Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Разни / Re: Футбол
« Last post by blagun on Today at 12:25:05 »
Браво на младия вратар на Ливърпул за гола и асистенцията в събота. :fan: :)
Лесно е да се набеди някого. Кариус спаси доста повече от два удара към вратата. Това не го оправдава, особено за разсеяността при първия гол. Но Ливърпул физически бяха доста под Реал към края на мача и даже да се бяха добрали до продължения по чудодеен начин, надали изходът щеше да е различен.
Ни най-малко не съм фен на Реал, но на финала бяха подчертано по-добрият отбор.
2
044-2018. Оборудване на подвижния състав на „Столичен автотранспорт ЕАД с маршрутни табели, указващи маршрутната линия
https://sofiabus.nit.bg/proczeduri-po-zop/oborudvane-na-podvizhniya-sstav-na-%E2%80%9Estolichen-avtotransport-ead-s-marshrutni-tabeli,-ukazvashhi-marshrutnata-liniya/%20
Прогнозна стойност - до 1 милион лева.
За автобуси - Mercedes O345 G Conecto (50 к-кта), Mercedes O345 (36 к-кта), MAN 232 (30 к-кта), MAN 262 (21 к-кта).
Срок за участие - 02/07/2018 г.
3
Трамваи / Re: Т6М-400(София-100)
« Last post by V.Peichev on Today at 12:20:16 »
Качествен ремонт означава да се сменят цялото електроборудване включително тяговите двигатели, редукторите, спирачната система и т.н. най-много да останат рамите на талигите и кошът. Цената на подобно мероприятие няма да е много по-ниска от тази на нов трамвай и е много по-висока от тази на T4D и модернизации втора употреба.  :help: Такъв таралясник да развие 80km/h наистина е екстремно преживяване - човек постоянно се надява да може да спре и да не се обърне от лашкането. :help: Преди години пътувах с България 1300 по Цар Борис III, разви около 60-65km/h и ми заглъхнаха ушите от бученето и тракането и ми се зави свят от лашкането. :help: Оригиналните T4D с ускорител работиха доста време по сложните участъци между Журналист и Семинарията и в Люлин без сериозни аварии. :rolleyes:
4
В София има много недовършени сгради.
Случайно да ви попитам,обръщателното колело в Младост 4,да не е частна собственост?
Прочети малко по-нагоре, преди случайно да питаш.
5
« Last post by V.Peichev on Today at 12:13:11 »
Няма как да твори - не може да променя футболния правилник, да подхожда конкретно към всяка ситуация и т.н. Творят съдиите и комисиите. :)
6
« Last post by viktorlc on Today at 11:50:50 »
"качествен ремонт" като словосъчетание е оксиморон в български условия.
7
« Last post by mlk on Today at 11:42:58 »
Браво на младия вратар на Ливърпул за гола и асистенцията в събота. :fan: :)
Забрави да напишеш, че е самобитен творец :)
8
« Last post by tiristor on Today at 11:00:17 »
И аз много обичах София 100, но по-любими ми бяха Българиите. Летял съм с близо 80 км/ч с 303 между Гешов и Пирогов, чувството е неописуемо :angel:
За съжаление лобирането надделя и вместо да се направи качествен ремонт на серия 3хх купихме боклуци като Т4Д и Т4Д-С, които само висяха по каналите.
9
За колчетата.
10
Автобуси / Re: MAN/MANAS 232 (2882/29**,3820-3825)
« Last post by V.Peichev on Today at 10:41:05 »
Прекалено високоподови са за градски линии особено на трета врата, а и ръчните скорости са сериозен недостатък - неизбежно водят до некомфортни присецвания и чегъртания. :rolleyes: Също са много шумни. :rolleyes:
Pages: [1] 2 3 ... 10