Author Topic: Представяне на участниците  (Read 84860 times)

Offline stefanivanov56

• Начинаещ
  • *
    • View Profile
Re: Представяне на участниците
« Reply #260 on: 14.08.2016, 21:34:22 »
здравеите хора аз съм Стефан,на 13 години живея в квартал Изток,той е близо до 4-ти км на цариградско.Регистриран съм в този форум за да мога да споделям идеи и да задавам въпроси.

Offline difian

• Урбанистът
  • Moderator
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #261 on: 14.08.2016, 22:29:11 »
Ще е добре да използваш участието си и за да подобриш писмените си умения! :)  ;)

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #262 on: 24.09.2016, 21:07:32 »

Имах предвид. "радвам се, че се намери човек, който се интересува от трамваи от възраст, на която дори и аз не съм го правил. Мислех,че няма такъв, а аз се интересувам от трамваи от 6 годипна възраст и тогава се начуих да броя до 450."
Emo , има и по-зле и от теб и от Сашко - моя милост . Когато съм бил на 6 месеца и майка ми вече ме извеждала за дълго време ,забелязала ,че по някое време почвам да подскачам в количката ,Завела ме на лекар , човекът казал , че всичко е ок, да забележи в какви случаи започвам да се държа неестествено и тя забелязала ,че като минават трамваи започвам неестествени движения.Решила ,че от шума се стряскам и избягвала доколкото може разходки далеч от линиите. когато обаче съм се поочовечил странните движения се преобразили в подскачания, издаване на странни звуци и т.н. Последвал нов преглед ,който установил ,че явно имам мания към трамваите.Лекарят казал - просто е по -емоционално детето и явно го впечатляват трамваите, та така вече 39 години.
За разлика от Сашко моят успех не беше добър ...
Ето и едно доказателство , макар и в по-късен етап: