Author Topic: Рекламите по превозните средства  (Read 170448 times)

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Наистина тези О345 на земляне дето свалиха рекламите на Хит сега изглеждат много грозно. 1767 е по-добре че го направиха на Вивател та не стои онова ужасно бяло. Само 1771 се запази в първоначалния си вид. Трамвайте от които свалиха рекламите на Хит също излежждат гадно сега.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email

Спомням си че така се движиха много трамваи през 94-95г. Може ли някой да ми каже какво са рекламирали? Не са ли това първите цели реклами по трамваите

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 154903152
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email
Quote from: conecto
Ако не се лъжа, първите превозни средства, изцяло покрити с реклама бяха 2496 и още един малашевски Икарус, първия движеше предимно по 120, бяха голяма атракция, рекламираха цигари Assos. След като им махнаха всички надписи по едно време останаха с цветовете от рекламата- бяло, синьо и червено и дълго време не ги пребоядисаха в нормалния им червен цвят. Май до този момент не е имало толкова много превозни средства с реклами, сигурно от СКГТ са смъкнали цените. Лошото е, че като изтече договора и свалят рекламите не се сещат да оправят външния вид на возилата, особено с по-новите е ужасно- вижте как изглеждат някои от късите 0345 на Земляне (111). Има един бял, много е зле горкия, а да забравим ,че ще му върнат оригиналната зелена боя с цветята  
Това ме подсеща, че видях няколко жълти Конекто по 84 (приличат на този от аватара на Borosport, но къси), добре боядисани (металик направо), искам да питам дали това са същите автобуси, които бяха с реклами на Райфайзен, Бритиш Еъруейз и т.н.
аз усещам че след като им изтекат рекламите на автобусите ще ги омажат е оранжево( говоря за 0345Г) ако не им намерят нови реклами след известно време връщат оранжевото-пример:3674
НЕ на хейтърството!

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
Quote from: difian
Аз само изразявам надеждата си,след като бяха оправили така добре Конектотата.Носи прав,от 0305G също има такива с доста зле свалени реклами.Сега се сещам за един на Хит...

Те вече рекламите на новите автобуси ги лепят изцяло като фолио, а не боядисване + лепене на логота, надписи и пр., както тези с останките на ХИТ например. В "Дружба" 3462 са му махнали рекламите на "Практикер" и предният капак е останал син :lol: .
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
4021 беше единственият по-различен и рекламираше "Градски транспорт София".

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Quote from: Kaiser Kar
Те вече рекламите на новите автобуси ги лепят изцяло като фолио, а не боядисване + лепене на логота, надписи и пр., както тези с останките на ХИТ например. В "Дружба" 3462 са му махнали рекламите на "Практикер" и предният капак е останал син :lol: .
от О345Г като че ли само 3288 е боядисван
НЕ на хейтърството!

Offline conecto

• Модератор
  • Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 303555835
    • View Profile
    • Email
Я кажете какъв им е случая на жълтите Конекто по 84 на Карат С?

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Quote from: conecto
Я кажете какъв им е случая на жълтите Конекто по 84 на Карат С?
Някой не беше ли споменал,че ще ги правят рекламни на Mall of Sofia?Не ми се вярва да са тръгнали да купуват нови автобуси, и то жълти...

Offline conecto

• Модератор
  • Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 303555835
    • View Profile
    • Email
Определено не са нови, май са пребоядисвани, много добре изглеждат, лъщят направо.

Offline CKD

• --=БМ-РК=--
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
Райфайзени ще са.

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Рейсът, боядисван най-много с реклами, е 3663.Поне от 3г. все рекламира нещо.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Quote from: Dragon
Наистина тези О345 на земляне дето свалиха рекламите на Хит сега изглеждат много грозно. 1767 е по-добре че го направиха на Вивател та не стои онова ужасно бяло. Само 1771 се запази в първоначалния си вид. Трамвайте от които свалиха рекламите на Хит също излежждат гадно сега.
1763 който беше ХИТаджийски вече е на Практикер, кофтито е че за разлика от Дружба където всички О345Г(изкл.3288)са фолирани този е боядисан като са оставили белите брони. 3581 вече са му махнали рекламата на Нескафе(най накрая) и отново си е в познатия ни зелен цвят
НЕ на хейтърството!

