Author Topic: Похвали за шофьори и ватмани  (Read 124425 times)

Offline turboto96

• Напредващ
    • View Profile
    • Email
Re: Похвали за шофьори и ватмани
« Reply #1100 on: 18.04.2017, 17:23:52 »
 :eek: Добре де, стар човек, може да не го удържа, ама бива ли пък в автобуса точно! Да бе слязъл на някоя спика по маршрута, не помня кое село возеше тая линия, но не е като да няма дървета и храсти около спирките, вярно и разписанието е "днес и утре пак" но и надали е бързал за някъде.  :angry: После същите хора се оплакват за нови автобуси, при такива селски изпълнения какво да върви по тия линии?!  :/ 

Online TRAMS SOFIA

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #1101 on: 18.04.2017, 17:36:25 »
Голямата нужда стана на ст.Илиянци. Шофьора ходи по нужда отстрани, а тоя сельо се изсра отзад.Чак да не изтърпи-надали.На 10 метра след спирката има голям храст да беше отишъл там.Ходи към Мировяне-курса е ~25 мин,но има големи почивки.

Offline NULL

• Маниак
  • Keep Walking
    • View Profile
    • Email
« Reply #1102 on: 18.04.2017, 23:39:11 »
Ей, този форум съвсем го обърнахте на кенеф...  :laugh:

От доста време не ми се беше случвало да ми е гадно да чета пост, ама и да ми е толкова гнусно, че да не мога да спра да го чета!  :crazy:

Не разбрах особено много за какво се хвали шофьорът, ама както и да е. Иначе, преди няколко дни забелязак, че положението на ТМ спирка "Триъгълника" е "шоколад до шоколад", а хората си седят от другата страна...
Пълна гнусарщина!
If you change nothing, nothing will change.

Полезно: Почивни дни 2017 | Обменни бюра София | Фиксинг на БНБ

Online TRAMS SOFIA

• Запален по ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #1103 on: 22.04.2017, 14:13:12 »
То бива, бива ама простотията ни няма край. Преди седмица някакъв ром пикаеше върху. детска пързалка. Мен вече нищо не може да ме учуди, така че.......