Транспортът в другите градове > Други градове

Други градове

(1/79) > >>

Ikarus:
Извинете че се отклонявам от темата,но в Чирпан и Ямбол имат ли градски транспорт?И какви са им автобусите във Видин?

бушона:
За тия трите нищо не знам, но в Ловеч знам, че в делничните дни пускат няколко микробуса Мерцедес и това им е ГТ, но нищо друго нямат.

borosport:
Във Видин няма градски от години и пълнят гушите на такситата.Но затова пък има много добре развита мрежа от линии между Видин и другите градчета и села от областта.

Aspirina:

--- Quote from: borosport ---Във Видин няма градски от години и пълнят гушите на такситата.Но затова пък има много добре развита мрежа от линии между Видин и другите градчета и села от областта.
--- End quote ---
Как град с близо 50 000 жители ще няма ГТ? Та аз преди 2 месеца с очите си видях, че автобусите се шматкат там!

borosport:
Ти си гледал ама не както трябва. Това са междуградски и междуселски автобуси. Загледай се отпред имат табела с надпис Види-някакво населено място-Видин или Населено място-Видин-Населено място. Да има на някои пише номер, но не се подвеждай от това. Във Видин няма градски транспорт от години!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version