Author Topic: Мнение за форума  (Read 204004 times)

Offline dj_the_bus

• Наистина съм луд
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
Re: Мнение за форума
« Reply #1920 on: 10.05.2017, 21:52:02 »
Според изборния кодекс резултати след края на изборния ден! 23:59:59 😂 Ама за каква агитация? То направо си е пропаганда.  :help: Искам ЦИК да се самосезира!!! 😂

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #1921 on: 10.05.2017, 23:48:58 »
Е сега как ще има далавери, като няма социалогически проучвания?  :D

ЕД: И без проучвания, далаверите си вървят значи. Хем смешно, но и тъжно.
« Last Edit: 11.05.2017, 00:17:10 by Petko21 »

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #1922 on: 11.05.2017, 00:04:32 »
Не знам какви проучвания, но преди малко поредният потребител без нито едно мнение упражни правото си на глас. Смеем се на политиците но тук нещата започнаха да излизат от контрол.
« Last Edit: 11.05.2017, 00:34:11 by RADOCVET »

Offline qwerty95

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #1923 on: 11.05.2017, 00:27:49 »
Трябва да се публикува тук за кои са гласували новорегистрираните, за да знаем с какви хора си имаме работа. Не ги защитавай, нека се види.

Offline Emperor

• Защо пиша толкова много?
  • Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
« Reply #1924 on: 11.05.2017, 00:32:58 »
Трябва да се публикува тук за кои са гласували новорегистрираните, за да знаем с какви хора си имаме работа. Не ги защитавай, нека се види.

Това няма как да се докаже според мен. Новорегистриран има само 1, което е крайно малко число да се смята за измама.
Конкуренцията беше жестока, но при избори винаги ще има недоволни. Нека пожелаем успех на новия модератор!
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #1925 on: 11.05.2017, 00:40:40 »
Нали имаше и новорегистриран от IP, което ползва единия кандидат? Не на задкулисието  :P  :devil: :devil: :devil:
Аз не мога да разбера какъв е проблемът, че се е изпикал на гумата?
О.о

Offline dj_the_bus

• Наистина съм луд
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Николай Попов
    • Email
« Reply #1926 on: 11.05.2017, 01:25:57 »
Аз искам пресконференция с тримата кандидати!!! Има въпроси чакащи отговори! Къде отиде циганския вот? Как се гласува зад граница? Колко струва един глас? Мнението на правителството за избора на Снимков кмет и прочее

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • Защото транспортът е моята страст
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Кайпарсвил транспортен портал/Kipersville transport portal
    • Email
« Reply #1927 on: 11.05.2017, 08:12:03 »
Не знам кой какво мисли за резултатите, но аз имам нещо, което бих искал да кажа. На първо време човекът с пререгистрациите не бях аз. Фактът, че имаше такава злоупотреба обаче е показателен за много неща. Spicy_e е човек на Emperor, mihailo и няколко активисти в полза на трамвайно депо „Банишора“, които се опитват да яхнат форума и да го използват като бухалка срещу мен и мои приближени и никога, никога не биха позволили аз да стана модератор дори и да съм последният възможен човек за целта. Не се кандидатирах с мисълта, че ще успея, просто исках да видя колко още ще продължи наглостта на тези хора и смятам, че тя вече премина всякакви граници. Аз съм оставил близо 6 години от живота си в този форум, раздавайки се от сърце и душа, защото ми харесваше да го правя. Да, имало е моменти, в които съм прекалявал, имало е моменти, в които съм се опитвал да упражнявам доминация, но това никога не е било целенасочено. Това, което ме водеше тук беше страстта и не са малко хората, които ме разбраха. Никога не съм бил целенасочено злонамерен срещу никого, а колко хора бяха целенасочено злонамерени срещу мен дори до последния възможен момент. Аз исках да вдигна форума на ново ниво, водех го към по-светлото му бъдеще, но една малка групичка доминатори се опитваше да води война срещу мен с нападки и нечестности. Писна ми от всичко това. Писна ми от подли игрички и удари под кръста. След като сте такива големи тарикати оправяйте се сами, но без мен този форум няма да бъде същият. И не, аз не се чувствам загубил. Загубилите сте вие(цитираната групичка и поддръжниците им), защото доказахте, че сте непоправими дребни душици, чиято цел тук никога не е била да работят за доброто на форума. Вие не саздъдохте единство, а разделение, бяхте нагли, обиждахте, лъгахте, нагрубявахте, предавахте и с цялата си наглост претендирахте, че тези очевидни обстоятелства всъщност са измислица. Не не са и ви оставям да си носите последиците от това, защото беше крайно време. Довиждане и „благодаря“ за „уважението“ и „признанието“.
6 години водеща транспорртна институция
Кайпарсвил транспорт инкорпорейшън
Защото транспортът е най-голямата ни страст

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1928 on: 11.05.2017, 08:32:14 »
Според мен изборът трябва да става на 13. януари. Всеки кандидат да си каже. Да го видим колко (и какво) носи. И ... да решим.
Винаги всичко се е решавало "на маса" ...
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline Emperor

• Защо пиша толкова много?
  • Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
« Reply #1929 on: 11.05.2017, 09:43:48 »
Spicy_e е човек на Emperor, mihailo и няколко активисти в полза на трамвайно депо „Банишора“, които се опитват да яхнат форума и да го използват като бухалка срещу мен и мои приближени и никога, никога не биха позволили аз да стана модератор дори и да съм последният възможен човек за целта.

