Author Topic: Тролейбуси  (Read 104579 times)

Offline maniaka

• Запален по ГТ
    • View Profile
Re: Тролейбуси
« Reply #40 on: 10.12.2009, 21:44:56 »
Евала на Батаклиев -размотава и върти на малкия си пръст цял град  :D Направо му се възхищавам :fan:
Бойкот на микроавтобусите

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #41 on: 10.12.2009, 22:36:05 »
ЕС-свобдно движение на хора и стоки. Каква митница ми приказва тоя идиот? Турция? Какво правят тия машини там изобщо? За влакове не е ли чувал?
Тъй като Канада не е в ЕС, трябва да минат през митница, а тези от Германия е логично да не минават, но са на един кораб.

Offline Beer

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #42 on: 10.12.2009, 22:48:44 »
Е,от статията излиза ,че тези на кораба са само от Германия?
Keith Keller (67018) - - (92042) Honegger

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #43 on: 10.12.2009, 23:19:07 »
Първоначално от Германия щяха да идват с влак, а другите с кораба, но за да не ги потрошат по пътя както  ВанХоловете, кораба с Канадските машини трябвало да мине през Германия да прибере МАН-овете и с всички тролеи да пристигне в Бургас, откъдето не било ясно как ще ги превозват. По-рано тази седмица бяха казали, че или с БДЖ или с автоплатформи щяли да ги докарват

Offline Beer

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #44 on: 10.12.2009, 23:26:56 »
Първоначално от Германия щяха да идват с влак, а другите с кораба, но за да не ги потрошат по пътя както  ВанХоловете, кораба с Канадските машини трябвало да мине през Германия да прибере МАН-овете и с всички тролеи да пристигне в Бургас, откъдето не било ясно как ще ги превозват. По-рано тази седмица бяха казали, че или с БДЖ или с автоплатформи щяли да ги докарват

Вероятността да ги строшат на пристанище Бургас обаче е почти 100%. Да не говорим,че там няма и къде да ги складират...

Offline lud_pi4

• Moderator
  • Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
« Reply #45 on: 11.12.2009, 00:22:35 »
Евала на Батаклиев -размотава и върти на малкия си пръст цял град  :D Направо му се възхищавам :fan:

Как ни лъже,и сменя датите всеки ден,и му се възхищаваш за кое,че ние сме прости и му вярваме,както и уж кмета,със висше образование,не благодаря,на неговото ниво не желая да падам,да не дава господ. ;)

Offline eco-power

• Запален по ГТ
  • URBAN ECOLOGY
    • View Profile
    • Email
« Reply #46 on: 11.12.2009, 15:12:16 »
Днес какафонията е ужасна - на през половин час пада захранването в цели участъци от контактната мрежа. Сутринта до към обяд нямаше в трасето между сточна и макдоналдс до ВСИ. После до SPS имаше само от едната страна. А преди половин час загасна и около коматевски възел. Ванхоловете /122, 123, 126, 133, 124, 134, 132/ само откачат и закачат пръти - в голите участъци карат на дизел. Всичко друго седи и и чака. На военна болница беше заседнал 102. На сточна 108 счупи глава и вися дълго там сутринта. 289 пък на стоматологичния. 133 спука гума точно на спирката на централна. 132 пък отнесе цяла шина под моста на коматевски. Двата камаза и калинката не могат да смогнат.  Преглеждат се кръстовищата и се човърка по агрегатите - да видим дали ще има резултат.

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #47 on: 11.12.2009, 15:32:06 »
на ВСИ нямаше, защото се бяха скъсали жиците, и ги поправяха

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline maniaka

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #49 on: 14.12.2009, 19:41:47 »
Най-накрая.Това са всичките тролей ,нали и канадските и немските? Дано скоро ги видим :fan: :fan: :fan:

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #50 on: 14.12.2009, 19:45:38 »
Да, останалите пристигат, дано само е верно.  :) :fan: :fan:
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #51 on: 15.12.2009, 15:45:05 »
 8)
http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=451194

Тролеите са в Бургас и до няколко дни ще пристигнат в Пловдив /към края на седмицата вероятно/

Offline Beer

• Ограничени права
  • Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #52 on: 15.12.2009, 16:13:13 »
Контактната мрежа не е в ред?  Неееее....!  Шок!

