Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Стара София / Re: Ретро снимки
« Last post by София 100 on Yesterday at 23:26:38 »
Така е изглеждала ул. "Любен Каравелов"  в Несебър през 1964г.  Забелязва се кортеж от правителствени коли: начело е ГАЗ-13  "Чайка",  последвана от две ГАЗ-12 "ЗИМ" и ГАЗ М-21 "Волга" със задължителните сиви перденца. Източник:  http://www.nivopix.com/photo/10100_Nesebar_Bulgaria/
2
Снимки / Re: Снимки (тролейбуси)
« Last post by TheBulgarianRail on Yesterday at 22:49:02 »
Трябва да отбележа, че снимките на колегата TheBulgarianRail стават все по-добри.

Благодаря!  :)
3
Ще помоля участниците да не се връзват на глупостите на трамвая, и по възможност да не му отговарят.
А аз искам да помоля администраторите за незабавен бан на трамвая...
4
« Last post by btr95 on Yesterday at 22:20:46 »
Трябва да отбележа, че снимките на колегата TheBulgarianRail стават все по-добри.
5
Аз не бих пуснал нови тролеи по разнебитените панели по Арсеналски.

Спокойно, няма свободни такива :laugh:
6
« Last post by Whatnow14 on Yesterday at 21:19:12 »
А аз си помислих, че са били налиния...

И двата от доста време не са излизали. Мен лично ми е жал за тия тролеи (особено за 1801) - проблемни са, но има някакъв ресурс в тях.
7
Трамваи / Re: Дюваг
« Last post by Whatnow14 on Yesterday at 21:12:33 »
Забрави, нали вече им “оправиха” всичките проблеми на ГТ8. Дано поне ги пуснат до центъра, че да има някакъв смисъл от целия тоя цирк... да пребоядисваме прясно боядисан трамвай  :crazy:
8
Трамваи / Re: Schindler Waggon AG Be 4/6 (659-686)
« Last post by assen55 on Yesterday at 20:43:25 »
Височината е 370 mm.

Това е го има в спецификациите още в началото на темата, но се отнася конкретно за нископодовата секция.

Дали някой вътрешен може да каже или най-добре измери?
Благодаря!
9
Може просто да възстановят 61 като излетна, а 63 да си остане градска, с градски автобуси.
Вариант е  и вместо да се закупуват туристически автобуси, да се закупи нещо от рода на Цитаро Ü, Соларис Урбино 12Ü и т.н, автобуси предназначени за крайградски превоз, които съответно не са  и туристически.
10
« Last post by Neronov on Yesterday at 20:01:39 »
2909 -9 :

2712 - 9 :

Pages: [1] 2 3 ... 10