Author Topic: Транспортното обслужване на ж.к. Младост  (Read 69334 times)

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Да, това се знае от години. Ако разгледаш подробния устройствен план, ще видиш, че теренът е частен и предвиден за строителство. Ново обръщало е предвидено южно от бл. 479. Ако не сколаса навреме, може автобусите да въртят на кръговото на околовръстното или на обръщалото на Технологии.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline ivaylostoenchev

• Маниак
    • View Profile
Да пуснат всички до Технополис - там има място.

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
По - добре А76 и А112 да обръщат на Технополис, а А213 и А113 да обръщат на метростанция Младост 3- трябва да има някакъв транспорт до метростанцията, а и за обръщалото на Технополис ще е по-добре, а на метростанция Младост 3 има също така перфектно обръщателно колело. И там има място също.

Online blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
По - добре А76 и А112 да обръщат на Технополис, а А213 и А113 да обръщат на метростанция Младост 3- трябва да има някакъв транспорт до метростанцията, а и за обръщалото на Технополис ще е по-добре, а на метростанция Младост 3 има също така перфектно обръщателно колело. И там има място също.
Нещо си с грешка - къде виждаш перфектно обръщателно колело там? При паркиралите коли с кола трудно се прави обратен завой, нежели със съчленен автобус. А и връзка на МС Младост-3 по Сахаров с където и да е било е напълно безполезна, докато А213 и 113 са основна транспортна връзка за цялата Младост-3 и 4.

На обръщалото на Технополиса има място, но завоят по уличката при паркинга на Технополис, особено в началото и края на работния ден в БПС, е почти безнадеждна работа и генератор на закъснения. Като че ли през кръговото на СОП е най-безболезнено, ако не се направи ново обръщало.
« Last Edit: 01.10.2017, 14:01:28 by blagun »

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
Може би единствено за А112 ( по нея само БМЦ се движат ), а А76, А113 и А213 да се пренасочат към Технополис.

Offline T_4

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
Не съм ходил от години в тази посока, но не мисля, че може повече от една линия да обръща там, а А213 със сигурност почива в Младост, както и А413 и няма как да стане. А113 спокойно може да ползва кръговото на СОП и да почива само в Младост-1.
Не на безсмислените линии като ТМ23!
За оптимизация на разписанията:
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=428.msg100091775#msg100091775

Offline dan

• Наистина съм луд
    • View Profile
А113 нали е кръгов в Младост 4. Няма какво да го мислим него. А112 не върти в Младост, така че не знам защо се споменава. А213 и А76 могат да обръщат на кръговото и някъде в района на първата си спирка да имат отбивка за почивка.