Author Topic: Представяне на участниците  (Read 92248 times)

Offline stefanivanov56

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Re: Представяне на участниците
« Reply #260 on: 14.08.2016, 21:34:22 »
здравеите хора аз съм Стефан,на 13 години живея в квартал Изток,той е близо до 4-ти км на цариградско.Регистриран съм в този форум за да мога да споделям идеи и да задавам въпроси.

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #261 on: 14.08.2016, 22:29:11 »
Ще е добре да използваш участието си и за да подобриш писмените си умения! :)  ;)

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #262 on: 24.09.2016, 21:07:32 »

Имах предвид. "радвам се, че се намери човек, който се интересува от трамваи от възраст, на която дори и аз не съм го правил. Мислех,че няма такъв, а аз се интересувам от трамваи от 6 годипна възраст и тогава се начуих да броя до 450."
Emo , има и по-зле и от теб и от Сашко - моя милост . Когато съм бил на 6 месеца и майка ми вече ме извеждала за дълго време ,забелязала ,че по някое време почвам да подскачам в количката ,Завела ме на лекар , човекът казал , че всичко е ок, да забележи в какви случаи започвам да се държа неестествено и тя забелязала ,че като минават трамваи започвам неестествени движения.Решила ,че от шума се стряскам и избягвала доколкото може разходки далеч от линиите. когато обаче съм се поочовечил странните движения се преобразили в подскачания, издаване на странни звуци и т.н. Последвал нов преглед ,който установил ,че явно имам мания към трамваите.Лекарят казал - просто е по -емоционално детето и явно го впечатляват трамваите, та така вече 39 години.
За разлика от Сашко моят успех не беше добър ...
Ето и едно доказателство , макар и в по-късен етап:

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
« Reply #263 on: 05.07.2017, 11:06:31 »
 Казвам се Любо. На 15 години съм и Градският транспорт ми е нещо като хоби. :crazy:

Offline gtgirl

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #264 on: 26.07.2017, 17:46:35 »
Здравейте, аз съм Ася на 16 години. Градския транспорт ми е хоби. Регистрирах се, за да споделям идеи и да обсъждаме въпроси.

Offline Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #265 on: 26.07.2017, 18:36:38 »
Добре дошла! :)

Offline fizik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #266 on: 24.08.2017, 13:55:10 »
Съвсем случайно съзрях темата и видях, че не съм се разписал.

Здраве желаем на всички! Казвам се Цецо, брат съм на maniak и чеша клавиатурата на транспортна тематика от години. Роден и израснал в София/Борово, сега живея в едно село на половин час с влак от центъра на Берлин. Метеоролог по образование (спечелихте си правото да не ми вярвате винаги), в момента правя докторантурата си в Германския институт за науки за земята.

Интересувам се от транспорт от малък, когато с maniak-a се возихме на какъв ли не транспорт по родната България и по Европата. Най-много ме впечатлява комплексността на транспортната тематика и социално-икономическите взаимоотношения на които тя въздейства.

Друго мое хоби е създаването не ей-такива видеа: https://www.youtube.com/watch?v=xWNBIheRrtE
« Last Edit: 27.08.2017, 10:39:12 by fizik »

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #267 on: 27.08.2017, 00:02:21 »
Привет! Казвам се Кристиян на 16 от Бургас , но от 9 години живея в София ,кв.Гоце Делчев. От 3 години хобито ми е градския транспорт , както в София , така и в родния Бургас. Говоря три чужди езика : английски на перфектно ниво и руски и немски на прилично ниво. Уча в техникума по фотография в София.
« Last Edit: 08.09.2017, 21:49:16 by coast96 »

Offline dst1123

• Приятел на ГТ
  • Един прост пътник
    • View Profile
    • Email
« Reply #268 on: 28.08.2017, 01:03:15 »
Имам акаунт от адски много време и чак сега се сетих да се представя..И така, казвам се Даниил (накратко ми викат Данката) на 17, от Русе и следа русенския раздел от 2008-ма,но започнах да си ползвам акаунта от 2016-та,а той тогава вече беше на 2 години .Хоби ми са градския транспорт като цяло и игрите с транспортна тематика и по-конкретно OMSI 2.Знам 2 чужди езика (английски на средно ниво и руския си го говоря съвсем свободно,защото съм и наполовина руснак)."Неизлечима болест" ми е да взлизам и във СТТС всеки ден по няколко пъти :D.

Любими са ми татрите, тиристорните шкоди,Икарусите,Мерцедесите и ЛиАЗ 677м  :crazy:.Не съм равнодушен към факта,че делът на традиционния наземен електротранспорт навсякъде по-света стабилно отслабва,за сметка на автобусите.Аз съм ЗА развитието на електробусите (ако обслужват основно автобусни маршрути), на тролейбусите с увеличен АХ и против нелогичното унищожаване на наличната ККМ!
Против унищожаването на електротранспорта и големите интервали за движение!За закупуването на съчленени тролейбуси в Русе!

#bringback25