Author Topic: Re: Трамвайни депа: Банишора, Искър и Красна Поляна  (Read 51 times)

Offline TheBulgarianRail

• Приятел на ГТ
  • Начинаещ в снимането. :)
    • View Profile
    • My Website!
Получих информация от ватман на ТМ10, че по тази линия има мотриси и от Банишора, и от Красна Поляна.

P.S:
P.S. - "Широко" междурелсие няма в София. Има нормално междурелсие и тясно междурелсие.

В Русия и ОНД има широко междурелсие. Там стандартът им е 1524мм (Поне така е в Москва).
« Last Edit: 26.01.2018, 19:01:47 by TheBulgarianRail »
Всяко мнение е важно, независимо кой го изразява.

YouTube канал:
https://www.youtube.com/c/TheBulgarianRail

Offline vaz2106

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Имаше ,сега комбинирани са само по 11.

Offline TheBulgarianRail

• Приятел на ГТ
  • Начинаещ в снимането. :)
    • View Profile
    • My Website!

Планирано е да си останат комбинирани. Говори се, че след време ще пускат 6 ,,краставици" по ТМ11. Сега се движат 6 български, защото в момента се настройват базелските. Не знам дали проектът е занемарен, тъй като вече доста дълго време се забавиха. Вече няма да има нови доставки на ,,краставици".

Помня, че веднъж бяха пуснали тестово един базелски по ТМ11. Даже TRAMS SOFIA има запазена снимка.  :)
Всяко мнение е важно, независимо кой го изразява.

YouTube канал:
https://www.youtube.com/c/TheBulgarianRail

Online mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
Планирано е да си останат комбинирани. Говори се, че след време ще пускат 6 ,,краставици" по ТМ11. Сега се движат 6 български, защото в момента се настройват базелските. Не знам дали проектът е занемарен, тъй като вече доста дълго време се забавиха. Вече няма да има нови доставки на ,,краставици".

Помня, че веднъж бяха пуснали тестово един базелски по ТМ11. Даже TRAMS SOFIA има запазена снимка.  :)
Точно на Ваз да обясняваш за това... :rolleyes:
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Offline TRAMS SOFIA

• Маниак
    • Skype Me™!
    • View Profile
Става въпрос за профилната ми снимка :D
Никога не е имало краставица по 11
Табелата е поставена специално за снимката.

Offline София 70

• Нямам спирка
    • View Profile

Точно на Ваз да обясняваш за това... :rolleyes:
Може и на мен да ми обяснява...
Поздравявам обаче този младеж , защото си признава грешките - в едни други теми.

Offline vaz2106

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Няма доставки, защото всички от модела вече са тука. Бавят се ,защото още не идват двигателни колооси, а няма и GPS-си за тях. А пък проблемите на депото и с тия сега са им достатъчни.