Author Topic: Русе - тролеи от Швейцария: доставка 2010 г.  (Read 18157 times)

Offline Neronov

• Защо пиша толкова много?
  • R.I.P 1210
    • View Profile
От къде се взимат билете ако е ,,без кондуктор''  :neznam:

Offline simo

• Маниак
  • Живота е като стълба в кокошарник-къс и осран
    • View Profile
Шофьорът таксува!

Offline Magirus deutz

• Защо пиша толкова много?
  • Почитател на Мерцедес - Бенц, Магирус и Икарус.
    • Skype Me™!
    • View Profile
Снимки на тези тролейбуси от миналата година. Похвално е, че на повечето ел.табла  са изписани маршрутите  :fan: .
Източник:http://urban-trans.net/ua/photo/#!/p=1&c=35&ct=151&st=2&m=0&s=&sr=&sp=&r=&b=17040&i=null&gt=list&cat=1,3

Offline todorow_211

• Наистина съм луд
  • Нека чичко Кмет да се качи на автобус в Бургас!
    • Skype Me™!
    • View Profile
Снимките са много хубави, но много ми е интересно какво трябва да означават табелите ''Без кондуктор'' при тези и другите тролеи в Русе.Това да не означава, че хората се качват от 1-ва врата и си купуват билети от водачите? :neznam: Ако е така тогава как стои въпроса при тролеите, които са без такива табели? Ще съм благодарен, ако някой знае нещо по въпроса и ми отговори. :)
Искаме си автобус 211! Не ни трябват Бързи линии с дублаж!!!

Offline Ivo

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Или качването е само от 1-ва врата, или билетите се дупчат на перфоратор като при нас в София. На форумната екскурзия до Пазарджик например кондуктор нямаше, отваряше се само 1-ва врата и всеки който се качва се таксуваше, и чак след като се качат всички и се таксуват се отваряха задните врати за слизане.
Човекът е човек, когато е на път

Фен на автобусите ЧАВДАР

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
При тези с описаните табели таксува шофьора, а в останалите случаи си има кондуктори. И не всички снимки са от 2014г.
« Last Edit: 03.02.2015, 01:32:08 by simo »

Offline georgi_L

• Начинаещ
  • *
  • Изработвам модели на ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Модели ГТ
    • Email
Здравейте ! Искам да попитам някой знае ли общата дължина на тези тролеи или ако има някакъв чертеж на този модел.
Изглежда ми доста къс дори по малък от Skoda 14tr

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
Разгледай следната тема: Русе - тролеи от Швейцария: доставка 2010 г. Има данни за това което те интересува, само трябва да четеш, че не може всичко на готово.
Тази тема е за триене :help:

Offline georgi_L

• Начинаещ
  • *
  • Изработвам модели на ГТ
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Модели ГТ
    • Email
Идеята ми беше друга и естествено,че съм прочел посочената от теб тема преди да питам ,а щом питам явно не съм намерил достатъчна информация за това което ме интересува в тази тема!!Но както и да е не искам да се карам и да споря с никой а вместо това предлагам да видите защо беше всичко това .. ;)

Offline blagun

• Moderator
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email

Offline simo

• Маниак
    • View Profile
http://www.arenamedia.net/news.php?newsandpromotion_id=29102
Всичко е съдба и карма в ГТ  :D - на втората снимка 57243 също преди 2 години беше счупил десен прът на сп.Париж и след това и двата му пръта бяха подменени с такива от бракуваните Бовери.

Online pesho

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
http://www.arenamedia.net/news.php?newsandpromotion_id=29102
Всичко е съдба и карма в ГТ  :D - на втората снимка 57243 също преди 2 години беше счупил десен прът на сп.Париж и след това и двата му пръта бяха подменени с такива от бракуваните Бовери.
днес този със счупения прът е бил по тбл2 и е бил сот ерика и инцидента е станал в 8,25
« Last Edit: 04.05.2016, 23:01:36 by pesho »

Online pesho

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
днес тролея със откачения прът сот ерика вече е на линия :D :D :D

Offline dst1123

• Напредващ
  • Един прост пътник
    • View Profile
57365 (за лош късмет най-раздрънкания от всичките швейцарци) днес вечерта мина покрай мен на Печатни платки и  от задната част се чуваха изключително плашещи звуци все едно беше на резервния генератор , а той не беше  :rev: .Плюс тресенето и вибрациите при по-висока скорост имам чувството, че ще се разпадне по време на движение . Сигурно скоро ще го бракуват и на управата хич не им се занимава да му правят КР.Дано да е от компресора, че иначе оставаме със 1 швейцарец по-малко.