това, което с мненията си доказваш, че си - ТРОЛ!

Шиндлер-ите са оправени и си работят нормално, има един фабричен проблем при 2-ри геленг, където се премазва един кабелен сноп и това се оправя само с теглене на нов кабел, каквото е правено не на един и два трамвая. Това обаче със спецификата на нашите криви е решение, което трае "ден до пладне". Специално за този проблем, писах с представители на BVB, от където получих отговор, че проблемът се проявява и при тях. И се охарактеризира с отказ на 2-ра странична и задна табели. По това се познава, че има премазване при 2-ри геленг.

Offline Mammoth

• Защо пиша толкова много?
  • 0 9 6 1 (1993-2018)
    • View Profile
За изтриване.
« Last Edit: 25.05.2018, 23:32:02 by Mammoth »
8965
Почивайте в мир, 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7. Завинаги живи... (2003/2007-2017г.)

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Объркали са бройките на МАН 232 и 262. За мен е безумие при наличие на табели за Мерцедесите да се купуват нови.

Напротив, безумие беше табели които явно не ставаха за нищо да се поддържат и съживяват с части от кофата за боклук. Тази поръчка за нови табели е някакъв лъч светлина в тунела според мен. Дано се осъществи.

Ти какъв % ще получиш от поръчката, че не разбрах?!