Author Topic: Въпроси към администратори и модератори  (Read 152702 times)

Offline mitakis

• Нямам спирка
  • 2660
    • View Profile
Стига, стига. Не се хабете. Явно е че момчето не (иска да) вижда вината в себе си.

Offline bdz43r

• Защо пиша толкова много?
    • View Profile
    • http://bgrail.info/photos.php
    • Email
А ти кой си?
Никой.
Но и на никой не държа сметка как си ръководи форума, в който участвам доброволно. И никой не е длъжен да ми се отчита за това... както и на теб.
Стига, стига. Не се хабете. Явно е че момчето не (иска да) вижда вината в себе си.
И никога не е искал.

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
А ти кой си?
Никой.
Но и на никой не държа сметка как си ръководи форума, в който участвам доброволно. И никой не е длъжен да ми се отчита за това... както и на теб.
И никога не е искал.

Айде да не ме определяш точно ти, а?! Админите като ти позволяват да си разиграваш коня, не значи, че аз ще те търпя!

Offline AGENT 006

• Нямам спирка
  • SOFIATRANSPORT
    • Skype Me™!
    • ICQ Messenger - 3590884160131
    • MSN Messenger - vl-simov@hotmail.com
    • View Profile
    • Sofiatransport транспортна база данни/Sofiatransport transport data base
    • Email
Настоявам да ми се обясни защо са ми дадени 30%, че съм отговарял на Iskar. Знаех идеално за предупреждението да не го правя, но не мога да се въздържа, когато въпросният потребител заразява теми, които чета и които ме интересуват със спама си за десетохиляден път. Не мога да приема, че това за правилно. Вие позволявате на въпросния потребител да съсипва форума, а останалите да мълчат, нищо че те са потърпевши от това, че не искате да му дадете спиране на правата за известно време, за да премисли малко какво трябва и какво не трябва да пише. Наистина започвам да си мисля, че искате да го ползвате като бухалка срещу Емо. То не бяха обиди към потребители, към модератори, скандали и заемане на сървърното пространство с безполезен спам и както каза Емо в другата тема обидите продължават да се сипят и когато спряганите от Iskar потребители си мълчат и се сдържат, но за това не се наказва, а Емо сам си каза като Iskar има спорни точки с него да се срещнат и да ги разрешат лично. Смятам, че след това изказване е абсолютно недопустимо да се допускат каквито и да е изказвания от страна на Iskar насочени с обвинения към Емо и ако видя такива отново ще питам. И не на последно място каква е причината в ЛС-то за наказанието да е употребена думата провокация към потребител, когато с нищо не съм го обиждал или нагрубявал.

Offline mgt

• Запален по ГТ
    • View Profile
Голяма драма настанала след моето питане за 2057.
Не смея да питам вече  :D
И на мен не ми харесва така, ама дайте малко по спокойно!

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Голяма драма настанала след моето питане за 2057.
Не смея да питам вече  :D
И на мен не ми харесва така, ама дайте малко по спокойно!

Не е след твоето питане, просто 2057 се оказа черешката на едно безхаберие, за което ако започна да говоря, няма да ми стигне форума. Ще го кажа така - София няма никога да бъде Виена и Виена никога няма да може да се припознае в София по отношение на организация и качество в градския транспорт.

Offline blagun

• Модератор
  • Нямам спирка
    • View Profile
    • Email
ЩЕ СПРЕТЕ ЛИ ИЛИ ДА РАЗДАВАМЕ ЧЕРВЕНИ КАРТОНИ!

Както неведнъж сме посочвали, санкциите са за лични нападки и обиди, а не за идеи. Няма да злоупотребяваме с модераторските права подобно на някои членове на "Спаси София", които пускат в SkyScraper само венцехвалещи ги мнения. Това, че не одобрявам възгледите на Емо, не значи, че ще го санкционирам, стига да спазва добрия тон. И това, че одобрявам възгледите на друг, не значи, че ще приема нападките му срещу опоненти. Много е просто - излагайте аргументи за вашата продукция и против продукцията на опонента, а не против личните му качества.
« Last Edit: 10.05.2018, 13:34:02 by blagun »

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Едит: След като някой изтри простотиите от темата за табели, критиката ми няма място в случая. Хубаво е обаче, вместо да се нарочват "черни овце", админи и модератори да проявяват по-голяма гъвкавост и да няма превес на личното отношение при вземането на решения.
« Last Edit: 10.05.2018, 21:58:06 by Iskar »

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
С оглед на тенденциозното отношение към мен от страна на администратори и модератори, желая профилът ми да бъде закрит, правата за писане спрени и с това да се приключи всякакво мое взаимоотношение с този форум, в който днес за пореден път се доказа, че действията на модераторите са изцяло субективни и не се водят от никакви точки на правилника тук!

