Author Topic: Творчеството на феновете  (Read 2186 times)

Offline putnik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
Творчеството на феновете
« on: 29.02.2012, 18:06:42 »
Предлагам в тази тема да пускате всякакво творчество свързано със Софийското метро. Примерно, някой е направил рендъри на някои от бъдещите станции в София (може да се направи с 3ds max), че и в конкурс като този за МС20 може да участва; или схема на метрото.

Като стана дума, ще ми препоръчате ли някой сайт където могат да се ъплоудват изображения и да бъде с висока резолюция?

Offline boleroto

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
Re: Творчеството на феновете
« Reply #1 on: 13.04.2012, 20:14:28 »
Наскоро участвах в конкурс за плакат и направих това:

Offline boleroto

• Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #2 on: 21.04.2012, 13:59:16 »
Тотално бях забравил за тази ми снимка: един ден, докато чаках метрото на Константин Величков, забелязах, че Пепеляшка е минала от там:

Offline putnik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #3 on: 18.05.2012, 12:43:09 »
Направих перспективна схема на Софийското метро:

Картата ще бъде динамична, ще я ъпдейтвам с всяко ново решение на Братоев, СО, Метрополитен, и т.н.

Offline putnik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #4 on: 24.07.2013, 11:06:24 »
Ще си позволя да пусна новата ми интермодална схема:

http://storage4.album.bg/e42/metro_c8a75_30795030.png

Дали да добавя номерата на автобуси, тролейбуси и трамваи до всяка станция, където има прекачване?

Online Petko21

• Нямам спирка
  • Техника
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 646173605
    • View Profile
    • Моите снимки
« Reply #5 on: 24.07.2013, 23:09:59 »
На мен лично ми допада схемата, но си мисля че ако сложиш още информация ще стане претрупана и няма да е толкова полезна както е в сегашния си вид. Все пак на станциите пише какви са видовете транспорт с които може да се прави връзка. Вярно че на половината тази информация не е актуална, но с изграждането на всичко сложено на схемата, смяната на таблата ще е лесна работа.

Offline putnik

• Маниак
    • View Profile
    • Email
« Reply #6 on: 24.07.2013, 23:54:05 »
Така е, всъщност тази карта ще стане реалност след 10 г. (дано!) и дотогава доста маршрути ще са променени. Исках да си пофантазирам малко как ще се промени маршрутната мрежа на наземния транспорт дотогава въз основа на сегашните планове. Мисля че ще стане претрупана, както казваш ти, дори да сложа само икони на автобуси, тролейбуси и трамваи без да давам номерата им. Информацията за връзки с наземен транспорт трябва да се направи на отделна карта може би.