Author Topic: Русе - тролеи Шкода  (Read 18634 times)

Offline iproject

• Приятел на ГТ
    • View Profile
Русе - тролеи Шкода
« Reply #20 on: 24.08.2008, 19:34:30 »
Един въпрос относно двете Шкоди :) Нормално ли е вратите им да се затварят толкова рязко и шумно  :rolleyes: Превъзхождат по звук дори и ЗиУ-тата и имам чувството , че стъклата им ще се пръснат докато се затварят вратите вратите. Иначе возят много по-меко от ЗиУ-тата , ускоряват по-бързо и по леко спират :fan:

Offline Marti

• Наистина съм луд
  • RADIO ENERGY The Best Of 90s Music
    • View Profile
    • www.dinita.net
    • Email
Русе - тролеи Шкода
« Reply #21 on: 24.08.2008, 19:36:32 »
Един въпрос относно двете Шкоди :) Нормално ли е вратите им да се затварят толкова рязко и шумно  :rolleyes: Превъзхождат по звук дори и ЗиУ-тата и имам чувството , че стъклата им ще се пръснат докато се затварят вратите вратите. Иначе возят много по-меко от ЗиУ-тата , ускоряват по-бързо и по леко спират :fan:
Възможно е :) От нашите във Варна има доста на които им се блъскат вратите

marmil

• Guest
Русе - тролеи Шкода
« Reply #22 on: 24.08.2008, 21:18:55 »
Не е нормално ,но незнам как на чехите не им е направило впечатление и как са ги карали толкова години с хлопащи врати.

Offline Marti

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • www.dinita.net
    • Email
Русе - тролеи Шкода
« Reply #23 on: 24.08.2008, 21:20:23 »
Не е нормално ,но незнам как на чехите не им е направило впечатление и как са ги карали толкова години с хлопащи врати.
Повярвай ми при тях не е било така :) това се регулира

marmil

• Guest
Русе - тролеи Шкода
« Reply #24 on: 24.08.2008, 21:23:48 »
Ами нали така тръгнаха както си  пристигнаха без никой нищо да им пипа по вратите. Значи и там така са вървели. :)

Offline Marti

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • www.dinita.net
    • Email
Русе - тролеи Шкода
« Reply #25 on: 24.08.2008, 21:25:17 »
Ами нали така тръгнаха както си  пристигнаха без никой нищо да им пипа по вратите. Значи и там така са вървели. :)
Еми най вероятно така са вървели нашите като дойдоха последните нямаха този проблем

Offline MirU

• Писател
  • **
    • View Profile
Русе - тролеи Шкода
« Reply #26 on: 25.08.2008, 01:19:57 »

Возенето ускорението и спирането са нещо нормално за тях. Все пак са тиристорни и има доста електроника... Няма куп досадни релета и контактори, като в ЗиУ-тата.

Offline maniak

• Нямам спирка
  • Оптимист
    • ICQ Messenger - 278834436
    • View Profile
    • http://www.flickr.com/photos/47270324@N08/
    • Email
Русе - тролеи Шкода
« Reply #27 on: 15.09.2008, 20:32:49 »

Снимката е отскоро, правена е от чехи.

Offline ехото

• Писател
  • **
    • View Profile
Русе - тролеи Шкода
« Reply #28 on: 15.09.2008, 21:53:48 »
...
Снимката е отскоро, правена е от чехи.
Да бе от чехи и то на СБА-то. Как пък ги е хванал фотографа и двата :). А ами то има ли я още тази линия 26? От години не съм я виждал :blink: .

« Last Edit: 15.09.2008, 22:01:52 by ехото »

Offline jonckheere

• Маниак
  • Батаклиев го заБатачи
    • View Profile
    • Email
Русе - тролеи Škoda
« Reply #29 on: 19.09.2008, 00:00:22 »
Тези ŠKODички в Русе ли са ? Ако да, скоро ли са пристигнали ?

Offline Deian

• Запален по ГТ
    • View Profile
Русе - тролеи Шкода
« Reply #30 on: 19.09.2008, 10:01:30 »
Тези се движат в Русе от доста време. Сигурно няколко месеца вече.

Offline platon

• Запален по ГТ
    • MSN Messenger - plamengt@hotmail.com
    • View Profile
    • Email
Русе - тролеи Шкода
« Reply #31 on: 19.09.2008, 18:04:15 »
Но са и доста шумнички - почти колкото ЗИУ-тата. Учудващото е че доста от възрастните "швейцарци" са изключително тихи.

Offline jonckheere

• Маниак
  • Батаклиев го заБатачи
    • View Profile
    • Email
Русе - тролеи Škoda
« Reply #32 on: 19.09.2008, 19:47:03 »
Ама като ги гледам са по-нови тези ŠKODички от другите 14TR дето са в България, сигурно са произведени някъде около 1995. Забележете как предното стъкло отгоре заема цялата горна площ, за разлика от другите 14TR дето са в България, на които горното предно стъкло заема само малка част от горницата.

Offline Wishmaster-ruse

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • http://www.Roat.hit.bg    http://Wishmaster-ruse.hit.bg
    • Email
Re: Русе - тролеи Шкода
« Reply #33 on: 23.03.2009, 15:38:53 »
Да ама никой не спомена че едната шкода е паметник вече 4 месеца кажи речи  :fan: и всичко заради един интеграл дето го нямало в България бреиииии колко сме изостанали ама не ми се говори за това. :P

Offline mediar

• Маниак
    • View Profile
    • Mediar's Site
« Reply #34 on: 23.03.2009, 17:21:34 »
Е бива ли такова нещо?! :angry: Такъв тролей да бъде оставен, защото някаква част липсвала... ЕГГЕД показват простотията си и при вас.

Offline BB

• Маниак
    • View Profile
« Reply #35 on: 28.03.2009, 17:50:05 »
Във Варна по същата причина три шкоди 15тр -504,505 и 506 стояха няколко месеца в депото,без да излизат,защото тук нямало такава резервна част и поръчвали от Чехия и се чакало доста време,а и самата част струвала скъпичко.

Offline simo

• Маниак
  • Живота е като стълба в кокошарник-къс и осран
    • View Profile
« Reply #36 on: 28.04.2009, 17:09:25 »
54621 е оправена днес беше пусната пробно без табела за линия.Явно скоро ще е и на линия!?

Offline iproject

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #37 on: 28.04.2009, 19:01:25 »
Дано всичко да е наред с нея и да и се радваме още дълго време  :rolleyes: Днес видях другата Шкода с климатика , която все още се кара от жена  , в което няма нищо лошо разбира се  ;)

Offline Wishmaster-ruse

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • http://www.Roat.hit.bg    http://Wishmaster-ruse.hit.bg
    • Email
« Reply #38 on: 30.04.2009, 13:38:11 »
Втората Шкода я изкарват на проби възможно е скоро и тя пак да се появи на линия. :fan:

Offline simo

• Маниак
  • Живота е като стълба в кокошарник-къс и осран
    • View Profile
« Reply #39 on: 08.05.2009, 14:25:30 »
54621(втората Шкода)13:50 днес се развали но Кооп.пазар по линия 9 като направи задръстване.
Като гледам ремонта и е бил доста ефективен. :angry: