Author Topic: Сайтът на ЦГМ  (Read 38212 times)

Offline The Freshmaker

• Защо пиша толкова много?
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
Re: Сайтът на ЦГМ
« Reply #400 on: 28.02.2017, 20:40:42 »
В Дювазите съм ги виждал написани вътре най-отпред.
Във всички искърски трамваи има, но само в тях.

Точно така, само в тях останаха, имаше изостанали табелки и в някои Софии и Българии преди да приключат земния си път.
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.

Offline niki88z

• Наистина съм луд
  • Извън релси!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 387296800
    • View Profile
    • Email
« Reply #401 on: 01.03.2017, 14:45:23 »
Организираната от ЦГМ дискусия е относно комуникационните им канали - сайт и Фейсбук страница и възможностите за тяхното развитие и подобрение.
В моята група с радост открих още хора от форума, а също така присъстваше и Борис Бонев от "Спаси София". Борис беше най-активния участник в дискусията, добре подготвен с факти и аргументи. Колегите от форума също бяха активни по проблемите с транспорта на София. За съжаление имам чувството, че просто ни изслушаха и си затвърдиха, че положението на ЦГМ и транспорта в София не е никак розово.
За около час и половина дадохме на ЦГМ да разберат, че сайта и Фейсбук страницата са им най-малкия проблем. В заключение общеаха да има промени, но ни увериха, че тя ще се случи бавно и постепенно.

Не влизам в детайли, но другите присъствали от форума може да допълнят и своята гледна точка.

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #402 on: 01.03.2017, 15:25:22 »
Нека да видим и детайлите. Дяволът се крие в тях.

Offline spicy_e

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
« Reply #403 on: 01.03.2017, 17:11:04 »
Смея да твърдя, че много от проблемите, които са в градския транспорт ги изговорихме и бяхме изслушани. Ще видим какво ще се получи, но ни беше казано, че ще трябва доста време докато се променят нещата.

Offline UMSofia

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #404 on: 01.03.2017, 20:18:58 »
Ако се позоваваме на народната мъдрост, от ЦГМ изглежда са ви казали: "Трай, коньо, за зелена трева."

Offline The Freshmaker

• Защо пиша толкова много?
  • TM 303
    • View Profile
    • Email
« Reply #405 on: 01.03.2017, 20:35:03 »
Ако се позоваваме на народната мъдрост, от ЦГМ изглежда са ви казали: "Трай, коньо, за зелена трева."

"По въпроса се работи!", казваше навремето кмета Янчулев. Докато изникваха дребни проблеми като източването на язовир Искър и режим на водата посред лято.  :angel:

Сериозно, аз разбирам, че нито една система не може да се промени изоснови за ден или месец, но в системата на ЦГМ е пълно с явления, родени не от функциониращ мозък, а от нечии задни части. Надявам се нямат предвид, че прехвърлянето на мисленето от задните части към главния мозък "ще отнеме доста време", защото това означава реални промени да видим някъде към 2024 година. Примерно.
Насилственото натъпкване на всички в метрото чрез унищожаването на наземния транспорт е форма на транспортен геноцид към населението на София.