Когато купи фирмата, очи нямаше ли да видиш какво представлява мрежата? Все едно не е по целия град и не се вижда в какво състояние е.Идиот.

Offline nasko84

• Наистина съм луд
    • View Profile
« Reply #53 on: 15.12.2009, 19:30:44 »
Контактната мрежа не е в ред?  Неееее....!  Шок!

Когато купи фирмата, очи нямаше ли да видиш какво представлява мрежата? Все едно не е по целия град и не се вижда в какво състояние е.Идиот.
Колкото и да не е в ред, все пак е проходима за всичките 7 линии които трябва да изпълнява, а осмата /25/ е ясно, че няма да бъде повече тролейбусна, така че могат да пооправят малко кръстовището Дунав с Васил Левски, да няма толкова разклонения към глух участък! 

Offline maniaka

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #54 on: 15.12.2009, 19:39:14 »
Естествено,че ще се оплаква.Общината е длъжна да му предаде контактната мрежа в отлично състояние,каквото в момента не е.Така че с право протестира Батаклиев :)

Offline troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
« Reply #55 on: 15.12.2009, 22:06:21 »
Изчакайте малко, щом са 28 само в Бургас, това значи ли, че са само канадските?  :bb: Нали и МАН-овете щяха да са с тях?  :bb:

Offline eco-power

• Запален по ГТ
  • URBAN ECOLOGY
    • View Profile
    • Email
« Reply #56 on: 18.12.2009, 03:09:11 »
имало е скъсана мрежа и ако е дало на късо подстанцията изключва в тоя участък автоматично. Това беше и причината за екшъна миналата седмица. 120 е вече на линия по 134. Явно Батака е намислил да продава Филипово защото поетапно измества автобуси към Тракия. Ватманите се оплакват че вече няма къде да се паркира. от оня ден са изместени там и механиците - т.е. сервиза вече ще е в Тракия и калинката ще ги дърпа натам занапред.

Offline kotseto1001

• Напредващ
    • View Profile
    • Email
« Reply #57 on: 18.12.2009, 03:14:43 »
За пореден път този човек прави странности...тракийският гараж не знам как ще побере всичко, ама Батака иска да лапне парички...дали общината не може да го стопира за тази евентуална продажба? Или пък "хеброс бус" ще си разширят скоро гаража с "Филипово"....или ЕГГЕД  :( !?

Offline mdka

• Приятел на ГТ
    • View Profile
« Reply #58 on: 18.12.2009, 13:56:43 »
имало е скъсана мрежа и ако е дало на късо подстанцията изключва в тоя участък автоматично. Това беше и причината за екшъна миналата седмица. 120 е вече на линия по 134. Явно Батака е намислил да продава Филипово защото поетапно измества автобуси към Тракия. Ватманите се оплакват че вече няма къде да се паркира. от оня ден са изместени там и механиците - т.е. сервиза вече ще е в Тракия и калинката ще ги дърпа натам занапред.

Ако продаде Филипово това просто ще е върхът на сладоледа :angry:
не изпълнява приватизационен договор,не си изпълнява разписанията ,купи рейсовете срещу общинско имущество сега и това

Между другото днес се застоях на Централна Гара около един час,между 11 и 12 , и ми направи впечатление ,че почти всички рейсове бяха доволно пълни с хора,някои и препълнени
,освен тролеите рабира се ,където най-много да имаше по 7-8 човека ,масово около 5,както винаги

п.п Вече от влака се виждат спрели на жп гарата в Пазарджик не рейсовете на Транс сити ,а на Хеброс Бус :D
« Last Edit: 18.12.2009, 14:23:49 by mdka »

Offline lud_pi4

• Moderator
  • Нямам спирка
  • За запазване историята на ГТП
    • View Profile
    • Email
« Reply #59 on: 18.12.2009, 17:44:29 »
Интересни отговори на някои въпроси.  ;)
http://news.plovdiv24.com/126341.html