Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 112686 times)

Offline ooleg

• Наистина съм луд
    • View Profile
Няма значение кой се дразни и кой не. Правя каквото смятам за правилно. Всеки е такъв какъвто е.
Давам пример с Марин Петров - никога не бих искал някой да го наказва, въпреки, че съм отделял часове да го опровергавам и мисля на обратно на него.
Само, че си тежи на мястото и има мнение, което си отстоява.
И понеже не съм го виждал скоро се надявам, някой да не го е наказвал, понеже имаше такива гласове тук.
Спирам да се обяснявам, че не е форум за дразги.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Защо не направим една тема за караници където като стане караница с някой да се мести спора и вътре да се довършва? Като ги изтриваме тези теми сякаш в разни хора остава неизползвана сила дето няма къде да изразходват и после се чудят къде да се заяждат с повод или без повод. Даже не един раздел за караници да отворим и вътгре да има теми на караницата!
Сега някой като се опитва да се кара с мен се налага да си измисля тема за заяждане под прикритии и се хабя да му отговарям с аргументи, пък тя целта дефакто е да се кара с някой дето го дразни. Разбира се ще я скрием да се вижда само от регистрирани потребители за да не става сеир!
Иначе има моменти дето не знам какво да правя щото някой иска да се кара с мен пък няма къде да го направи. Пък и на лични не може щото трябва да има повод.

Това не е лоша идея. За
ото наистина караниците остават отворени.
А на лични съобщения ти гарантирам, че почти всички ербапи няма да отговорят, така както правеха и с мен :) Страхливци.
мур

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
Ако ще се прави тема за караници, трябва да се добави и емотиконка с пуканки във форума  :laugh:
Аз не мога да разбера какъв е проблемът, че се е изпикал на гумата?
О.о

Offline Neronov

• Защо пиша толкова много?
  • R.I.P 1210
    • View Profile
Ако ще се прави тема за караници, трябва да се добави и емотиконка с пуканки във форума  :laugh:

:eat:        :D