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Last Edit: 23.05.2006, 00:10:53 by Repcho »
НЕ на хейтърството!

Offline vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
между другото има един 0345Г с рекламата на Sofia city Center,обаче не му запомних номера  

Бтв надявам се скоро да махнат рекламите на Райфайзен банк от 1123 и 1126,ако погледнете покривите им ще разберете защо.

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
При 3660,3665,3666 и 3672 (всички рекламни на Пепси) рекламите са лепени.Добре че ги направиха лепени,това едни от най-добрите дружбенски автобуси,дано да ги свалят без следи.
Човекът е човек, когато е на път

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Quote from: vesko76
между другото има един 0345Г с рекламата на Sofia city Center,обаче не му запомних номера  

Бтв надявам се скоро да махнат рекламите на Райфайзен банк от 1123 и 1126,ако погледнете покривите им ще разберете защо.
Какво им има?Отдавна не съм ги виждал,но и преди имах чувството,че са започнали да се отлепват.Надявам се,че имаш предвид това.Но иначе за мен това е една от най-стилните,да не кажа най-стилната реклама.Тази комбинация от жълто и черно,без много надписи и на всичкото отгаре на най-красивите автобуси      Новата на Райфайзен има леко по-модерен,не толкова класически вид,по-свежа е,но на мен не ми харесна толкова :mellow:

Offline vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
Какво им има?Отдавна не съм ги виждал,но и преди имах чувството,че са започнали да се отлепват.Надявам се,че имаш предвид това.Но иначе за мен това е една от най-стилните,да не кажа най-стилната реклама.Тази комбинация от жълто и черно,без много надписи и на всичкото отгаре на най-красивите автобуси      Новата на Райфайзен има леко по-модерен,не толкова класически вид,по-свежа е,но на мен не ми харесна толкова :mellow:

Точно,говорех да въпросното отлепване,просто обелването е толкова силно видимо,че направо ти избожда очите.Направо да ти е гадно да ги погледнеш отгоре.  Но иначе си ме кефят като цветна комбинация,затова са ми и в аватара

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Quote from: vesko76
Точно,говорех да въпросното отлепване,просто обелването е толкова силно видимо,че направо ти избожда очите.Направо да ти е гадно да ги погледнеш отгоре.  Но иначе си ме кефят като цветна комбинация,затова са ми и в аватара
Сега покрай това с отлепването се сетих как е направена рекламата на Beck's  kd 0345G.Зелената ивица над прозорците е отвратително ярка.Не знам дали са в един нюанс с тези по Мановете на Малашевци,но там не "искрят" така.

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Сега покрай това с отлепването се сетих как е направена рекламата на Beck's  kd 0345G.Зелената ивица над прозорците е отвратително ярка.Не знам дали са в един нюанс с тези по Мановете на Малашевци,но там не "искрят" така.
мисля че в Малашевци 2155 е боядисван докато в дружба 2та Бекс-а са лепени
НЕ на хейтърството!

Offline Kaiser Kar

• Нямам спирка
  • НЕ! на мърльовците
    • View Profile
Quote from: Ivo
При 3660,3665,3666 и 3672 (всички рекламни на Пепси) рекламите са лепени.Добре че ги направиха лепени,това едни от най-добрите дружбенски автобуси,дано да ги свалят без следи.

Да, особено 3660, само дето последният път, когато пътувах с него имах чувството, че гумите отзад ще опрат калниците и, че газовата уредба ще ми се стовари на главата.  
А има вече и един МАН СГ262 от Малашевци, който е с реклами на Мол София.
"На кровове Београда слетела су нова јата телевизијских антена. Оне кљуцају невидљиве телевизијске таласе и носе црно-бела и шарена јаја"