Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 114363 times)

Offline passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Най-безсмисления бутон... Който няма време и желание да следи форума, айде чао. Всички авторитетни форуми работят по този начин. Който намира време и има желание, модерира. Разпределят си задачите. И не търсят извинения.
ex-putnik

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Това е място, където любители на градския транспорт споделят информация и обсъждат въпроси свързани с него. Всички  в модераторския екип са тук на доброволни начала и не получават пари за работата си, така че подобни претенции са неоснователни. Всеки отделя колкото време може и няма как да се следи всичко. Съответно за да се улесни работата ни, има правила, има и бутон за докладване на мнения. Ако на някой не му изнася - айде чао.
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline passenger

• Запален по ГТ
    • View Profile
Никой не получава пари за тази работа.
« Last Edit: 26.12.2016, 11:52:23 by passenger »
ex-putnik

Online nokia

• Маниак
    • View Profile
Здравейте, искам да искажа недоволство от това, че "модератора" на варненския раздел (колегата @Tony ) не си върши работата пълноценно! Имам чувството, че вече му е писнало да бъде модератор и не иска да си признава.... Има много за вършене в този раздел, като например триене на безмислени или грешни постове, обновяване на списъка за подвижен състав (същия чака от 4 месеца, да се обнови) и цялостен контрол. Ако не смята да върши полезна работа, има кой да го смени ;) , дали аз или други колеги с които сме дооста по-активни от самия модератор и имаме потенциал да бъдем модератори (колкото и скромно да звучи, си е така :D ).
« Last Edit: 03.01.2017, 16:31:52 by nokia »

Offline Dragon

• Administrator
  • Нямам спирка
  • Администраторът бонбони не пие!
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 202143037
    • View Profile
    • http://gtsofia.info/
    • Email
Направете си тема с гласуване, излъчете модератор и ще бъде "назначен".
GTSofia.info - Любителски страници на градския транспорт в София
Forum.GTSofia.info - Любителски форуми на градския транспорт в София

Offline Mammoth

• Защо пиша толкова много?
  • 8 9 6 5
    • View Profile
Имам въпрос, възможно ли е да се направи снимките да се виждат само от регистрирани потребители? На няколко пъти вече ми се случва да намирам снимки от форума (по-точно от Варненския раздел) в разни групи във фейсбук.

Извинявам се, ако въпроса е обсъждан. 
:bb: 8965 :bb: :inlove:
ПРОТИВ бракуването на тролейбуси модел Škoda 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7!

Offline mitakis

• 2660
    • View Profile
Само прикачените файлове са скрити за нерегистрирани/нелогнати потребители. За блокиране на изображения от външни хостове има някакъв мод, но може и да не е съвместим със сегашната версия на форума.

Offline Mammoth

• 8 9 6 5
    • View Profile
Ясно, благодаря за бързия отговор! :)
:bb: 8965 :bb: :inlove:
ПРОТИВ бракуването на тролейбуси модел Škoda 15Tr 02/6, 03/6 и 07/7!

Offline mitakis

• 2660
    • View Profile
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=342
Този мод ще работи, скрива всички линкове за guest потребители. Но това едва ли ще спре кражбата на снимки, във форума има ~3000 регистрирани акаунта, а който няма акаунт, ще се регне и пак ще вижда изображения и линкове.

Offline mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
Мисля, че това предложение само ще нарои още профили-фантоми.
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Offline plastikat

• Маниак
  • Венцислава, да не те подгони глигана?
    • View Profile
    • Email
Отварям тази "тема на срама и позора", за да запозная всички потребители на GTBURGAS с плагиатството, кражбата на интелектуален и авторски труд, наглостта и методите на действие в един друг форум, определящ се като "официален".

Днес вече е факт "техен" нов подвижен състав за Бургас, изцяло копиран оттук, като разликите са козметични, изразяващи се в задени линкове отвеждащи, към "досиета" в един руски сайт.

Последната редакция, която съм правил в състава на GTBURGAS е отпреди около 2-3 седмици, с въвеждането на рег. номерата на 5 броя от Метростайлите (редакция, която липсва в изтрития от мен подвижен състав в "официалния форум").
В "техния" нов подвижен състав, се вижда, че Метростайлите са 1:1 като в GTBURGAS, което за мен по безспорен начин говори за това, че някой от нашите потребители е копирал и предоставил състава за ползване на хора от "официалния форум".

Държа да кажа, че подвижният състав е плод на дългогодишната работа- моя и на колегите zirka, Did_ko, Niki_bs, go6o, както и на Pirgos_12A, Shaider и plastikat, в моментите от време, когато са били модератори. Подвижният състав на Бургас е плод е на интелектуален и авторски труд и никой нагъл и безпринципен самозванец, по никакъв начин не би следвало да го използва наготово или да си присвоява заслугите за неговото съществуване!

С това искам да благодаря на този, който го е копирал и предал за ползване в "официалния форум", с което се подигра с хората, работили по създаването му.

Използвам възможността да запозная всички бургаски потребители, с това, че при вземане на решение за премахване на техни авторски снимки от въпросния "официален форум", следват наказания, т.е. веднъж качени, те стават едва ли не тяхна собственост, абстрахирайки се от това, че всеки автор има право да решава кой негов обект на авторско право може/не може, има/няма място в даден форум.

