Author Topic: Костинброд  (Read 25153 times)

Offline difian

• Урбанистът
  • Модератор
  • Нямам спирка
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Любителска страница на Софийското метро във Facebook!
    • Email
Re: Костинброд
« Reply #20 on: 15.04.2010, 02:43:07 »
Благодаря за снимката! Както и предполагах, автобусите си тръгват от този сектор, откъдето и автобусът за Волуяк ;)
Това е най-външният сектор и правят най-малко маневри. На автобусната спирка на Ломско преди моста над жп линията обикновенно е голямо стълпотворение и там май чакат точно тези автобуси.

Offline dhamitak

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #21 on: 24.01.2012, 15:06:22 »
Здравейте,заедно с един човек ще ходим тия дни евентуално до гр. Костинброд,бих искал да попитам къде спират сега рейсовете за там(защото на Обеля правят метрото и има други строежи),кой номер рейс,какво трябва да гледам да пише на рейса и колко струва билета до там?А и колко се пътува и къде спира там,в Костинброд?

п.с. а също така и оттам за София кога тръгват и откъде?Ако може дайте ми информация за тези неща,или ме насочете някъде,където я има тази информация!Благодаря Ви предварително!

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
« Reply #22 on: 24.01.2012, 15:09:05 »
За автобуси не мога да ти кажа аз, ще те посъветвам да видиш дали с влак няма да ти е по-удобно от сайта на БДЖ.
мур

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #23 on: 24.01.2012, 16:43:58 »
Здравейте,заедно с един човек ще ходим тия дни евентуално до гр. Костинброд,бих искал да попитам къде спират сега рейсовете за там(защото на Обеля правят метрото и има други строежи),кой номер рейс,какво трябва да гледам да пише на рейса и колко струва билета до там?А и колко се пътува и къде спира там,в Костинброд?

п.с. а също така и оттам за София кога тръгват и откъде?Ако може дайте ми информация за тези неща,или ме насочете някъде,където я има тази информация!Благодаря Ви предварително!
Ето тук е маршрутната схема и разписанието: http://kostinbrod.bg/?page_id=423
Автобусите минават пред МС Обеля. Някои тръгват от Централна гара. Билетът е 1.50 и се продава от шофьора. От центъра някои от линиите продължават към Петърч, а други - в посока Петрохан.

Offline dhamitak

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #24 on: 25.01.2012, 14:38:06 »
Благодаря за информацията-аз съм съм ходил с влак,но колегата,с когото евентуално ще ходя предпочита с автобусен превоз,аз предложих за влак-ще видим!  ;)

Offline dhamitak

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
« Reply #25 on: 01.07.2012, 12:52:10 »
Има ли някъде или ако може да ми кажете актуалната информация за маршрутките/автобусите до град Костинброд-цена на билет и откъде се хващат както и през колко време са?(ако може и последните като часове на тръгване от/за Костинброд).Благодаря Ви предварително!

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #26 on: 04.07.2012, 20:16:29 »
Има ли някъде или ако може да ми кажете актуалната информация за маршрутките/автобусите до град Костинброд-цена на билет и откъде се хващат както и през колко време са?(ако може и последните като часове на тръгване от/за Костинброд).Благодаря Ви предварително!
Ето тук е разписанието и цените на билетите: http://kostinbrod.bg/?page_id=423 - всички минават на МС Обеля.