Author Topic: К.Величков - А.Стамболийски  (Read 7950 times)

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile
К.Величков - А.Стамболийски
« Reply #40 on: 10.11.2007, 13:41:10 »
Същите тези вагони изкачваха баирите по Черни връх и гората над Журналист, места къде , къде по-опасни от посочения участък в Люлин .За пръв път с учебния карах от Зап.парк до Люлин и не усетих нещо ненормално в тази отсечка , напротив - видя ми се толкова лека .

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #41 on: 10.11.2007, 20:01:50 »
Quote from: София 70
Същите тези вагони изкачваха баирите по Черни връх и гората над Журналист, места къде , къде по-опасни от посочения участък в Люлин .За пръв път с учебния карах от Зап.парк до Люлин и не усетих нещо ненормално в тази отсечка , напротив - видя ми се толкова лека .
Така е. Според мен по тм 8 трябва да пуснат повече Софии, а освободените ЧКД да ги пратят на тм 10 на по-малък интервал.
Който върви след стадото, той гази в лайната му.

call.sofia.bg - сигнализирайте за всякакви нередности Столична Община

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
« Reply #42 on: 10.11.2007, 22:48:30 »
Quote from: ozzy
Така е. Според мен по тм 8 трябва да пуснат повече Софии, а освободените ЧКД да ги пратят на тм 10 на по-малък интервал.

A не искаш ли по 213/14, 305, 306 да пуснат рязани икаруси а зелените да ги пуснат някъде другаде  

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #43 on: 10.11.2007, 22:54:33 »
Quote from: etnies
A не искаш ли по 213/14, 305, 306 да пуснат рязани икаруси а зелените да ги пуснат някъде другаде  
Нямам нищо против да има Икаруси - и без това често има. Моята неосъществена мечта е 72 да се обслужва от рязани Икаруси на Земляне и Дружба.

Offline etnies

• Модератор
  • Нямам спирка
  • Нощен Експрес
    • View Profile
    • Email
« Reply #44 on: 10.11.2007, 23:15:43 »
A мен ми е чудно защо например веднъж не кажеш - искам чисто нови автобуси за цяла софия, а се чудиш кой линия (респективно квартал) да преебеш    

Да не би возещите се по 72 да не са хора и да нямат право да се возят в нови, топли и чисти автобуси

Аман от "не е важно на мене да ми е добре, важното е на Вуте да му е зле"  

Offline ozzy

• Нямам спирка
    • View Profile
« Reply #45 on: 11.11.2007, 02:07:44 »
Etnies, не ми се връзвай толкова  Естествено, че ако зависи от мен, бих пуснал навсякъде Цитарота и Капаситита, последни модели трамваи и тролеи на мястото на сегашните таралясници  
Темата беше най-вече за тм 8, че по него спокойно могат да се движат Софии, когато чешките не достигат.