Кога ще пораснеш?
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
« Reply #1930 on: 11.05.2017, 10:09:09 »
Боже, не мога да повярвам на какво ниско ниво сте паднали и за какви простотии си късате ризите. Очаквах, че сте големи хора, че сте хора с акъл, не се излагайте - вече сте във възрастовата граница - 20-40 години. Някои имат деца на тези години, мислят за кариера, за семейство, за развитие. Вие сте се вглъбили в някакво "постче", което е изцяло свързано с хамалогия и неблагодарна работа. Не мога да повярвам как може такъв реваншизъм да ви е обзел.
Момчета, вземете се в ръце, трябва да се научите, че животът е "къс и о*ран" като стълба на курник и трябва спешно да се научите както да губите, така и да печелите. Не очаквах от Влади такова отчаяние още след първия негативен резултат. Вместо да си късаш ризите, помисли как да промениш този резултат следващият път като се кандидатираш. Виж къде си сбъркал, помисли защо не успя да привлечеш повече хора, извлечи ползи от неуспеха! Това е моят съвет към теб.
« Last Edit: 11.05.2017, 10:53:27 by viktorlc »
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #1931 on: 11.05.2017, 10:50:39 »
Всеки човек си има право на мнение. Всеки приема случващото се по различен начин. Аз като положителен факт мога да отбележа това, че за първи път се проведе гласуване за модератор. Досега модератори все бяхя спускани отгоре. 2007 г. аз отказах да бъда модератор поради липса на време, но след няколко години исках да съм модератор на раздела за снимките, но изобщо не мис е обърна внимание и назначиха човек, който дори публично не беше изявил желание. Сега поне имаше избори, макар и честно казано мен да не ме вълнува.
На мен мис е иска да се обединим около идеята за подобряване на състоянието на градския транспорт, към постигане на положителни цели, но съм убеден, че и това няма да се случи, т.к. всеки дърпа своя интерес като най-важен, а обидите и клеветите между участниците се преместват в социалните мрежи. Аз също съм разочарован от много хора тук, но просто не изброявам кои са, а се дистанцирам.

Може да се помисли за друго. Ако някой има желание и време да поддържа етова това:
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=145.0
« Last Edit: 11.05.2017, 10:52:57 by emo »
мур

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1932 on: 11.05.2017, 18:51:58 »
Никакъв модератор не искам да ставам повече. Подарявам победата на spicy_e доброволно, да си се радва.

Offline Tatra

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 229817817
    • View Profile
    • Email
« Reply #1933 on: 11.05.2017, 19:25:44 »
Тя не е подарена, той си я е извоювал. Иначе довиждане, на добър път и не се занимавай вече с тези измислени интриги и воюващи депа, защото са само в твоята глава тези битки и е смешно вече. Големи хора сме, как може нон стоп да има такива детски караници и съпоставяния. Хубаво - някои харесват Банишора, някои Кр. поляна - какво значение има и защо мислиш, че има войни и съревнувания..
« Last Edit: 11.05.2017, 19:28:52 by Tatra »
ТРАМВАЙНО ДЕПО "БАНИШОРА"
Трамвайна мотриса инв. ном.: 918
линия номер: 1

Offline KRAKOMOBILA

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #1934 on: 11.05.2017, 19:28:37 »
Я се успокойте. Този "конкурс" не му виждам вообще смисъла. Моето предложение е глобалните модератори да трият ненужните снимки от темите, а въпросният "конкурс" да се прекрати - тъй като през времето освен дразги не е предизвиквал нищо друго.

НЕ НА КИЧА ПО ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА В ГТ!!!

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #1935 on: 11.05.2017, 19:42:50 »
Да, ама така се връщаме няколко години назад, когато щатните модератори "поддържаха" снимките резултатът беше "майка плаче".
Аз мисля че е добре да си има някой, който да се грижи за доброто състояние на раздела и да организира месечния кОнкурс.

Offline vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
« Reply #1936 on: 11.05.2017, 19:51:04 »
Никой не отрича, че е добре. Проблемът е когато има сблъсък на интереси. А в случая имаме конфликт, който очевидно не търпи решаване през форума. Най-дипломатично ще е двете страни да се изправят една срещу друга и да си кажат каквото имат. Но съм твърдо против детските изпълнения на Агента или когото другиго направи нещо подобно, в стил - "няма да си играя повече с вас".