Само за пояснение да обясня причините за този си пост:
Тенденциозно отношение от страна на RADOCVET - две снимки, видимо с предимно художествена насоченост, които са заснети в района на София, но не били по правилата. Сори, но другия път ще знам да се виждат кубетата на "Александър Невски", когато снимам.
« Last Edit: 11.05.2018, 20:16:00 by Iskar »

Offline mgt

• Запален по ГТ
    • View Profile
Ами жалко...следя и харесвам това, с което се занимаваш , въпреки всички спънки в системата, с които всички ние по един или друг начин се сблъскваме.
Смея да твърдя, че толкова много работа по табелите не съм виждал да се върши от друг в ЦГМ. Дано това не те откаже да продължиш!

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Ами жалко...следя и харесвам това, с което се занимаваш , въпреки всички спънки в системата, с които всички ние по един или друг начин се сблъскваме.
Смея да твърдя, че толкова много работа по табелите не съм виждал да се върши от друг в ЦГМ. Дано това не те откаже да продължиш!

Явно е, че снимките на табели дразнят определени потребители, които старателно репорт-ват всяко мое мнение на модераторите само и единствено с цел да се подклажда противопоставяне(не използвам думата заговор, защото личното отношение на двама потребители не е заговор). Цялата сага, довела да изострянето на напрежението е подкладена от потребителите AGENT006 и Emo(единия води за носа другия). Смея да го твърдя, защото разполагам с доказателство, което ще втрещи цялата управа на форума. Доказателство, което със сигурност ще постави на масата картите и ще постави много въпроси пред управляващите този форум!

Offline Emperor

• Защо пиша толкова много?
  • Mercedes O305 1969-∞
    • View Profile
Темата е за снимки на автобуси от градския транспорт в София. Снимки на други возила може да се споделят в нарочните за това теми или в раздел Разни! Поздравът за Виена ще бъде преместен. Последващ оффтопик ще бъде изтрит.

Само за пояснение да обясня причините за този си пост:
Тенденциозно отношение от страна на RADOCVET - две снимки, видимо с предимно художествена насоченост, които са заснети в района на София, но не били по правилата. Сори, но другия път ще знам да се виждат кубетата на "Александър Невски", когато снимам.

Реално темата е за снимки на автобуси в София. Никъде не упоменато, че трябва да са само на автобуси движещи се по линии на МГТ.
Редно е @spicy_e да постегне темите Снимки (Автобуси), Снимки (Трамваи) и Снимки (Тролейбуси) и по подобие на Снимка на месеца да си имат и те правилник. :)

А излишните драми и кавги е най-добре да се решават в социалните мрежи или на по бира, но не и да се занимава целия форум с тях.
ГИОРТ - Група Идиоти Отговорна за Разрушаванто на Транспорта

Offline RADOCVET

• Нямам спирка
  • http://bgtransport.org/
    • View Profile
    • Email
Реално ако се качват снимки на всякакви автобуси от София, темата ще стане бълвоч. Аз нямам нищо против нито Искър, нито неговите снимки. Напротив, даже щях да ги преместя преди Спайси е да мине с метлата, а Искър да изтрие снимките. Темата Снимки (автобуси) следва да е посветена изцяло на МГТ. Няма нищо лошо да се обособи друга тема в раздела, където да се публикуват снимки на различни превозни средства от София, но нека не се "замърсяват" темите със странични неща. Ако потребителят Искър е усетил някакво тенденциозно отношение от мен, то тук искам да го убедя че такова нямам, тъй като дори не го познавам. Ако съм го засегнал с нещо - се извинявам. Това че Агента или който и да е друг долкадва, няма нищо общо с действията ми във форума.

