Author Topic: Футбол  (Read 172333 times)

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Aбе, то и за футбола имаше, даже май колегата Етнис я беше наченал- Нека се преброим или нещо такова.След няколко ненужни хаквания, след като все пак ЦСКА се оказа по-обичаният отбор, темата изгуби актуалност и прашасва някъде...

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
От ЦСКА съм аз, но не бяхме ли някъде споменали във форума да не коментираме футболните си пристрастия?
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Не намирам за какво упреквате Бербатов - той играе по абсолютно един и същ начин, както в националния, така и в Манчестър. Просто там има класни играчи, които умеят да му партнират, да му дадат подходящия пас, да го изведат на стрелкова позиция. Не че съм пристрастен, но с "национали" като Мечо, който прави 1 запомнящ се мач и после като заспи един дълъг зимен сън ...

О не! Бербатов играе само там, където му дават пари. А се е видяло в националния, че не му дават. Не можеш при всеки унизителен равен с Черна Гора и Грузия да даваш интервю бъркайки си в ушите и да разправяш, че сме игарли добре, резултатът не е лош и т.н.

Аз съм от Левски, върл фен, но не отричам успехите и на другите клубове и най-вече на Хр.Стоичков, който изкара националния ни отбор до 4-то място в света, а псвен тпва спечели КЕШ и n-пъти шампионата на Испания. Когато Бербатов постигне всичко това може да се сравнява със Стоичков. В момента той е един обикновен играч, ламтящ за пари и жени.
мур

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email
Аз съм за който е по-добър. Нямам любим футболен отбор от България, но харесвам Бербатов и Мартин Петров като футболисти.

По принцип се радвам на успехите на Левски, но това е по-скоро защото ме подкукуросват да съм за него.

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Че ламти за жени, не съм съгласен. Но няма и значение това. Докато не започне да играе за националния, както се очаква, да си седи в Англия и да не стъпва тук. Тръшка се след равните мачове срещу Грузия и Италия, че нямало да играе повече, ама в същото време Георги Петков става играч на мач, в който е получил 6 гола. Как може Иван Иванов да играе с такова желание, а бербатов да разкарва напред-назад по терена фанелката. Та то когато е в игра той, все едно че играем с 10 човека. Ако за барби не е чест да играе пред тази публика (която заради играчи като него все повече ще намалява) и да слуша националния химн на стадион Васил Левски, да си стои в Англия и да брои на САФ 30-те милиона еврА.

конкретно за тази тема се надявам с горните постове да са престанали 'хакванията', тъй като бих искал да има поне още едно място, освен форума на феновете на Левски, където да има с кого да обсъждам случващото се по мачовете. Така че призовавам дискусията да продължи в приятелския тон на форума и съм сигурен, че тогава модераторите ще проявят разбиране и ще оставят темата жива.

Това е от мен.

Offline rebelheartous

• Запален по ГТ
    • ICQ Messenger - 161516830
    • View Profile
Специално за мача с Грузия са журналистически измишльотини, че Жоро Вратаря бил най-добрият в мача. Първо, грузинците нямаха кой знае какви положения, защото са трагични, и второ, опасностите бяха като за средностатистически вратар, за какъвто той би трябвало да се смята все пак. Бербатов не ни е виновен, че има гнили ябълки и хора, неподходящи за национала. Не може все от него да очакваме да решава мачове.

Иначе съм цесекист.

На мен ми е интересно от кои чуждестранни отбори сте. Аз примерно съм голям фен на Нюкасъл и Ювентус. "Старата госпожа" след нагласените мачове не съм я следил толкова често, но на "свраките" не пропускам мач. Още помня големия ни мач в ШЛ срещу Барса 3-2, когато Асприля се отчете с хеттрик, и си го пазя на видеокасета, каквито бяха популярни навремето :P

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Изразих се доста неправилно и поради това не си ме разбрал. Нямах предвид, че Гошо Вратарчето е бил играч на мача срещу Грузия, ами срещу Сърбия, когато въпреки че му бутнаха 6 извади поне още толкова сигурни положения. Иначе точно Бербатов е играчът, откогото се очаква да решава завързаните мачове.

« Last Edit: 29.07.2009, 12:57:14 by Knoxville »

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
От чужбина твърдо съм за Реал (Мадрид) и Манчестър Юнайтед  8)  :)  Но не следя чак от толкоз близо Испанското и Английското първенство, а по-скоро само техните мачове ...

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Колеги, спрете с този оффтопик вече! Тук не се коментира Бербатов какъв бил и какъв не бил, нито чуждестранните първенства. Тук се говори за това фенове на кой български футболен отбор сте! Отборът може да бъде от "А" група, "Б" група и т.н. Говорете конкретно по темата, инак модераторите и администраторите ще я изключат ! 
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Само Левски!
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline rebelheartous

• Запален по ГТ
    • ICQ Messenger - 161516830
    • View Profile
Отложиха първия кръг. Предвид гостуването на Левски следващата седмица общо взето е пределно ясно защо искаха толкова много да се играе в големия сняг.

Ся се сещам, че се кефя и на Литекс и спокойно мога да кажа, че са най-добре представящият се БГ отбор в евротурнирите :)

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Какво общо има Левски с отлагането на първия кръг, при положение, че Мъри изрева, че няма да могат да си почистят нивата в ловешко?

Offline Petruccy

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Винаги и само Левски!
СМЪРТ ЗА ЧАЛГАТА!!!

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Имам добра новина за феновете на Левски- във в."168 часа" пише, че вие сте най-старият български футболен клуб и отборът ви е основан през 1911 г., а не през 1914 !  :fan:
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline vasko456

• Нямам спирка
    • View Profile
Имам добра новина за феновете на Левски- във в."168 часа" пише, че вие сте най-старият български футболен клуб и отборът ви е основан през 1911 г., а не през 1914 !  :fan:
най-стар и най-добър, разбира се

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
За най-стар клуб досега се мислеше, че е омразният ми вече Ботев (Пд). Все пак той е създаден през 1912, но не знаех до днес, че това ще бъде Левски.  :)

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Спортен клуб Левски е основан през 1911, но футболният е регистриран през 1914. Затова Ботев го водят за най-стария футболен клуб, тъй като е основан и регистриран едновременно, ако не ме лъже паметта (все пак бях там и го видях с очите си :rolleyes:)

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Ясно. Значи Ботев (Пд) си остава най-стария футболен клуб.

Offline Дядо Курти

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Левскар до гроб

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Доволно подновяване на полусезона. Доволно возене в патрулка от гарата в Кюстендил до стадиона. Честита победа на всички левскари и дано ни се падне Миньоро на полуфинала