Author Topic: Книга за градския транспорт в София  (Read 3771 times)

Offline Dimitar Dragnev

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Форумът за класически езици
    • Email
Защо не се съберем няколко участници от форума и не съставим една книга за историята на Градския транспорт в София? Всеки може да подпомага с различни данни и снимки. Аз мога да покажа книги за различни градове от Западна Европа. Ако намерим и кой да я издаде, ще е чудесно.

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
Quote from: Dimitar Dragnev
Ако намерим и кой да я издаде, ще е чудесно.
То това е най-трудното  Пазарът на книги се свива все повече и повече
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline Dimitar Dragnev

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Форумът за класически езици
    • Email
Важното е да опитаме.

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
mlk не беше ли се заел с подобно нещо, в частта за маршрутите? Мисля, че и Tramway от официалния форум беше тръгнал да пише книга за трамваите конкретно.

Друг е въпросът дали трябва да се минава през печатане на книгата - мисля, че Интернет издание може да се направи много по-лесно и да се публикува в pdf. Забелязвам устойчива тенденция по западните университети подобни трудове да са предимно електронни.

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 154903152
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email
Quote from: etnies
mlk не беше ли се заел с подобно нещо, в частта за маршрутите? Мисля, че и Tramway от официалния форум беше тръгнал да пише книга за трамваите конкретно.

Друг е въпросът дали трябва да се минава през печатане на книгата - мисля, че Интернет издание може да се направи много по-лесно и да се публикува в pdf. Забелязвам устойчива тенденция по западните университети подобни трудове да са предимно електронни.
ще се разберем с Бус Медия да пуснат определени абзаци по мониторите да се образова племето
НЕ на хейтърството!

Offline AREN4O

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
Quote from: ozzy
То това е най-трудното  Пазарът на книги се свива все повече и повече

Да така е, но ако книгата се казва "Хари Потър и Градския транспорт в София" определено ще има успех, не само тук но и по света.....

Offline tiristor

• Нямам спирка
  • За пускане на БГ-1300 по линии 4 и 11!
    • View Profile
    • Email
Книги за градския транспорт вече има много, но наистина ще е по-интересно ако се създаде изцяло фенска такава. Аз съм готов да помогна с материал и информация на който желае!

Offline KRAKOMOBILA

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
Книги за градския транспорт вече има много, но наистина ще е по-интересно ако се създаде изцяло фенска такава. Аз съм готов да помогна с материал и информация на който желае!
Може би не е точно тук мястото. Но дали може да се даде един списък с книгите за Градски транспорт ?

НЕ НА КИЧА ПО ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА В ГТ!!!