Author Topic: Бисери  (Read 98814 times)

Offline pavel75

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Бисери
« Reply #720 on: 05.04.2017, 09:00:37 »
Днес ми провървя :). Пътувам с тм 20 привечер. Още на първата спирка усещам нещо тъничко като кибритена клечка да ме боцка по гърба. Обръщам се назад и какво да видя:  зад мен седят млада майка и малко момиченце в кенгуру, което през цялото време ми казваше: "Тате, тате"   :) Майката държеше ръцете на детето надалеч за да не ме подръпва и обясняваше, че таткото е на работа и ще се прибере по-късно, но то настояваше на своето :"Това е тате, тате, тате..." :D

Незнам, човек, ама нали казват че децата не лъжат .... :D

Offline fizik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #721 on: 23.05.2017, 14:03:25 »
Пътувам си в метрото. До вратата стои пич с кутия от iPhone 6 в ръка. И тогава при фразата "Внимание, вратите се затварят" някъв хитрун изтръгва кутията и избягва в тълпата. Вратите се затварят, влакчето тръгва. Фразата на стопанина на кутията убива всички:
-Дейба, открадна хамстера!

От профила на една приятелка във фейса

Offline ooleg

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #722 on: 12.06.2017, 15:52:33 »
От този сайт http://dgnews.eu/news/article/6322?theme=Byuroto-po-truda-obyavi-desetki-svobodni-rabotni-mesta#.WT6Kp9wlEps
са обявени свободните работни места в Бюрото по труда в Димитровград.
В частта за младежка безработица се мъдри следното:

брой               Длъжност:                          Допълнителни изисквания:
3                     Гробар            Проект „Нова възможност за младежка заетост”- обучение по време на работа - безработни лица до 29-годишна възраст

Явно в България това е преспективната работа с висока нужда от МЛАДИ специалисти! Много е важно - предлагат обучение на място! Обаче, ако не си млад човек не става да си от тая страна!

Offline Ivanko

• Напредващ
  • Меценат на женската красота.
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #723 on: 12.07.2017, 14:22:10 »
Не знам дали става и доколко е смешно, но в правилника на ЦГМ, който се среща във всяко едно превозно средство, се говори за карта с талони, а трябва да е точно обратното.  :D
Ако някой забележи грешка в това, което съм публикувал тук, винаги ще е от огромна полза за мен да бъда поправен.

Благодаря,
Иванко

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #724 on: 29.07.2017, 16:46:48 »
Пътувам си аз с моя приятелка в 120. Управлява го някакъв старец. Става време да слизаме. Ние сме близо до първата врата. Търсим откъде да излезем. Аз в последния момент излизам, обаче тя...остана в рейса. След може би половин час се срещнахме и ми каза че слезна на обръщалото на ж.к. Металург. Това се случи наистина.

Offline Ivanko

• Напредващ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #725 on: 31.07.2017, 18:52:04 »
Пич, ти сериозно ли!? :боза:

Ако някой забележи грешка в това, което съм публикувал тук, винаги ще е от огромна полза за мен да бъда поправен.

Благодаря,
Иванко

Online TRAMS SOFIA

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #726 on: 19.08.2017, 18:34:13 »
Стоиш в метрото прав - пенсионер те бута с думи "мръдни се да седна". Стоиш в метрото слушаш музика - бута те някой пенсионер, едва ли не излез от метрото, като ще слушаш музика. Влиза пенсионер с 15 торби в метрото - стани от мястото да си сложа торбите - стой прав.
"Е БАТЕ, БАТЕ НЕМОЕМ Я ИГРАЕМ ТАЗ ИГРА" :D

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #727 on: 20.08.2017, 13:11:33 »
Има ги такива хора...даже се случва ако си седиш и си гледаш телефона, някоя бабичка те бута и ти вика " Мръдни ма овцо! ". Лично на мен ми се е случвало.

Online TRAMS SOFIA

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #728 on: 20.08.2017, 13:34:18 »
И после що не ставали младежите.Ето защо. :/

Offline Ivanko

• Напредващ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #729 on: 20.08.2017, 16:14:22 »
Да. Една бабка ми вика, че трябвало да стана, понеже вестникът ми чупел логиката. Не знам до колко е бисер, но ме разби на парчета това изречение.

Благодаря,
Иванко

Online TRAMS SOFIA

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #730 on: 28.11.2017, 18:17:21 »
Да се криеш от контрольори в градския транспорт с iPhone 5S в ръка - в това се крие цялата народопсихология на българина...