Призовавам всички колеги, които все още имат останало самоуважение и достойнство (и които все още не са наказани), да подават рапорти за всяко едно мнение в "официалния форум", което е родено от колектива на крадци, плагиати и абсолютно нагли и безпринципни създания.
http://www.forum.gtburgas.eu/viewtopic.php?f=3&t=70
Guz_lover и поп Кръстю - невероятна двойка.....

Offline did_ko

• Нямам спирка
  • гигантски радиоактивен термит - мутант
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Продължавам да апелирам тази тема да се заключи, поради статистическата информация, съдържаща се в нея, а аз ще се наема да я допълвам и поддържам в ред.

Мисля също така, че няма никакъв смисъл от препратки към руски сайтове, където информацията е непълна и отчасти невярна, в Бургаския раздел има достатъчно снимки, качени от колегите, с които да се онагледи самият подвижен състав.

Отправям също така и предложение към локалните модератори по градове, да си пооправят сходните теми по начин, който подобава на подобен род статистическа информация. За пример ще дам Варненската подобна тема, която не е заключена и там се трупа излишен спам.
Мразя да пиша и говоря за автобусите с марка "Чавдар" в минало свършено време.

Насилственото натъпкване на пътници в BRT  линиите е транспортен геноцид спрямо населението в Бургас

В ГТ Бургас НЕ ДОСТИГАТ АВТОБУСИ

Ако някои пост не ви харесва - можете да натиснете бутона "Информирай модератор".

Offline $h@IdEr

• Нямам спирка
  • RIP ex-GVB 349 (1986 – 2013)
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 359945577
    • MSN Messenger - dilly-m@hotmail.com
    • AOL Instant Messenger - dillyan96
    • View Profile
    • Рекламни концепции на бургаски Солариси
    • Email
Нали затова му пращах на Emperor информация за Бусфото, за да си актуализира състава там. Дали си е свършил работата, не знам и не ме интересува. Другото, което е, във варненския раздел темата за подвижния състав, която даваш за пример, не е заключена.
« Last Edit: 12.03.2017, 13:01:00 by $h@IdEr »
Автобуси DAF SB201 Hainje
A7804AM – любим DAF/Hainje
A4475KH – любим TEDOM
355, 2500 – любими MB O305G
1641, 2523 – любими Heuliez O305G

Offline Emperor

• Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
Продължавам да апелирам тази тема да се заключи, поради статистическата информация, съдържаща се в нея, а аз ще се наема да я допълвам и поддържам в ред.

Модератора на раздел Бургас е разчистил темата, добавихи двата други частници и я заключих.

Мисля също така, че няма никакъв смисъл от препратки към руски сайтове, където информацията е непълна и отчасти невярна, в Бургаския раздел има достатъчно снимки, качени от колегите, с които да се онагледи самият подвижен състав.

Препратката към руския сайт според мен е много удобна, все пак там в последно време се качиха доста актуални и стари снимки :)
Информацията е сверявана с информацията от тази тема и ако има неточности те се коригират лесно, ако някой каже за тях.

Отправям също така и предложение към локалните модератори по градове, да си пооправят сходните теми по начин, който подобава на подобен род статистическа информация. За пример ще дам Варненската подобна тема, която не е заключена и там се трупа излишен спам.

Покрепям.

Нали затова му пращах на Emperor информация за Бусфото, за да си актуализира състава там.

Всичко, което прати е актуализирано.
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
Имам един любопитен въпрос. Какво е станало на 30.11.2010, в 04:48 сутринта , че е имало 386 онлайн user-a? :eek:

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Най-вероятно руски ботове.

Offline vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
Въпросният потребител Марин Петров няма абсолютно нито едно ненегативно мнение в този форум. Всичките му мнения са с безброй удивителни знаци и са страшно натоварващи за четене. Надявам се модераторите да вземат отношение по въпроса, защото този прекомерен негативизъм идва, поне на мен, прекалено много.

Offline did_ko

• Нямам спирка
  • гигантски радиоактивен термит - мутант
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Нека някой от модераторския екип ми отговори на въпроса - Защо ми е премахнато мнението, в което учтиво изказвам мнение за Русия? Или "Хейт" по Руснаците е позволен а защитата им - не? Това е леко неразбираемо за мен.
Мразя да пиша и говоря за автобусите с марка "Чавдар" в минало свършено време.

Насилственото натъпкване на пътници в BRT  линиите е транспортен геноцид спрямо населението в Бургас

В ГТ Бургас НЕ ДОСТИГАТ АВТОБУСИ

Ако някои пост не ви харесва - можете да натиснете бутона "Информирай модератор".

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
Въпросният потребител Марин Петров няма абсолютно нито едно ненегативно мнение в този форум. Всичките му мнения са с безброй удивителни знаци и са страшно натоварващи за четене. Надявам се модераторите да вземат отношение по въпроса, защото този прекомерен негативизъм идва, поне на мен, прекалено много.
Не само теб те дразни и натоварва много повярвай ми. Надявам се модераторите да го "изритат" час по скоро.

Offline wolf_rusi

• Наистина съм луд
    • View Profile
Здравейте, администрация!
Един бърз въпрос. Кои са админите в този форум и освен това какви са правата на модераторите на конкретните раздели, в частност има ли право модератор от един раздел да се модерира в друг. (къде е описано).

Благодаря предварително :)