Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Затискането на пътници е много качествено обслужване, евала.
Както вече казах, ако шофьорът е бил с униформа, тогава със сигурност е бил възпитан и  е предоставил качествено обслужване.

ПП: Понеже не мога не можеш да ме чуеш, а само да ме прочетеш, ироничен съм.
2
Снимки / Re: Снимки (тролейбуси)
« Last post by GANZ on Today at 23:13:49 »
Защо не разгледате останалите снимки във форума и не се постараете да правите по-добри кадри?  :help: :help: :eek:
3
Снимки / Re: Снимки (автобуси)
« Last post by Neronov on Today at 23:10:46 »
1561 - 102 :

4
Това зависи как вървим с парите. Ако малко не ни достигат - сигурно ще ни изчакат. Ако много не достигат - не знам как ще реагират.
5
А на автобусa на ГТ нищо не му пречи и по 5 минути да стои на спирките, понеже разписанията им са толкова раздути, че ако карат с позволеното за градски условия ограничение на скоростта от 50 км/час, ще имат време да изчакват по спирките дори спринтиращи от половин километър. Наместо това подобни индивиди теглят една майна на чакащите, повтарят си: "спирките не са за тичащи", вратите се затварят и се потегля, за да може после да се влачи като народна песен с 10 км/час до следващата спирка, където упражнението се повтаря.

Пепи и всички останали, които го мислите точно това нещо - по този начин сами си пишете уволнителната заповед. В ГТ пътниците ще намаляват, понеже не всички имат железни нерви да изтърпяват това ежедневно, оттам пътникопотоците ще намаляват, ще намалява транспортната задача, а трудът на водачите в ГТ ще става с времето по-скъп поради демографската структура, до момента, в който на ЦГМ водачите ще станат толкова скъпи, че просто ще освободят половината. Да не говорим пък за времето, когато настъпи частична / пълна автоматизация в този бранш. Време, което ще е дошло може би до 10-15 години. Какво ще правят тогава и дали няма да съжаляват за действията си сега, си е тяхна работа.
6
Извинявай, ти за 0,5 секунди ще успееш ли да реагираш да се отдръпнеш? Хората около него не можахме да реагираме дори. За какво се заяждаш, като виждаш, че съм писал, че на следващата спирка затисна друга жена, която просто се опита да се качи? Очевидно такива събития са ежедневие и не са проблем дори за хора, които се интересуват живо от градски транспорт? Прекрасно, лека вечер!
Вратата не се затваря за половин секунда, стига глупости!
7
Русе / Re: Русе - обща тема
« Last post by pesho on Today at 22:36:15 »
Защо все Русе няма да има общински транспорт.След провала Еггед от 2008 до 30.08.2017 сега нашата община ще предложи до края на юни новият интерес за публично-частно партньорство.Кмета каза,че за нормалени тролеи ще са нужни поне 10 милиона лева.Явно е,че общинското тролейбусно дружество продължава да се управлява от некомпетентни лица,които от 1.09.2017 почти нищо не направиха дори и тролеите са в плачевно състояние особено Ивекотата приличат на старите руски Зиу.Явно Русе няма да е новият Плевен или Бургас,но поне общинските съветници са против нов Еггед.В линковете повече по въпроса. :angry:
https://rousse.info/%D0%BA%D0%BC%D0%B5%D1%82%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D1%83%D1%81%D0%B5-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BC/
https://rousse.info/%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8F%D1%82-%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82-%D1%80/
8
Други градове / Re: Плевен
« Last post by ZiU-682 Forever on Today at 22:32:01 »
...и след дъжда.
9
Автобуси / Re: Електроавтобуси
« Last post by IKAR on Today at 22:31:49 »
Това за първи път го чувам. По-подробно?
10
Автобуси / Re: Електроавтобуси
« Last post by vaz2106 on Today at 22:30:41 »
И какво ,тя и новите Икаруси ходи да гледа ама никой нищо не приказва за това.
Pages: [1] 2 3 ... 10