Author Topic: Линии, които се движат с непълно работно време.  (Read 7384 times)

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
МИЦ или както му смениха името - Интер Експо Център е смесено дружество на Булгарреклама, БСК и СО. Последната участва по познатата схема - апорт на земята.
По тази причина има и редовна автобусна линия до там. Връзки...

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email
114 е доста мобилна линия. Мисля, че именно с Ники една неделя го чаках и се оказа, че не се движи и тогава псувните се разчуха из цяла София.
И по официални данни 114 празник не се движи.

А при наличието на някои изложения, 114 не само, че се е движил в неделя, ами е било и с 4 коли, вместо с 2. Обаче няма как да се получи информация дали ще се движи в неделя или не.
Според мен това е една изключително излишна линия, която бе нарочена да се закрива, но я спасиха. А дали от МИЦ не плащат нещо, за да я има?
На големи изложения (байт експо, лов риболов, стройко...) се движи.

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
114 си е полезен, в пиковите часове, когато всички рейсове са пълни , можеш спокойно да се качиш примерно от Плиска до Орлов мост.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Говорили сме си много за А114 ето тук: http://forum.gtsofia.info/index.php?topic=17.40

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
114 си е полезен, в пиковите часове, когато всички рейсове са пълни , можеш спокойно да се качиш примерно от Плиска до Орлов мост.

е точно заради това трябва да й махнат спирките на Плиска и Окръжна. Същото съм го мислил и за 284. Има 320 линии от Орлов мост до Плиска и Окр. б-ца, та да се ползват тия двете линии. А имаше и предложение 284 да минава през Дружба.

Мисълта ми е, че може линия 1 да се удължи до Орлов Мост и 114 да се закрие. А и сумарният пробег няма да се промени.
мур

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Мисълта ми е, че може линия 1 да се удължи до Орлов Мост и 114 да се закрие. А и сумарният пробег няма да се промени.
Не се вързват двете линии. А1 е много по-редовен, а А114 е рехав в ранните пикови часове (защото МИЦ не работи), а редовен - в извънпиковите и приключва към 19 часа. Няма какво да се пънете за някакви екзотични предложения за А114, като направят бул.Копенхаген, всичко ще си дойде на мястото и А114 ще обслужва к-с Цариградски. Който сега седне да ми раздува, как хората от Цариградски ще се юрнат на ТМ20 през 9 планини в десета, ще му кажа: "Не ме занимавай с глупости, бе, колега!"

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Има и 7-мицата, която също приспада към линиите с непълно работно време, и 8-мица за Горубляне и Казичене.
« Last Edit: 12.11.2008, 23:47:00 by difian »
Човекът е човек, когато е на път

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline AROS

• Наистина съм луд
    • View Profile
Едно време помня 125 не вървеше събота и неделя, 383 също. Заради работниците.

Offline x3m

• Наистина съм луд
    • ICQ Messenger - 319415660
    • View Profile
    • Спирка.org
    • Email
Аз пък друго научих скоро - противно на очакванията ми 242 през 80-те се е движел всекидневно, при това целодневно.

Offline Stahlgewitter

• Наистина съм луд
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
TБ 8 също рано спира ,към 8 часа.

Online mlk

• Защо пиша толкова много?
    • ICQ Messenger - 110536592
    • View Profile
    • Email
Ако беше прочел първото мнение в темата, щеше да видиш, че е написано за тб.8.

Offline Stahlgewitter

• Наистина съм луд
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Ако беше прочел първото мнение в темата, щеше да видиш, че е написано за тб.8.

Вярно,пропуснал съм.

Offline Petruccy

• Приятел на ГТ
    • View Profile
много лошо стана, че 26 не се движи в празник/предпразник. Сега Илиенци губи пряката връзка с аграта а и оттам всички северни квартали (отписвам маршрутките). А явно Малашевци нямат излишък на коли, че да увеличат бройката по 26.
СМЪРТ ЗА ЧАЛГАТА!!!

Offline vasko456

• Нямам спирка
    • View Profile
много лошо стана, че 26 не се движи в празник/предпразник. Сега Илиенци губи пряката връзка с аграта а и оттам всички северни квартали (отписвам маршрутките). А явно Малашевци нямат излишък на коли, че да увеличат бройката по 26.
излишък има, но смисъл дали има