Author Topic: Представяне на България  (Read 2738 times)

Juventus

• Guest
Представяне на България
« on: 16.04.2008, 20:58:43 »
Здравейте всички,
от няколко месеца редовно посоещавам http://forum.gtsofia.info/, но до този момент така и не бях писал.Същевременно псещавам и един друг форум, подобен на този, обаче международен и там пишат хора от цял свят.Целта е да даваме информация за актуалните инфраструктурни проекти в страните ни, както и да показваме как изглеждат градовете ни, кои са най-атрактивните туристически дестинации, как се развива България в икономически аспект и т.н..Ако някой е заинтересован да заповяда точно тук.
Държа да подчертая, че няма абсолютно никакъв комерсиален подтекст и тази реклама, която всъщност правя на съответния сайт е продиктувано единствено и само от желанието ми България да бъде представена в по-добра светлина от повече хора.

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
Представяне на България
« Reply #1 on: 17.04.2008, 12:40:54 »
Quote from: Juventus
Здравейте всички,
от няколко месеца редовно посоещавам http://forum.gtsofia.info/, но до този момент така и не бях писал.Същевременно псещавам и един друг форум, подобен на този, обаче международен и там пишат хора от цял свят.Целта е да даваме информация за актуалните инфраструктурни проекти в страните ни, както и да показваме как изглеждат градовете ни, кои са най-атрактивните туристически дестинации, как се развива България в икономически аспект и т.н..Ако някой е заинтересован да заповяда точно тук.
Държа да подчертая, че няма абсолютно никакъв комерсиален подтекст и тази реклама, която всъщност правя на съответния сайт е продиктувано единствено и само от желанието ми България да бъде представена в по-добра светлина от повече хора.

Небостъргача вече е бил представян от друг участник.
Аз тъкмо бях започнал да се чудя откъде толкова транспортна информация има там  

Няма да се приеме за реклама, ако видя ТАМ линк към ТУК  

Offline LG_

• Строител
  • Модератор
  • Нямам спирка
  • for a better infrastructure
    • ICQ Messenger - 354966774
    • View Profile
    • Email
Представяне на България
« Reply #2 on: 17.04.2008, 13:15:10 »
Всъщност в доста от темите в този форум дискутираме състоянието и развитието на инфраструктурата, големи проекти и тнт. Това своего рода показва или представя България, каквото разбирам, ти е желанието да дискутираме в темата. Но тъй като аспектите са различни - пътна, железопътна инфраструктура, летища, строежи на молове и др, то по-добре би било те да продължават да се обсъждат в отделни теми.
Ако спориш с идиот, вероятността той да прави абсолютно същото е много голяма.(Марк Твен)

Quote from: geogregor
Underground trains already resemble more of the cattle transports than transportation system for humans.
Actually cattle could never be transported in such awful conditions due to animal welfare regulations. But no one gives a damn about how Londoners travel!

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
Представяне на България
« Reply #3 on: 17.04.2008, 14:34:57 »
Quote from: LG_
Всъщност в доста от темите в този форум дискутираме състоянието и развитието на инфраструктурата, големи проекти и тнт. Това своего рода показва или представя България, каквото разбирам, ти е желанието да дискутираме в темата. Но тъй като аспектите са различни - пътна, железопътна инфраструктура, летища, строежи на молове и др, то по-добре би било те да продължават да се обсъждат в отделни теми.

Мнеее, неговото желание беше не в тази тема да се дискутира представянето на България, а във форума skycrapercity, където освен всички има и няколко български теми - за метрото, нови строежи, пътища, снимки на градовете и т.н.
На мен обаче там ми е прекалено разбъркано - търсачката е спряна и трябва да си преровиш подразделите един по един, страница по страница ( а те са стотици), за да издририш съответните теми за/с бг участие. А и се пише на английски предимно.

Offline JloKyM

• Маниак
    • View Profile
    • http://skyscrapercity.com
Представяне на България
« Reply #4 on: 25.04.2008, 19:25:50 »
Сложил съм линк към този форум преди много време в подписа си.

www.skyscrapercity.com в действителност е много готин форум. Благодарение на него освен, че си упражнявам английския успявам и да науча безумно много интересни неща както за България, така и за Балканите, Европа и Светът. Има ужасно много снимки и всякакви други неща.

ПС: Търсачката работи. Вярно е, че като дадеш-Търси първоначално ти излизат някакви сигнали за грешка, но изчакай 2-3 секунди и ще се появят резултати.  Освен това специално темите за България за в раздел Eastern Europe/Balkans  и най-важните са винаги на 1 страница, така че всеки ще успее да намери- има за пътища, транспорт, туризъм, икономика, архитектура...всичко, което си пожелаете. Така, че ако тук има някой, който знае английски може да е присъедини.

Offline JloKyM

• Маниак
    • View Profile
    • http://skyscrapercity.com
Представяне на България
« Reply #5 on: 27.04.2008, 17:54:31 »
От днес България има собствен раздел във форума. Там ще може да се пише на български, така че вече всеки, който желае може да се присъедини към нас.

http://www.skyscrapercity.com/forumdisplay.php?f=1295

Offline София 70

• Нямам спирка
  • СОФИЯ 70
    • View Profile
    • Email
Представяне на България
« Reply #6 on: 28.04.2008, 13:52:15 »
Това е много хубаво , но в България всичко си е по старому . Няма абсолютно никакво развитие в инфраструктурата , особено  в София .
Всичко се крепи на надеждите за някакво развитие , които между другото почват вече да умират .