Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 143086 times)

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
Няма нужда от анкети. Ако този потребител е нарушил правилата - наказание. Няма нужда от питания , допитвания и т.н.
Във форума на ЖП моделистите за много по-малки провинения се налагат сурови наказания. Pavel75 може да потвърди.

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile

Темата е меко казано безумна и мястото ѝ е в някой тийн форум.

Уфф, ама и ти ги ръсиш едни... как в един тийн форум ще пускат теми за носталгия, та те още не са живяли...
Пък политическата тема дето само караници поражда, мнооооого се вписва в този форум. Много полезна тема, няма що. Който си е прост по рождение... Сега остава и футболната тема да я наречете "умна" и "полезна", най-малоумния спорт.

Каква сърцераздирателна тема е направил Радосвет... на това му се вика евтин селф-пиар :fan:

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Ти пак ли изпълзя. Коя тема съм направил?

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Аз не пълзя. Ти може и да пълзиш, ако принадлежиш към съответния вид, не знам и не ме интересува.
Не съм казвал че си направил тема. Въпроса е че далеч по-глупавите теми се толерират и се подкрепят.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Не съм казвал че си направил тема.

Каква сърцераздирателна тема е направил Радосвет... на това му се вика евтин селф-пиар :fan:

:hammer:

Offline New_Passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Анкетата.

Offline Sofia

• Нямам спирка
  • R.I.P. 1511 (1985-2015)
    • View Profile
Ще може ли в крайна сметка темата "Градският транспорт в Англия" да бъде преименувана на "Градският транспорт във Великобритания" или "в Обединеното кралство"?