Recent Posts

Pages: [1] 2 3 ... 10
1
Русе / Re: Русе - обща тема
« Last post by Niksan on Today at 02:38:14 »
Какво смятате за тролейбусна линия с маршрут Хотел "Рига" - ЦБА - Сердика/Пантеона - Мосю Бриколаж/Ялта - Кауфланд - Петър Караминчев/Найден Киров - Олимп/Стиф - Млечна кухня - Товарна гара/Добруджа - Цветница - Такцията - Психодиспансер - Захарен завод?
 ;)
2
Стара София / Re: Ретро снимки
« Last post by DareDevil on Today at 01:54:21 »
3
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 305(G)/Heuliez
« Last post by mitakis on Today at 01:13:50 »
Защото го купиха 2007г. Работил е в град Щайр, мои предподложения са че е бил ведомствен, затова е и толкова запазен. "Воденето" му като такъв модел, идва от спирката.
4
Толкова варианти имаше и накрая изключиха всичките, а такъв като твоя изобщо и не се обсъждаше.
5
Автобуси / Re: Mercedes-Benz O 305(G)/Heuliez
« Last post by kristian40t097 on Today at 01:05:29 »
Пуснали са го 2008?
Защо толкова след всички останали?
6
Най-добрият вариант за мен е тм 6 да се движи по сегашния маршрут до бул. П. Славейков, където да прави ляв завой по маршрута на 72 и на Моста на влюбените да се свързва със старото трасе.
7
Последните новини са, че няма желаещи да ремонтират подлеза на НДК.
Иначе вариантите за линия 6 - или тунел, или нищо, които оставиха утежниха още повече проблема с транспорта/ Пиша за така нужния трамваен транспорт по вече ремонтирания Черни връх с релсите от моста на НДК до х-л Хемус.
8
Русе / Re: Списък на подвижния състав
« Last post by pesho on Today at 00:31:31 »
https://i0.wp.com/tvn.bg/wp-content/uploads/2018/05/Blysnaha-peshehodka.jpg?w=800
Това силно ме съмнява, че е бивша собственост на Транстриумф Холдинг АД, Варна. Беше продадено на един завод, после пак се появи обява в сайтовете, че се продава.
Доколкото знам беше паркиран пред стефани стил на булевард липник и си стоеше там паркирано то поне 4 години.
9
20 май: 2740 - линия 74; миналата седмица автобус 3287 - линия 76.
10
Автобус 1166 на линия.
Pages: [1] 2 3 ... 10