Offline mgt

• Запален по ГТ
    • View Profile
Реално ако се качват снимки на всякакви автобуси от София, темата ще стане бълвоч. Аз нямам нищо против нито Искър, нито неговите снимки. Напротив, даже щях да ги преместя преди Спайси е да мине с метлата, а Искър да изтрие снимките. Темата Снимки (автобуси) следва да е посветена изцяло на МГТ. Няма нищо лошо да се обособи друга тема в раздела, където да се публикуват снимки на различни превозни средства от София, но нека не се "замърсяват" темите със странични неща. Ако потребителят Искър е усетил някакво тенденциозно отношение от мен, то тук искам да го убедя че такова нямам, тъй като дори не го познавам. Ако съм го засегнал с нещо - се извинявам. Това че Агента или който и да е друг долкадва, няма нищо общо с действията ми във форума.
Тогава е редно да бъдат премахнати и снимките на автобусите на Карат-С наети от Италианският лицей. Те не са част от транспортната схема на София.
Или се определят ясни правила какви снимки от къде да се качват.
Ако реша да кача снимка на автобус от околовръстното на София, който не е част от транспортната схема на София, къде да я кача?

Offline viktorlc

• Нямам спирка
  • www.bgtransport.org
    • Skype Me™!
    • View Profile
    • Сдружение "Градски транспорт и инфраструктура"
    • Email
храна за мозък - http://www.banitza.net/

Offline poly911

• Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
До модераторите.
Извинявам се предварително за въпроса но не може ли да се пратят във "ваканция"  трамвай 17 и atanas

Online TheBulgarianRail

• Запален по ГТ
  • Любител на Икарус, ЗиУ (Тролза) и Шкода
    • View Profile
    • Email
До модераторите.
Извинявам се предварително за въпроса но не може ли да се пратят във "ваканция"  трамвай 17 и atanas

Съгласен! Вече всички страдаме от недообмислен пост след пост във всяка тема, многознайство и глупави въпроси, които са отговаряни поне 5 пъти преди това, а и най - вече просто спам. „Ей така просто да напиша нещо да ме има и мене тук “  ;).
И аз бях така в началото, когато тепърва се регистрирах във форума, ама @Трамвай 17 вече прекалява...
Всяко мнение е важно, независимо кой го изразява.

YouTube канал:
https://www.youtube.com/c/TheBulgarianRail

Offline mihailo

• Нямам спирка
  • 433 :)
    • View Profile
    • Email
Аз имам един въпрос-предложение. Защо не вземем да затворим тази страхотна тема за табелите, която няколко човека използват да си показват броя на диагнозите? :) Така сякаш форумът ще има малък шанс да стане по-спокоен. Де да можехме да закрием и някой и друг профил... :rolleyes:
Viva la 105, viva la in memoriam!
Против цитирането на "медии" от ранга на Блиц, Пик, Брадва и т.н.!!!

Offline Iskar

• lok45111
  • Запален по ГТ
    • View Profile
    • Email
Аз имам един въпрос-предложение. Защо не вземем да затворим тази страхотна тема за табелите, която няколко човека използват да си показват броя на диагнозите? :) Така сякаш форумът ще има малък шанс да стане по-спокоен. Де да можехме да закрием и някой и друг профил... :rolleyes:

Мишо, аз не виждам проблем със съществуването на темата за табели. Това, че точно трима души цапат темата с вопли в защита на творенията на Емо и оплюват всичко де що е направено по превозните средства от страна на техниците, поддържащи електронните табели, се решава много лесно... С триене на мнения. Аз ясно се аргументирах, защо доводите на Емил са безпочвени и защо смятам, че няма дискриминация на хората с увреждания по отношение на това, дали в долния десен ъгъл на челното стъкло ще има или не некролог.

Offline emo

• Нямам спирка
  • Приятел на всички шофьори и ватмани от ГТ
    • View Profile
Аз обаче се аргументирах с Решения на държавни и съдебни органи.
Смятам затварянето на темата за правилно, като Админът в последния пост е написал всичко, което се е дъвкало 15 страници назад.
И се надявам тема табели да не се коментира никъде из този форум.
мур