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #1937 on: 12.05.2017, 08:30:14 »
Добре, явно не се изразих точно и правилно, но тъй като не си играя детски игрички, както някои хора претендират, ще обясня отново.
Както казва Виктор модераторстването е по-скоро товар, отколкото свобода. Аз го исках с цел да се реабилитирам пред форума с него за действията си, с които съм накарал някои хора да се чувстват обидени, но не ми се даде шанс, защото масово тук се разсъждава погрешно и негативно. Кандидатът трябва да се е доказал като добре вписващ се в мейнстрийма и без конфликтна история, за да има шанс да спечели. Това е категорично погрешно и аз преди малко Ви казах защо. Ето затова съм обиден. Говорите ми за позитивно мислене и т.н., когато е очевидно кои мислят отрицателно. Ами въпроса за трамвайните депа? Вие от и около „Банишора“, не преигравате ли? Мислити си, че всяко отрицателно изказване за българските трамваи е „хейт“ срещу вас ли? Значи и вие играете същата игра, която претендирате, че играя само аз. Хайде стига с играта на заблуждение.
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=2267.msg100149298#msg100149298
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=2267.msg100149367#msg100149367
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=2267.msg100149470#msg100149470
http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=2267.msg100149654#msg100149654
И това според вас целенасочен „хейт“ срещу „Банишора“ ли е? За вас може би ще е най-угодно ако ми се забрани да казвам каквото и да е за трамваите на депо „Банишора“? Хайде стига вече с тези детски игрички. Явно вие не знаете, че отстояването на мнение и позиция е неминуемо свързано със сблъсък. Какво искате от мен във форума? Да „си трая“, да не влизам в никакъв сблъсък на позиции, да си броя колко снимки качвам сакън някой да не се засегне, да не каже, че упражнявам доминация и че си „източвам картата памет във форума“, да се вписвам в приемливия мейнстрийм и да бъда една фиктивна личност без характер? Ми извинявам се, но това е изключително глупаво. Аз се опитвам да проявявам мисъл, да разсъждавам, да работя за доброто на градския транспорт, благоустройството и инфраструктурата в София и смятам, че няма по-положителни цели от тези, въпреки, че според вас поведението ми напълно противоречи с положителността. А нека се уточним пак кой „плюс“, кой „минус“. Ето това ме обижда. Обижда ме, че вие не приемате форума насериозно. Тук важното е да си с мейнстрийма и никой не може да приеме идеята, че един такъв форум може да стане трибуна за по-високи цели. Смятате, че не може ли? Аз пък смятам, че не само може, но и трябва да започне да се случва незабавно, защото София се нуждае от нас, за да започне да се подобрява. Относно съмняващите се в това, че аз реално допринасям с нещо за тази цел, не е така, просто съм се захванал с един изключително тежък проект, за който ми трябва много време и не искам да казвам за него предварително, тъй като съм сигурен, че много хора се съмняват в мен и бих искал да им показвам не проекти или половинчатото им недоизпълнение, а всичко, завършено, за да ги изненадам приятно след това.
« Last Edit: 12.05.2017, 08:37:06 by AGENT 006 »

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #1938 on: 12.05.2017, 11:01:12 »
Имаме си нов модератор за раздела за снимките, той ще замени досегашните. Твърдо подкрепям да има модератор на този раздел, защото броят на снимките, които се качват във форума сега са многократно повече от колкото преди 5-6 години. Това трябва само да ни радва. Работата на модератора ще бъде не да трие, а да оглежда снимките и да ги подбира най-подходящите за конкурса. Изобщо - има си работа.
А за дразгите - няма да изчезнат. Повечето са на лична основа. Аз се чувствам обиден от много хора, не от публикации тук, а от мнения изразени на други места. Това всичко само вреди на уж общите ни цели. Затова просто се дистанцирам от някои инциативи, които са много добри. А със сигурност и други хора ще го правят, защото поддържам лични контакти с тях и са ме уверили в това.
Докато не престанат личните нападки, никога няма да има единство.
мур

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #1939 on: 27.05.2017, 17:52:55 »
Отново пиша по повод на потребителя Марин Петров ,вече започва да ме изкарва сериозно от нерви ,защото постовете му са наситени с толкова негативизъм ,че когато аз лично поне ги ,чета се натоварвам адски много. Този потребител няма нито едно позитивно мнение откакто членува в този форум и това на мен лично ми идва меко казано малко в повече. Съветвам модераторите да си свършат работата ,защото има някои смислени неща които се трият , но неговите глупости точно, където спами всички теми с негативни мнения не се трият.
« Last Edit: 27.05.2017, 17:55:30 by coast96 »