Author Topic: До участниците  (Read 18439 times)

Offline NULL

• Маниак
  • Keep Walking
    • View Profile
    • Email
Re: До участниците
« Reply #80 on: 18.06.2013, 22:28:17 »
Аз се чудех защо ми е някакво... празно във форума, а то банера го нямало.  :D
If you change nothing, nothing will change.

Полезно: Почивни дни 2017 | Обменни бюра София | Фиксинг на БНБ

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #81 on: 13.11.2013, 19:16:49 »
Моля потребителите, които са сложили в подписа си натрапчиви политически послания да ги променят. Има тема за политика и който иска да се изкаже там.

Online я л т а

• Нямам спирка
  • МНОГОЗНАЙСТВОТО НЕ УЧИ НА УМ. Хераклит
    • View Profile
    • http://www.wix.com/tcvetanov/wood-carving#!__portfolio
    • Email
« Reply #82 on: 28.02.2015, 17:46:13 »
Да не го възприеме някой като лична обида, по скоро всички попадаме под този знаменател малко, или много:

Ефектът на Дънинг-Крюгер или как глупавите са твърде глупави, за да разберат, че са глупави

Difian: Ей, не се научи как да ползваш функциите на форума! ;) :P
« Last Edit: 01.03.2015, 00:27:24 by difian »
"Нося отговорност за това, което съм казал и което съм имал предвид - Не нося отговорност за това, което е разбрал някой отсреща"!
-----------------------------------------------------
"На 18 нашите убеждения са хълмовете, на които се изкачваме и от които гледаме. На 45 те са пещерите в които се крием". /Фр. Ск. Фицджералд/

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
« Reply #83 on: 11.05.2016, 18:55:08 »
Ще помоля участниците, които желаят даден свой пост да бъде изтрит, освен да го редактират във вид "за триене", "delete" и пр. да пускат и един рапорт, сочещ към въпросното мнение. Предварително благодаря.

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
« Reply #84 on: 24.01.2017, 15:59:44 »
Искам да помоля всички да не закачат по-екзотични снимки на места, където след месец-два ще бъдат затрити. След малка преработка най-интересните снимки могат да се прикачват към постингите. Получава се така, че по темите гъмжи от кухи постинги от несъществуващи вече линкове към снимки, а в същото време няма никакъв материал за интересни събития, случили се преди години.
Не е необходимо да се изпразва цяла SD карта със снимки във форума, но няколко снимки с информационна цел не са излишни.

Offline coast96

• Запален по ГТ
    • View Profile
« Reply #85 on: 08.05.2017, 23:30:49 »
За пореден път искам да сигнализирам модераторите относно потребителя Марин Петров , относно неговото непрестанно заядливо и негативно поведение ,заради което на моменти ми идва да счупя лаптопа, също и за това ,че непрестанно спъва работата на колегите които се занимават с табелите... Апелирам отново отговорните лица да се заемат по този случай.