Author Topic: Новини от София  (Read 418157 times)

Offline IKAR

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
Re: Новини от София
« Reply #4480 on: 27.06.2018, 22:20:53 »
Има, има.....камери и изненади в пощенската кутия - глоби със снимки и билети за кино в КАТ. Брат ми работи в полицията и според него няма абсолютно никакъв начин системата да се манипулира, съответно да бъде спестена "честитката" на когото и да било, пък бил той и от "нашите хора" с връзки...
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.

Offline wiNt

• Маниак
  • !<9060>!
    • View Profile
« Reply #4481 on: 27.06.2018, 22:45:40 »
... или просто като чистят средата, да изчистят и края - по-лесно е, не мислите ли?

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4482 on: 28.06.2018, 09:35:57 »
Доста са силни в чистенето, особено , когато има колчета, разделители, котешки очи и т.н.

Offline IKAR

• Наистина съм луд
    • View Profile
    • Email
« Reply #4483 on: 28.06.2018, 10:48:58 »
Демек всички тия "дреболии" ги съдират и нищо не остава от тях. Да турят кубета като в Будапеща, те ще изпочупят снегорините.
Less travel by car! (използвайте по - малко лични автомобили за сметка на обществения транспорт, независимо от финансовите Ви възможности - препоръка на Европейската Комисия)

Да се отнеме незабавно лиценза за пътнически превози на БДЖ, тъй като изключително неадекватните разписания и опасният амортизиран подвижен състав водят до особено лошо транспортно обслужване.

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #4484 on: 28.06.2018, 11:20:18 »
Котешките очи по Черни връх ,когато имаше трамвай - заминаха при първото чистене . На Дондуков също, на Алабин също... Бетон му е майката.