Author Topic: предложение  (Read 3242 times)

Offline mi6kina

• Запален по ГТ
    • View Profile
предложение
« on: 19.12.2009, 23:07:00 »
Предлагам да направите един раздел купувам/продавам. :)
Градски транспорт - разписания на градския транспорт в цяла България. Търсят се гост автори за нашия блог. За контакти: на ЛС! :)

Offline Nicky

• Ограничени права
  • Маниак
    • View Profile
Re: предложение
« Reply #1 on: 19.12.2009, 23:30:02 »
Твърдо съм против. Не мисля, че форума се нуждае от допълнително привличане на потребители по този начин, освен това няма общо с тематиката му.

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 154903152
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email
« Reply #2 on: 20.12.2009, 00:47:39 »
И какво ще се търгува в тоя раздел ?
НЕ на хейтърството!

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
« Reply #3 on: 20.12.2009, 02:23:36 »
То има една тема за покупко-продажби на инвентар от ГТ  :D

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email
« Reply #4 on: 20.12.2009, 09:15:52 »
То има една тема за покупко-продажби на инвентар от ГТ  :D
...по-скоро бартерна търговия :)

Offline Stahlgewitter

• Наистина съм луд
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #5 on: 20.12.2009, 11:26:12 »
Аз съм за,имам боклуци за пласиране  :P

Offline mitakis

• Защо пиша толкова много?
  • 2660
    • View Profile
« Reply #6 on: 20.12.2009, 11:45:10 »
От цял раздел няма смисъл, но може да се използва темата на lok45111 Предлага се.
Примерно някой има какво да продава и пуска обявата си там, заинтересованите да му пишат ЛС и така темата няма да се оспамва. Пък като се продаде нещо, мнението да се редактира и след това- кофа.
Разбира се ако администраторския екип даде съгласие.

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #7 on: 20.12.2009, 14:23:05 »
Отново да питам за чий!? Форумът наистина става прекалено политематичен, за боклуците от мазето и тавана има специализирани сайтове, точно за вехтории. Тук доста рядко я изникне някоя ценност, свързана с МГТ, я не, с която собственикът й желае да се раздели публично. За такива случай са подходящи теми като тази на Марио, пък после мод. екип ще решим къде да я сложим.

Offline vesko76

• Нямам спирка
  • Van Hool & Citaro G - fan
    • View Profile
« Reply #8 on: 20.12.2009, 15:53:46 »
Някой може да поиска да си купи Икарус на старо  :P

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
« Reply #9 on: 20.12.2009, 16:11:15 »
Някой може да поиска да си купи Икарус на старо  :P
И тук е мястото, където ще го намери, при все че на голяма част от потребителите им остават по 5-6 години за книжка катоегория В!!

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #10 on: 20.12.2009, 18:32:20 »
и без това има доста ученици "запалени" по ГТ ...

Какъв е проблемът ако има ученици, запалени по ГТ ? С какво те са по-малко любители или спотъри/фотографи на автобуси и ГТ от лицата <18 ?

Напротив! Нищо лошо няма в това да има интерес, НО у тези юноши надделява критикарството. Макар любителски този форум има много ценна информация - снимки, технически характеристики, съобщения и други полезни неща ... да четат и да трупат знания.
Винаги съм казвал и ще продължавам да казвам, че за да може човек да изказва мнение (в т.ч. критика) по технически въпроси трябва да е понаучил някои общотехнически дисциплини, а те се учат най-рано в средните училища, при това с технически профил.
Специално аз никога не съм отказвал на никого разяснения, въпреки, че в някои случаи са възприемани враждебно. И въпреки това не съм се разсърдил и каквото знам ще го пиша тук (с някои уговорки).
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.

Offline Sixkiller

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
« Reply #11 on: 20.12.2009, 19:22:35 »

Какъв е проблемът ако има ученици, запалени по ГТ ? С какво те са по-малко любители или спотъри/фотографи на автобуси и ГТ от лицата <18 ?

Напротив! Нищо лошо няма в това да има интерес, НО у тези юноши надделява критикарството. Макар любителски този форум има много ценна информация - снимки, технически характеристики, съобщения и други полезни неща ... да четат и да трупат знания.
Винаги съм казвал и ще продължавам да казвам, че за да може човек да изказва мнение (в т.ч. критика) по технически въпроси трябва да е понаучил някои общотехнически дисциплини, а те се учат най-рано в средните училища, при това с технически профил.
Специално аз никога не съм отказвал на никого разяснения, въпреки, че в някои случаи са възприемани враждебно. И въпреки това не съм се разсърдил и каквото знам ще го пиша тук (с някои уговорки).
Техническите профили не са на мода вече. А и не виждам нищо "критикарско" в предложението конкретно и в мненията на на така посочената възрастова група. Аз например от обща култура съм се интересувал за автобусите Икарус неща, които са ми интересни, въпреки, че не съм с технически профил. Всичко е въпрос на обща култура. А това, че не трябва да оспорваш, също не е вярно, защото в интернет не е само един сайт или форум за технически характеристики например на автобуси и е възможно да има грешки. А и другото - не значи, че като си >18 или >16 задължително не трябва да взимаш участие или отношение. Водим се демократична свободна държава, едва ли някой трябва да ограничава така посочената възрастова група  :)

Offline emm_1968

• Trams Doctor
  • Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #12 on: 20.12.2009, 19:32:34 »

Техническите профили не са на мода вече. А и не виждам нищо "критикарско" в предложението конкретно и в мненията на на така посочената възрастова група. Аз например от обща култура съм се интересувал за автобусите Икарус неща, които са ми интересни, въпреки, че не съм с технически профил. Всичко е въпрос на обща култура. А това, че не трябва да оспорваш, също не е вярно, защото в интернет не е само един сайт или форум за технически характеристики например на автобуси и е възможно да има грешки. А и другото - не значи, че като си >18 или >16 задължително не трябва да взимаш участие или отношение. Водим се демократична свободна държава, едва ли някой трябва да ограничава така посочената възрастова група  :)

На 14 и аз мислех така ... на 41 и ти ще мислиш като мен. Ако си достатъчно честен да си го признаеш ...
Символите на нашия град са Витоша, кестените и трамваите.

С такива любители на МГТ врагове не му трябват.