Author Topic: Въпроси и отговори  (Read 58690 times)

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Въпроси и отговори
« Reply #360 on: 17.06.2017, 21:54:20 »
Защо след като е възстановен маршрута на всички тролеи минаващи през Попа, не е възстановен и този на тб7?
« Last Edit: 18.06.2017, 11:27:35 by RADOCVET »

Offline TRAMS SOFIA

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #361 on: 17.06.2017, 21:58:42 »
Защо след като е възстановен маршрута на всички тролеи минаващи през попа , не е възстановен и този на тб7?
Защото Патриарх Евтимий е стеснен около бъдещата метростанция и няма как съчленен тролейбус да завие от В.Левски към Попа.

Offline ooleg

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #362 on: 23.06.2017, 13:48:09 »
Аз се чудя защо има толкова пътници, които да ползват билети и то да си ги купуват от шофьора. Много ме дразни като пътувам с 67 постоянно някой се качва и се залепя при шофьора за билет. Някой път на една спирка и 2-ма. В 98 го няма това.
Много дразни да занимават шофьора на всяка спирка и да го принуждават да стои по 1 минута на нея.
Нито е изгодно да се купуват билети, нито ми е ясно като си любител на билетите, защо не си ги купиш от някоя бутка и да си дупчиш после няволя колкото си искаш вкл. и по 10 на веднъж.

Offline hitar_potter

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #363 on: 23.06.2017, 20:52:16 »
Аз се чудя защо има толкова пътници, които да ползват билети и то да си ги купуват от шофьора. Много ме дразни като пътувам с 67 постоянно някой се качва и се залепя при шофьора за билет. Някой път на една спирка и 2-ма. В 98 го няма това.
Много дразни да занимават шофьора на всяка спирка и да го принуждават да стои по 1 минута на нея.
Нито е изгодно да се купуват билети, нито ми е ясно като си любител на билетите, защо не си ги купиш от някоя бутка и да си дупчиш после няволя колкото си искаш вкл. и по 10 на веднъж.
Защото е пълно със спирки без пункт за продажба на билети и защото още по-трудно се намират дневни карти. Ако шофьорите продаваха дневни карти, вероятно доста по-малко хора щяха да им висят на главата.

А... да. И защото по необясними причини автомати за билети в автобусите няма!
Аз не мога да разбера какъв е проблемът, че се е изпикал на гумата?
О.о

Offline mitkov2

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #364 on: 22.08.2017, 13:35:33 »
https://www.sofiatraffic.bg/bg/news/2704/za-avtobusna-liniia-no-404
Някой има ли идея какъв е мотивът за този експеримент?

Offline ooleg

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #365 on: 22.08.2017, 16:17:48 »
Защото е пълно със спирки без пункт за продажба на билети и защото още по-трудно се намират дневни карти. Ако шофьорите продаваха дневни карти, вероятно доста по-малко хора щяха да им висят на главата.

А... да. И защото по необясними причини автомати за билети в автобусите няма!
Ами аз с изключение на неделя не съм имал проблем да си намирам дневни карти. В Симеоново и на двете спирки продават, както и във всяка метростанция. Иначе е добра идея да се продават дневни карти от шофьорите на автобуси, но със сигурност не е направено точно поради изгодата за пътниците.
« Last Edit: Yesterday at 16:26:20 by ooleg »