Author Topic: Маршрути и интервали на движение  (Read 26184 times)

Offline kops

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Re: Маршрути и интервали на движение
« Reply #20 on: 11.11.2011, 13:45:52 »
Не,всичките линии които са ти изброени ще можеш да ги хванеш от другата страна на булеварда,също така има и информационни табели на които пише коя линия минава през спирката.
Never let your dreams down!

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #21 on: 11.11.2011, 14:02:18 »
ще се оправиш лесно според мен,

на връщане от Лаута можеш да хванеш освен автобус 29, тролейбус 134 и маршрутка 1, което ще те спре срещу гарата,
24 което ще те спре откъм гарата но ще обикаляш повече
а на 18 ще трябва да слезнеш на кръговото на гарата, просто това няма как да го объркаш и да го пропуснеш, затова се върни с 18 :)

Билета на маршрутките, автобусите и тролеите е 1 лев.

Естествено, ако се качиш откъдето си слезнал, ще те таксуват два пъти и ще обикаляш повече

А в почивен ден да чакаш 19 от стадион Ботев, трябва да си късметлия ако дойде веднага, защото пускат само 2 тролея затова се движат на интервал 30-40 минути, време за което можеш да стигнеш пеш до гарата

пиши после дали си се ориентирал, интересно ми е :D

А за табелите по спирките не са точни 24 липсва на места, а маршрутките не са писани, имена по тебелите също няма, така че не могат да ти служат за добър ориентир. Ако се налага в ППС-то може да питаш кондуктора къде да слезнеш

Offline lud_pi4

• Moderator
  • Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
« Reply #22 on: 11.11.2011, 22:00:10 »
А бих искал да попитам и друго-дали в посока за гарата,независимо дали до някои от стадионите отида или до друго място,та за гарата ще трябва да хвана същите превозно средства,но в обратна посока,т.е. от другата страна на булеварда(улицата)?Мисълта ми е да не би,ако ги хвана от същото място,където съм слязал,ще мога да обиколя по маршрута им и пак да стигна до гарата,но пък сигурно ще ме таксуват 2 пъти?Благодаря!

п.с. нали лесно ще се ориентирам за спирките за на обратно,от съответното място до гарата,всмисъл виждат се,не са отдалечени много или пък на някоя улица да има спирка само в една посока(въпреки,че май съм виждал)?

Специално за тези превозни средства (линии), и на тези места, просто утиваш от друга страна, има едни бледи копия на спиркознаци, и пише, спирка номер. ;)

Offline dhamitak

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #23 on: 11.11.2011, 23:44:00 »
Благодаря,иначе не съм толкова невеж-няколко пътуи съм идвал,но съм вървял или пеша или 113 рейс,а иначе и кръговото срещу гарата имам претенциите,че го знам,там спира 113,откъдето съм се качвал,нали(ако не греша)?
 ;)
« Last Edit: 11.11.2011, 23:53:56 by dhamitak »

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #24 on: 12.11.2011, 11:20:10 »
Нв, не грешиш. На колелото на Централна гара спираше и 36, но сега му удължиха маршрута до последна спирка на 19-ката на Ал.Стамболийски.
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline lud_pi4

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #25 on: 12.11.2011, 21:55:45 »
Нв, не грешиш. На колелото на Централна гара спираше и 36, но сега му удължиха маршрута до последна спирка на 19-ката на Ал.Стамболийски.

36 спира също все още и в двете посоки на колелото. ;)

Offline dhamitak

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #26 on: 16.11.2011, 22:04:20 »
Извинявайте,че чак сега пиша,защото си направих разходка до гр. Пловдив през изминалия уикенд,въпреки,че беше малко студеничко,но пък в стария град,на едно от тепетата,да гледам града от високо ми беше много приятно! ;)
На спирките има тебели с линиите-автобуси и тролейбуси,които спират там(само не си спомням дали имаше написано мястото към,което отива съответната линия)!
Имам едно питане-на булеварда до площада при телефонната палата и хотела("Тримонциум") табелата до спирката (преди тунела под тепето),видях,че спират тролей 3,но не запомних кои са автобусните линии,спиращи там!Та питам кои са тези линии и има ли такива,които спират близо до гарата,та да ги хващам оттам!(пишете варианти дори и с прекачване-въпреки че и пеша хич не е далеч).
Предварително Ви благодаря много!

Offline lud_pi4

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #27 on: 16.11.2011, 22:11:55 »
На спирките преди и след тунела, откадето и да поглднеш, самоче от странта срещу тепето (демек откъм центъра), може да хванеш 7, 20, 26 и маршрутка 2-ка, които спират точно на централна гара.  ;)

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #28 on: 16.11.2011, 22:14:10 »
или хващаш улица Иван Вазов в края на главната и тя излиза точно на колелото на гарата

Offline ivanjordanov

• Писател
  • **
    • View Profile
    • Email
« Reply #29 on: 26.03.2014, 10:23:38 »
Стадионите на Ботев и Локо не са ЧАК толкова близо. Лаута и Бирената фабрика са сравнително далеч, поне за мен.
Иначе искам да кажа, че искрено се надявам да имаме електронни табели с разписание и график за всяка линия след края на реализацията на транспортния проект.

Offline kops

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #30 on: 26.03.2014, 20:03:34 »
Стадионите на Ботев и Локо не са ЧАК толкова близо. Лаута и Бирената фабрика са сравнително далеч, поне за мен.
Иначе искам да кажа, че искрено се надявам да имаме електронни табели с разписание и график за всяка линия след края на реализацията на транспортния проект.
Точно една спирка е разликата между двата стадиона.Изобщо не е далеч,ако си пеш 6-7 минути,ако си с автобус 2 минути.
Never let your dreams down!

Offline simo

• Маниак
  • Живота е като стълба в кокошарник-къс и осран
    • View Profile
« Reply #31 on: 06.05.2014, 18:45:51 »
Да попитам, по колко автобуса обслужват делник и празник 66-та линия? Благодаря предварително! :)

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #32 on: 06.05.2014, 18:49:19 »
Делник - 9
Събота - 4
Неделя - 3