Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Благодарение на няколко архивни документа, историята бе актуализирана и допълнена. Сложил съм нова информация и за секторната номерация.

Малко бонус информация - след 21 часа линиите са били през 30 минути, като са тръгвали заедно във всички посоки от пл. Св. Неделя и пътниците са били много доволни от това. Т.е. ранна форма на нощен транспорт.
И още - вечер се е плащала двойна цена за билет, а който е бил с карта - плаща едно допълнително билетче.
2
Автобуси / Re: Автобусни дискусии
« Last post by Ivo on Today at 01:25:25 »
Или по-скоро е много лош пътя по маршрута на 88 за това не ги пускат там, по 413 пък има твърде много повдигнати пътеки. Добре са си зелените на 413, още повече че почти навсякъде линията се дублира с друга където пускат нови МАН-ове. И от гарата до Ситняково, и в Младост. Всички искат да се возят на тия МАН-ове ама няма достатъчно да огреят навсякъде. Като купуват евтинджоци като Ютонг и ВМС така ще е , ще търсят МАНо-вете навсякъде.
3
Автобуси / Re: Електроавтобуси
« Last post by Petko21 on Today at 01:21:26 »
Дали пък няма да пуснат трите електробуса заедно на линия, за да съпоставят експлоатацията им и разхода на енергия? Като под трите имам предвид Солариса, 3640 и 1701. Защото до сега не е ясно, какво прави в Искър - 1701 и защо им трябваше да му сменят батерията.
4
Е 2017 вече го ремонтират  :D :D
5
« Last post by wiNt on Today at 00:53:50 »
То по принцип по 88 и 413 се движи каквото остане - тия дни виждам доста МАНове по 88, така че явно там. До колкото знам по 413 МАНове има само лятото, а по 88 са си събитие изобщо. Сиреч тия дни ще ви ги върнат вероятно. :rolleyes:
6
От хубавото трасе по Графа, към 22 ч. 665 по тм 12 на сп. Гарибалди е задрал в панелите и е блокирал. Задръжката е доста голяма, повече от час.
7
« Last post by DareDevil on Today at 00:24:29 »
Защо вече няма от новите манове по 413? А по 94, 213 и 305 се движат. С какво е по-особена линията, та спряха да пускат от новите по нея?
8
Разни / Re: Поздрави
« Last post by ivaylostoenchev on Today at 00:20:35 »
Честит рожден ден и на нашия администратор Dragon! Жив и здрав и много успехи в личен и професионален план! Наздраве :)
9
Хаха, вижте какъв автобус видях-беше си по редовна линия. Това какъв модел трябва да се води
10
Ходил ли е някой НАСКОРО с градски транспорт (или пеша от Младост) до парк "Камбаните"? Чудя се има ли възможност да се пресече околовръстното около предпоследната или последната спирка на 413 или трябва да се връщаме назад за да се качим на моста по който минават 314 и 111 (ако въобще и там има тротоари). Имам някакви спомени, че срещу Технополис имаше светофар, ама дали ставаше за пешеходци не помня.

Може да ползвате и 111 или 314 до спирка "Кино Арена 2". Тя е точно преди моста, където си има тротоар и от двете страни. После само напред по улицата ще стигнете квартално магазинче, след него тръгвате вдясно и пак само направо ще стигнете до парка.
Pages: [1] 2 3 ... 10