Author Topic: Футбол  (Read 176163 times)

Online troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Футбол
« on: 22.02.2009, 15:57:19 »
Гледам, че има фенове на българския футбол, та рекох да задам този въпрос.  :) Аз съм от Локомотив (Пд), но си признавам, че харесвам и ЦСКА.  :rolleyes: 
« Last Edit: 06.09.2009, 03:29:11 by difian »
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Аз съм говедо

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Естествено за най-успелия Български клуб за всички времена ЦСКА

Online troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Пожелавам ви и тази година да сте шампиони и да махнете Левски от първото място!
Някои хора трябва да обърнат внимание на това, което искат гражданите в отделните градове и тези хора се наричат  КМЕТОВЕ! Нека да спрем прибързаните решения на самите кметове и да им покажем какво искаме! ;)

Offline Svetoslav

• Наистина съм луд
    • View Profile
Аз също съм Армеец, ама нещо одавна ми писна тая боза с марката бг. футбол, тука всичко е уреждане на мачове и едно голямо "толериране" и за това и няма да имаме футбол скоро, а само ще се ядосваме и надяваме. Аз затова следя предимно чуждите първенства(най-вече английското), защото ми се гледа футбол, а не пародии.

Offline vasko456

• Нямам спирка
    • View Profile
Който за малко се престрои в "Б" групата  :goof:
Моя квартал трябва да издава от кой отбор съм - ЛЕВСКИ

Online troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Към 2158: Това, което казваш е вярно. Примерно и аз вече започвам да гледам чуждите първенства и ще кажа, че съм фен на Манчестър Юнайтед. Нека Бербатов ,а и не само той, но и другите от националният отбор, които играят в чужди отбори, да знаят че гледаме техните изяви и извън България и ги подкрепяме във всичко.

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile

Да не започваме само темата за манипулациите на много уважавания от мен г-н Батков и може би най-добрия състав на БФС за всички времена  :clap:

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Към 2158: Това, което казваш е вярно. Примерно и аз вече започвам да гледам чуждите първенства и ще кажа, че съм фен на Манчестър Юнайтед. Нека Бербатов ,а и не само той, но и другите от националният отбор, които играят в чужди отбори, да знаят че гледаме техните изяви и извън България и ги подкрепяме във всичко.
Хъхъ.. нека Бербатов да започне да играе за националния най-накрая  :angry:

Online troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email

Да не започваме само темата за манипулациите на много уважавания от мен г-н Батков и може би най-добрия състав на БФС за всички времена  :clap:
БАТЕ къде е?

Offline vasko456

• Нямам спирка
    • View Profile
Хъхъ.. нека Бербатов да започне да играе за националния най-накрая  :angry:
нека де. тука обаче няма пари, за какво да играе

Offline Ryan

• Ryan_105
  • Запален по ГТ
    • View Profile
Не намирам за какво упреквате Бербатов - той играе по абсолютно един и същ начин, както в националния, така и в Манчестър. Просто там има класни играчи, които умеят да му партнират, да му дадат подходящия пас, да го изведат на стрелкова позиция. Не че съм пристрастен, но с "национали" като Мечо, който прави 1 запомнящ се мач и после като заспи един дълъг зимен сън ...

Offline boyo

• Приятел на ГТ
    • View Profile
    • Email
Гледам САМО бг първенство, защото за мен най-добрият футбол е този, който гледам на стадиона. Мач пред телевизора, дето не чуваш агитки, виждаш само каквото операторите решат, и некъв коментатор ти бръщолеви глупости - нема как да се сравни с преживяването на стадиона!

Естествено в БГ сега е модно да не харесваш местното първенство и да си фен на отбори като Ман Ю, Барса и Челси дето никога нема да ги видиш на живо, но точно това е основната причина футболът ни да е на ниско ниво - като се отдръпнат феновете и мутри и мафиоти могат да си правят каквото искат, а мотивацията на играчите пред празни трибуни е нулева. В общи линии същото като положението в БГ като цяло - вместо да си решаваме проблемите, само се абстрахираме от тях и ги псуваме от дивана вкъщи! За това сме кенеф, а не държава!

Само Левски!

Offline Tatra

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 229817817
    • View Profile
    • Email
Само ЛЕВСКИ
ТРАМВАЙНО ДЕПО "БАНИШОРА"
Трамвайна мотриса инв. ном.: 916
линия номер: 6

Offline Tony

• Защо пиша толкова много?
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Форум за градски Транспорт Варна
По принцип съм за ЦСКА, но футболът вече е 90% бизнес и търговия със играчи...

Моите галерии със снимки - тук и тук

Offline Repcho

• Нямам спирка
    • ICQ Messenger - 154903152
    • View Profile
    • Градски транспорт-София
    • Email

нека наистина не започваме, на който му е интересно да пита Сашо Апашо  :D
НЕ на хейтърството!

Offline tauri

• Превозвач
  • Наистина съм луд
    • View Profile
Аз предлагам да изтрием тази тема. Има си спортни форуми.
The Grand Tour

Offline Knoxville

• Нямам спирка
    • View Profile
Дай да се изтрие и темата "Какво слушате в момента?", тъй като си има музикални форуми. Ако ти не се интересуваш от футбол, просто не чети тази тема, както виждаш някои съфорумци се интересуват.

Offline tauri

• Превозвач
  • Наистина съм луд
    • View Profile
Не е зле като идея за музикалната тема.
The Grand Tour

Online troley_ lover

• Наистина съм луд
  • ;)
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Email
Недей да говориш глупости. И аз искам да имам поне 1 започната и създата тема в този форум. Knoxville е прав- като не искаш да четеш тази тема недей я чети. И къде са тия спортни форуми? В този раздел има и Формула 1, ако не си забелязал.
« Last Edit: 23.02.2009, 07:27:28 by troley_ lover »