Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Варна / Re: Автобуси (ОБЩА ТЕМА)
« Last post by skin on Today at 07:59:31 »
Гледам 0540 от днес е на линия.На 36 е.6-7 месеца отсъства.
2
Варна / Re: Автобуси (ОБЩА ТЕМА)
« Last post by Tony on Today at 07:29:00 »
7065 (О405ГН) преди малко остави пътниците си на автогарата в посока център, имаше проблем с възглавниците- средният мост беше вирнат.
3
Автобуси / Re: MAN/MANAS 232 (2882/29**,3820-3825)
« Last post by Ivo on Today at 07:25:05 »
Е да ама нали Дружба взеха 294 и пак не достигат. Освен това като че ли им свикнаха да ги карат тези автобуси и сега возят много хубаво, не като в началото да стържат скоростите. Доста са пъргави по баира към Бистрица. Не бих казал че МАН-а е боклук, дори напротив по мнения които съм чувал точно МАН са доста здрави автобуси, по-здрави от ВМС-тата и Тедом, така че не виждам драма. Освен това зимата са далеч по-топли от ВМС-тата и не вее отвсякъде от вратите. От къде на къде пък за Факултета да са МАН-ове а за нас скапани ВМС-та? Що пък да не е обратното, ние плащаме по-високи данъци там нищо не плащат.

ЕДИТ: днеска пак има такива МАН-ове на 314 ей сега видях докато си пия кафето на балкона. Дано на път за работа да ми се падне такъв :D
4
Кривата е с радиус 4-5 пъти по-малък от минималния за повечето железопътни возила, а двуосните такива се вписват в криви най-трудно. Ще дерайлира още в началото.
На 4-осната машина пък талигите не могат да се завъртят толкова много, без да се скъсат карданите.
5
Изобщо не ми се връзва как двуосна машина не се вписва точно в тази крива... :blink:
6
За какво е служел този трамваен светофар,който се е намирал на кръстовищата Граф Игнатиев и Г.С.Раковски,и Граф Игнатиев,и Васил Левски?
7
Трамваи / Re: Т6М-400(София-100)
« Last post by Trams13 on Yesterday at 23:19:53 »
На мен ми бяха любими трамвай София-100.Прав е btr95 действаха успокояващо,с радост пътувах в тях. :)
8
Автобуси / Re: MAN/MANAS 232 (2882/29**,3820-3825)
« Last post by Kingpin on Yesterday at 22:21:18 »
Нали изкараха Тедомите на линия, защо продължават да ги тътрят тия боклуци.... Да ги пращат в Земляне за 56...
9
« Last post by btr95 on Yesterday at 21:50:23 »
По-скоро като гробищарки  и малко като таралясници ;)
Kогато се качвах угрижен или ядосан, след една спирка всичко ми минаваше, защото от звука не можех да си чуя мислите :D, така че от тях си ставаше антидепресант, а също действаха и като кафе.

Глупости, глупости, ... глупости... Имате пред себе си форум на 13 години, пълен с информяция. Четете, хора, четете...
Е, не цялата информация, по някой въпроси ме просветли ти и разбираемо :D. Moже би модераторският екип имаше опасения, да не подкарам някой и друг трамвай.
10
« Last post by mihailo on Yesterday at 21:42:04 »
Глупости, глупости, ... глупости... Имате пред себе си форум на 13 години, пълен с информяция. Четете, хора, четете...
Pages: [1] 2 3 ... 10